Het is op het randje helaas. In 1-2 dagen kan nog veel veranderen aan de stand helaas. Maar een gok kan je altijd doen
Hoi Ik is dit een nub op de foto? Is 12.5 weken. Ben benieuwd... hebben volgende week geslachtsbepaling
Hey dames, wat is jullie ervaring met NUB bepaald bij 11.6 weken in ziekenhuis? ik had net een nipttest en bleek dat ze daarbij gratis pretecho maken in ziekenhuis. Het is dan een van de laatste apparatuur (wordt gebruikt voor GUO2 en door de ervaren echo-arts). ze heeft alles nagekeken en toen ook geslacht. De streepje zei ze erg horizontaal dus uitgaande van haar ervaring en nub-theorie zegt zei dat het 90% meisje is. Maar dus echt 100% kan ze geven pas met 15.5 wk waneer het eventuele piemeltje als ze mist heeft naar buiten ook komt. nu dus helemaal blij ook omdat we geen pretecho gaan maken (elke x hartje stopte bij pretecho) en dus heb ik zoiezo veel kans dat het hartje kan stoppen met 15wk ben ik benieuwd in hoeverre die 10% vaker mis zijn als ze zeggen “meisje”. Ik krijg elke week echo maar op slechtere apparatuur gemaakt door gyn daar kan het echt ect niet inzien nog. Moet dus afwachten tot GUO maar wat zijn jullie ervaringen? Ik heb geen foto van NUb precies wel gewoon een foto. Weet niet of het daar te zien is. Maar de streepje op de echo was echt overduidelijk groot en horizontaal
Haha grappig maar ik denk de foto is niet helemaal wat het is, (de foto wat ze beoordeelde was echt overduidelijk en hier als onervaren NUBber zie ik zoiezo niets geen streepje niets ) dat bovenste iets wit is navelsteng en daaronder ergens moet streepje zitten maar ik zie niets de arts zei dat het een meisje is bijna zonder twijfel maar ze zei dat ze in ziekenhuis nooit 100% zeggen want dat mag niet. Ben dus benieuwd! Nog een paar weken dan kunnen ze het gewoon buiten ook zien!
Hallo allemaal, Wat is jullie voorspelling? Echo is gemaakt met 12.3 weken, echoscopiste kwam met haar metingen uit op 12.5/12.6. Maakt dat nog iets uit voor de NUB?
Goedemorgen Allen, Zouden jullie een gokje durven wagen? Ik staar me suf maar zie het niet. Ik heb al een 2 tal reacties, maar ben benieuwd of jullie hetzelfde denken.