De laatste 100 dagen van de zwangerschap! - Deel 4

Discussion in 'Zwangerschap' started by NienkeB, May 29, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    May 21, 2018
    5,386
    1,854
    113
    Female
    @Maan14 zo benieuwd hoe het gaat?!
     
  2. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    May 21, 2018
    5,386
    1,854
    113
    Female
    Ben wel jaloers op jullie hoor..ik strompel echt mn zwangerschap door .. zo jammer dat ik niet van deze laatste x heb kunnen genieten omdat ik gewoon misselijk ben gebleven, veel maagzuur en extreem moe ben door nauwelijks slapen :(
    Ben echt een beetje angstig aan het worden of ik straks een bevalling wel aan kan fysiek door de vermoeidheid. Volgende week bespreking bevalplan gelukkig..
     
  3. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    Apr 4, 2014
    1,698
    423
    83
    Female
    Capelle aan den IJssel
    Ik snap je hoor... ook altijd jaloers op dames die dan nesteldrang hadden en op 39 wkn nog konden ramen lappen en ik kon al maanden amper iets vanwege mn bekken...
    Wou ook echt proberen te genieten van mn laatste zwangerschap. Nouja toen dat coronagedoe, peuter en kleuter thuis met steeds ruzie en driftbuien. Mn bekken leek wat minder erg. En nu is school gelukkig weer open. En fysiek leek het nog soort van mee te vallen in verhouding. Tja en nu moet ik ineens maandag mn vader begraven en is de vermoeidheid en bekkenpijn enorm.
    Ieder huisje zijn kruisje zeggen ze dan toch?
    Uiteindelijk wordt straks alles weer beter!
    Niet perse niet meer zwaar, maar ik heb wel goede hoop dat het fysiek dan weer steeds beter zal gaan. En we hebben de beloning van een prachtig mooi nieuw mensje om van te houden!
     
  4. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    May 21, 2018
    5,386
    1,854
    113
    Female
    Ach meis wat verschrikkelijk voor je, weet niet goed wat ik moet zeggen..Gecondoleerd en heel veel sterkte :( dat is echt heel verdrietig en zeker nu je toch al met die laatste loodjes zit.

    Ja het voordeel is dat ik nu mn hand niet omdraai voor die nachtvoedingen etc, minder slaap dan wat ik nu heb kan eigenlijk niet :rolleyes:
     
  5. Amoxiclav

    Amoxiclav Fanatiek lid

    Mar 8, 2017
    1,882
    2,191
    113
    Verpleegkundige
    Nesteldrang is iets wat ver van mijn bed ligt :p had ik vorige keer niet en nu weer niet. Ben gewoon niet geboren om te poetsen :roflmao: hoewel deze week ik 2x gedweild heb :o:
     
    Liana84, NienkeB and Rosy90 like this.
  6. Rosea

    Rosea Actief lid

    Feb 16, 2016
    287
    240
    43
    Female
    @1Hanneke gecondoleerd met het verlies van je vader :(
     
  7. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    Jul 29, 2014
    9,546
    6,410
    113
    Female
    Uitgerekend:

    21-06 - Dinpin - 2e kindje

    27-06 - Amoxiclav - 2e kindje

    01-07 - 1Hanneke - 3e kindje

    09-07 - VlinderCN - 2e kindje

    12-07 - NienkeB - 2e kindje

    06-08 - Rosea - 1e kindje


    19-08 - Roosie91 - 3e kindje

    (3) meisje (3) Jongen ( ) weet/zeg ik niet

    Bevallen:
    Datum - naam moeder - naam kind - termijn​
     
  8. Rosy90

    Rosy90 VIP lid

    Jul 29, 2014
    9,546
    6,410
    113
    Female
    Wat ontzettend verdrietig @1Hanneke gecondoleerd met dit grote verlies:(
     
  9. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    Apr 4, 2014
    1,698
    423
    83
    Female
    Capelle aan den IJssel
    Dankjewel, geeft niks, het is ook haast een te absurde situatie om iets op te kunnen zeggen. Zo dubbelzinnig, afscheid en geboorte zo dicht bij elkaar.
    Maar ik ben dankbaar dat ik hem nog heb kunnen bezoeken met de kinderen toen hij nog 'goed' was en dat als het goed is alles achter de rug is voor de geboorte. En dat ik dan misschien toch langzaamaan die roze wolk op kan. Had ook nog rotter uit kunnen pakken, dat ik door de bevalling er niet heen gekund had.

    Ik zie al lang uit naar de kraamperiode ondanks nachtvoedingen eigenlijk haha. Mijn ervaring is dat ik voed en als een blok in diepe slaap val. En heerlijke effectieve korte middagdutjes kan doen zonder er juist meer brak van te worden. Beter dan nu al maanden niet meer in kunnen slapen na toiletbezoek omdat mn hoofd dan 'aan' gaat :rolleyes:
     
  10. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    Apr 4, 2014
    1,698
    423
    83
    Female
    Capelle aan den IJssel
    Dankjulliewel
     
  11. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    Oct 6, 2019
    2,172
    2,388
    113
    Female
    Administratief
    Twente
    Och jee dat klinkt idd niet zo fijn.. is slaap medicatie niet een idee? Doen ze vaker toch voor bevallingen/inleidingen?
     
    vlinderCN likes this.
  12. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    Oct 6, 2019
    2,172
    2,388
    113
    Female
    Administratief
    Twente
    Och jeetje gecondoleerd en heel erg veel sterkte meid
     
  13. NienkeB

    NienkeB Fanatiek lid

    Oct 6, 2019
    2,172
    2,388
    113
    Female
    Administratief
    Twente
    Dat “aan” gaan snachts herken ik wel @1Hanneke :rolleyes: ik moet ook zeker wel 2 a 3 x plassen snachts en kan dan echt niet meteen weer slapen.. verschrikkelijk. Met nachtvoedinfen idd geen probleem om weer te slapen daarna (ik moet zeggen dat ik de nachtflesjes ook altijd erg gezellig vond)
     
  14. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    Apr 4, 2014
    1,698
    423
    83
    Female
    Capelle aan den IJssel
    Als het 2x is heb ik een goede nacht hahaha
    Ik weet niet waar dat zo vandaan komt... ik denk iets met dat ik best wel vocht vast houdt in mn enkels onder andere en dat dat dan met liggen wegtrekt. En dat ik dat dan uit moet plassen... nadeel ook dat het zo vroeg licht is 's ochtends, dan slaap ik dus helemaal niet meer in.
    Bij mn oudste kreeg ik eenmalig temazepam de nacht voor de inleiding. Hielp helaas niks, 2 uur op geslapen en toen lag ik alleen maar wakker, ohjee morgen bevallen haha. Idee van vk was eerst nacht in ziekenhuis op remifentanil slapen maar dat vond gyn niet nodig. Lees er soms wel goede verhalen over. Alleen niet zeker of het bij mij zou werken want 1e nacht in nieuwe omgeving slaap ik eigenlijk per definitie niet :rolleyes:
     
  15. vlinderCN

    vlinderCN VIP lid

    May 21, 2018
    5,386
    1,854
    113
    Female
    Hier precies hetzelfde! Ik ga idd ook 'aan' bij plassen. En bij dochtrr hadden ze toen ook nachtje zknhs met temazepan voorgesteld (toen het ernaar uitzag dat ik binnen paar dgn zou bevallen) maar daar ga ik ook voor geen meter slapen dan plus dat ik het gewoon heel eng vind die medicatie, wat ik erover lees. We hebben zoveel moeite voor dit kindje gedaan dat ik ook niks durf te riskeren (vind de omeprazol slikken eigenlijk al niks).

    Maar goed maar even kijken hoe het gaat nu. Van de HA mocht ik valeriaan, wat ook niet bewezen onschuldig is, 2 nachten geprobeerd maar dat doet dus echt 0,0:rolleyes:.

    Vanaf wanneer merkten jullie trouwens meer ruimte bovenin door indalen? Hier nog steeds hele hoge buik terwijl indaling wel was begonnen zei ze 2w geleden.
     
  16. 1Hanneke

    1Hanneke Fanatiek lid

    Apr 4, 2014
    1,698
    423
    83
    Female
    Capelle aan den IJssel
    Ik kreeg thee met valeriaan van een vriendin, slaap lekker thee. Mocht van vk, maar was zo vies dat ik het niet opgedronken heb haha. En inderdaad dubieuze verhalen of het wel mocht...
    Ik merk nog niks van meer ruimte hoor. Misschien omdat het de derde is. Ze was volgens de vk wel ingedaald, al kon het nog lager. Ik denk dat ik de rand van mn baarmoeder iets lager voel dan eerder. Maar als ik op mn zij lig parkeert ze haar billen nog steeds precies onder mn ribben haha. En ik kan nog steeds niet veel eten op en ben snel kortademig met inspanning. Misschien iets minder vaak last van maagzuur wel...
     
  17. Dinpin

    Dinpin Bekend lid

    May 21, 2018
    808
    849
    93
    Female
    Verkoopster
    Gecondoleerd.

    Het was inderdaad al zo'n gekke tijd met de Corona en het thuis hebben van de kids. En dan nu ook nog afscheid moeten nemen van je vader.

    Heel veel sterkte toegewenst.
     
  18. duitshollandsmeisje

    Sep 18, 2018
    5,597
    7,396
    113
    Female
    Kokkin
    Duitsland
    Uitgerekend:

    21-06 - Dinpin - 2e kindje

    27-06 - Amoxiclav - 2e kindje

    01-07 - 1Hanneke - 3e kindje

    09-07 - VlinderCN - 2e kindje

    12-07 - NienkeB - 2e kindje

    06-08 - Rosea - 1e kindje


    19-08 - Roosie91 - 3e kindje

    27-08 - Duitshollandsmeisje - 1e kindje

    (4) meisje (3) Jongen ( ) weet/zeg ik niet

    Bevallen:
    Datum - naam moeder - naam kind - termijn​
     
  19. Chanbee

    Chanbee Fanatiek lid

    Jan 19, 2017
    1,224
    1,198
    113
    Uitgerekend:

    21-06 - Dinpin - 2e kindje

    27-06 - Amoxiclav - 2e kindje

    01-07 - 1Hanneke - 3e kindje

    09-07 - VlinderCN - 2e kindje

    12-07 - NienkeB - 2e kindje

    02-08 - Chanbee - 1e kindje

    06-08 - Rosea - 1e kindje


    19-08 - Roosie91 - 3e kindje

    27-08 - Duitshollandsmeisje - 1e kindje

    (5) meisje (3) Jongen ( ) weet/zeg ik niet

    Bevallen:
    Datum - naam moeder - naam kind - termijn​
     
  20. Jaetje85

    Jaetje85 Actief lid

    Nov 22, 2015
    489
    452
    63
    Ah wat verdrietig voor jullie @1Hanneke , gecondoleerd en sterkte. Wat dubbel inderdaad, lijkt me heel moeilijk alle emoties tegelijk.

    Leuk idee het lijstje. Komtie.
     

Share This Page