Lila Hemel Die laatste vind ik vooral heel vervelend. Jaja je kind is een geschenk uit de hemel, goddelijk etc. Maar het zo letterlijk vernoemen vind ik een beetje arrogant.
Van mijn nieuwe buurman, allemachtig wat een lijf, alsof ie zo uit de Coca-cola-reclame was gestapt. Ik ben normaal niet zo van de warmte, maar kom maar op met die hittegolf
In onze straat zitten er ook geen Coca-Cola mannen. Ofja de kerstman die met de vrachtwagen rijd achtig mannen.
Nou niet bij mij. Maar als @Cindy1977 nog een woningruil wil doen met iemand, ben ik niet te beroerd om te ruilen hoor.
Zo zat er bij mijn zoon een jongetje op het mkd die "Godswill" genoemd was....ouders zijn erg gelovig maar ik geloof niet dat ik mijn kind zo'n naam aan zou doen.
Stiekem wel blij dat onze namen nog niet voorbij heb zien komen nu en hij valt naar ons idee ook niet onder de uitleg die er ook was. Zoon kwam een tijdje geleden Rico tegen toen hij ging mountainbiken met een vriendje. Die zijn beide helemaal trots op de foto die hij met ze wilde maken. En een hele hoop jaloerse klasgenootjes dat hij niet even een appje had gestuurd
Door het werk van mijn moeder kwamen er vroeger ook vaak bekende mensen bij ons thuis. Of we kwamen op tv of mochten (en mogen) naar voorstellingen of musicals. Daar waren klasgenootjes en vriendjes ook altijd jaloers op.
Als ik het goed begrepen heb, moet Jacky weg En ik moet ook eerlijk zeggen dat ik alleen maar verdrietig word van al dat geruzie zeg pfft. Ik vind hem BIJNA niet sexy meer