Wel frustrerend zo.[/QUOTE] dit is wel echt raar. De mensen die zijn afgebroken zijn toch als eerste aan de beurt. En je mag niet eens in augustus beginnen? Wat is dat voor wanvertoning? Misschien kun je nog met umcu bellen voor meer info? de mensen die onderaan de lijst staan zijn dan dit jaar daar niet meer aan de beurt denk ik. sowieso snap ik ook niet waarom er maar zo langzaam opgestart kan worden. Mensen kunnen toch prima afstand houden? En bij onderzoek kan dat sowieso niet. En we kunnen toch allemaal mondkapjes op. Weet zeker dat alle vrouwen hier dat gister al gedaan zouden hebben als dat wordt gevraagd.
Ik vind het ook heel raar. Maar ze deed net aan de telefoon dat het heel logisch was dat ik zo lang moest wachten, want ja, ze mogen maar beperkt mensen laten starten. Maar ze zei, je staat wel op een gunstige plek op de lijst. Pff arme mensen idd die nog na mij op de lijst staan dan, als ze dit al gunstig vinden...! Misschien inderdaad UMCU eens bellen..
Ik heb het gelezen van jou ja, zo onzeker allemaal he, echt heel balen. Voor jou ook de tweede zie ik. Je wilt zo graag verder, maar je bent zo afhankelijk van anderen. Frustrerend is dat! Ik ben zo bang dat als ik in september bijvoorbeeld aan de beurt ben er een nieuwe coronagolf komt. Zij zijn de eerste afdeling die dan weer moet sluiten, zei ze gisteren. Ook zo hoopvol Maar gek dat je nog niet ongesteld bent geworden. Altijd wel heel stipt? Misschien testje aan wagen...? Of zeg ik nu iets heel doms
dat dacht ik ook al idd, toch een testje? maar soms kan een cyclus ook langer zijn natuurlijk. ik gebruik zelf nu in natuurlijke cyclus ook utrogestan (in overleg met arts natuurlijk) dus test sowieso ook iedere maand. bij het vu is het overigens zo dat ze nu 50 van de 450 op de wachtlijst per week laten instromen. Dan zo iemand met jouw profiel nu allang aan de beurt zijn. Omdat je al was gestart. Maar misschien gaan toch dames 40+ dan voor ofzo. of is je ziekenhuis hard geraakt door Corona dat ze langzamer opstarten?
Had helemaal geen melding gekregen van jouw vraag. Ik loop in het AMC. @Annefie Heb je inmiddels wat gehoord hoe verder?
Klopt wij willen zo graag een tweede kindje. Een broertje of zusje voor onze zoon. En zelf willen we het ook dol graag! Ja dat je zo afhankelijk bent van anderen is idd echt vreselijk.. Ik ben nog steeds niet ongesteld. Ik moet wel zeggen mijn cyclus is niet geheel regelmatig. Maar zo’n lange cyclus als nu heb ik niet eerder gehad. Maar kan mij niet voorstellen dat het raak zou zijn. De artsen hadden toen gezegd tegen ons dat een natuurlijke zwangerschaps kans nihiel tot niet is. Ja je weet het maar nooit natuurlijk. Maar kan mij het niet voorstellen. Ik denk dat dit gewoon een lange cyclus is omdat ik er nu heel stom met smart op zit te wachten tot ik ongesteld word. Dan kan ik eindelijk het ziekenhuis weer contacten. Ik wacht dit weekend nog af ben ik maandag nog niet ongesteld dan doe ik pas een test. Maar ik geloof daar niet in. Ja jij ook al zo bang voor een tweede Corona golf! Ik ook want wat dan weer heel lang wachten weer onderaan de wachtlijst. Vreselijk toch. Maar idd lekker hoopvol dat ze je dat gezegd hebben..
50 per week!? Das veel! Bij ons starten ze nu met 3 per week, maar dan ook echt de ivf en icsi. Voor de crisis was het 8 per week. Ik snap het ook echt niet waarom ik nog niet aan de beurt ben. Volgens mij valt het wel mee met de besmettingen hier in de buurt. Maar ze zijn ook heel erg afhankelijk denk ik van Utrecht. Zij geven aan hoeveel er mogen starten. Maar goed, toen 8 per week, nu 3 per week, ik destijds stoppen 3 weken voor de punctie, ze zijn alweer 6 weken gestart en ik ben de komende 10 weken nog niet aan de beurt. Dan kijken ze volgens mij echt niet alleen naar de volgorde, maar vast ook naar zaken als wel of geen kind, leeftijd etc. Omdat ik endometriose heb, ben ik ook aan de pil, dus spontane zwangerschap zit er ook niet in helaas. Jij hebt cryo's waar je nu op zit te wachten toch? Nog helemaal geen idee wanneer jij aan de beurt bent?
We willen ook zo graag een broertje of zusje voor ons meisje. Op haar hebben we 5 jaar moeten wachten, we zouden zo graag voor een tweede gaan! Ik word zelf 35, mijn moeder ging vrij vroeg in de overgang. Het voelt alsof ik niet lang meer moet wachten. En mijn vriend is een stukje ouder dan ik, ook leuk voor hem om niet te oud nog een kindje te krijgen. Zeg nooit nooit, maar je kent je lichaam natuurlijk het beste. Het zou toch wat zijn dat je positief test. Maar het kan ook zeker zijn dat je nu, omdat je zo hoopt om ongesteld te worden, het daarom langer duurt. Maar snap dat je focus daarop ligt, dan kun je misschien gewoon eigenlijk verder! Hoop zo dat je dan groen licht krijgt van het ziekenhuis!
Hey ik ben 35 jaar. Wij hebben twee jaar erover gedaan voor ons eerste kindje. Wij hebben nog 5 cryo’s in de vriezer liggen. Oei dat is dan wel een ding dat je moeder al vroeg in de overgang was. Hopelijk geld dat niet voor jou. Ja zou wat zijn dat ik een positieve test zou hebben. Maar goed ik zit met mijn werk nu in de nachtdienst en voel nu wel steeds van onder iets. Wat mij zegt dat mijn ongesteldheid eraan zit te komen. Dus denk dat de kans groot is dat ik het vandaag word. Nou ja afwachten. Ow meiden ik hoop zo dat we allemaal snel mogen gaan starten. Dat wachten op niks is echt vreselijk. Ook omdat je niet weet hoe lang het nog gaat duren voor je überhaupt geholpen gaat worden. Ondanks dat fijn weekend allemaal!
Nou ik zit op mijn werk (nachtdienst) en ben ongesteld geworden. Dus morgen ziekenhuis bellen. Dat word duimen. Maar ben bang dat het weer een teleurstelling word.
Ohhhh ik duim voor je dat het géén teleurstelling wordt @Nancydierengek! (Ik lees nog steeds stiekem mee hoor, ik ook nog niets gehoord van Utrecht, blehhhhh. Haha. Hoop voor iedereen dat we gauw iets horen!)
Nou heb gebeld. Ik ben zo vreselijk verdrietig op dit moment. Ik mag nog steeds niet starten. Ze gaan eerst van het andere ziekenhuis hun eigen mensen behandelen. En erna het andere ziekenhuis waar ze mee samen werken. Waar ik dus zit. Soms kan er iemand van het andere ziekenhuis erbij in de planning. Verdorie waarom nou.. Ik wil ook zo graag starten. Ben nu echt zo verdrietig. Geen idee hoe lang ik nog moet wachten. Wachten op niks.. Ben op dit moment echt ff onttroostbaar.
oh wat ontzettend naar zeg. Voelt wel oneerlijk dat ze niet gewoon alle mensen op 1 hoop gooien en dan prioriteit bepalen. Lekker voor jou als je dan blijkbaar net in het verkeerde ziekenhuis zit. Dat zou toch niet moeten mogen. je doet er alleen niets aan. Slikken en weer door. Maar eerst nog even flink balen nu. Maar even jezelf verwennen met iets om de gedachten te verzetten ofzo
Heb nog niets gehoord. Volgens mij bellen ze op de maandagen vrouwen. Ik gebruik utrogestan. Ik ga het wel zo timen dat ik iig sowieso dinsdag pas ongesteld wordt, komt ook wel zo uit overigens. Wie weet heb ik mazzel en mag ik direct beginnen. Hopen kan altijd toch? Haha, geloof er niks van dat, dat gaat gebeuren. ten opzichte van die aantallen is 50 wel veel ja. Maar vu is ook een van de grootste centra. Zelfs met die aantallen duurt het nog mega lang. sprak overigens een bekende die ook voor 2e met ivf gaat. Die heeft zich vanwege Corona vervroegd aangemeld, terwijl ze eigenlijk nog wat langer wilden wachten (kleine is net 1). Om alvast op de wachtlijst te staan . Nu heeft ze gewoon een intake gehad op de poli en staat ze ook op de wachtlijst voor cryo’s (met 0 wachttijd om op die lijst te komen). Ik vind dat best raar dat ze dus ook gewoon nieuwe patiënten op de lijst zetten. Stel dat zij 40+ zou zijn, dan krijgt ze denk ik voorrang tov mij, terwijl ik al veel langer wacht. Natuurlijk niet tegen haar gezegd en weet niet precies hoe ze dat doen. Maar wel raar dat ze op de wachtlijst gezet is.
ah nee!! Dit is echt zo balen! Het klinkt als heel oneerlijk, wat gek dat ze dat zo doen.. Ik snap zo dat je er even helemaal doorheen zit, dit is toch niet te doen zo bah
Je wacht nu totdat zij bellen, of moet je eerste ongesteld worden zodat je zelf kunt bellen? Die intakes kunnen ze natuurlijk er gewoon tussen zetten, en dat ze op de wachtlijst is gezet wil nog niet zeggen dat ze dan ergens boven anderen die al op de wachtlijst staan gezet wordt. Dat lijkt me dan wel heel raar. De wachtlijst zal wel steeds langer worden zo, maar dan staan ze maar vast op de lijst. Snap wel dat ze dat doen. Goed nieuws van mijn kant trouwens. Waar ik vorige week nog zo afgewimpeld werd, werd ik vanmorgen gebeld dat ze een schema voor mij gaan maken en dat het waarschijnlijk juli/augustus gaat worden! Yes!! ben zo blij, er gaat eindelijk wat gebeuren!