@PlainJane wat fijn dat het zo goed gegaan is en gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon. @Amoxiclav alvast gefeliciteerd met de verjaardag van jullie dochter.
@PlainJane gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon! Wat fijn dat je er zonder kleerscheuren vanaf bent gekomen. @Amoxiclav alvast gefeliciteerd en veel plezier morgen!
Haha ja je had gelijk hoor! Weeen duurde hooguit af en toe 1 min. Werd er op een gegeven moment een beetje moedeloos van.. Maar toch met die weeen bevallen
Iedereen bedankt voor de felicitaties! Wij genieten nu al enorm van de kleine man en hij heeft een grote zus die glundert van trots.
@Noortjedebeer @Amoxiclav ik doe mee. Ik heb het idee dat we hier ook met gemak de 40 weken gaan halen. Nog geen 1 voorwee of indalingspijntje gevoeld..
Ja, die is er uit. Gisteren gestript, dus misschien dat de ontsluiting iets verder gevorderd is. Maar verder gebeurt er droevig weinig. Vanmorgen nog wel een paar harde buiken maar verder eigenlijk de hele dag vrij rustig. Sinds een uurtje is ze wel actief aan het draaien/schoppen/slaan/dansen, maar denk niet dat dat er toe leidt dat ze er dit weekend zelf uit gaat komen. Maar goed, met alleen een wat menstruatieachtig gevoel is mijn baarmoedermond verstreken en was er een cm ontsluiting. Misschien is er wel van alles aan het werk zonder dat ik het door heb.
@PlainJane van harte meid! En wat fijn om te lezen dat de bevalling vlot en zonder scheuren is verlopen. Mooie naam ook! Waarom eigenlijk het puntje na de eerste letter?
In verband met anonimiteit. Blijkbaar zijn er vrouwen die gaan googelen om te kijken of er meer info over je te vinden is. (ze zijn er blijkbaar, ik kon me er ook niks bij voorstellen) Dus als je dan bijvoorbeeld de voornamen van de kinderen hebt + een of ander stom feit, zou je iemands identiteit kunnen herleiden. Of als ik ergens gesolliciteerd heb en ze googelen mijn naam + die van de kinderen en partner, als je dat hier noemt zal misschien de link gelegd worden met jouw account. Daar zit ik persoonlijk bijvoorbeeld heel erg niet op te wachten