Nou ik vind t een super mooie oploop hoor! Ik had die testjes ook eenmalig 12 stuks. Nog 1 over.. voor hopelijk ooit ook zo'n streepje.
Jaa echt bizar hoe snel de tijd gaat hoor! Jij ook alweer een mooi eind op weg hopelijk gaat alles goed? Hier gaat het prima gelukkig!
Jaa echt een jongens gezin Haha! Ben zo benieuwd. Meisje leek me wel heel leuk, maar 3 van die jongens vind ik wel heel stoer inderdaad
Ik lees hier trouwens nog steeds mee hoor! Ik vergeet jullie zeker niet ben steeds heel benieuwd hoe het met iedereen gaat! Ik reageer zelf alleen niet heel actief, maar ik ben er dus nog wel
Wat een eind ben jij alweer @Nijn18 ! Wauw! Fijn dat het goed gaat allemaal Ik heb maar heel brutaal een ticker aangemaakt staat wel een beetje stom, 3 weken en 3 dagen zwanger maar ja, dat is dan het enige voordeel aan zo achterlijk vroeg testen! Laat ik er dan maar van genieten ook! Dringt allemaal echt totaal niet tot mij door hoor denk pas écht als ik de kleine mag voelen. Of wanneer ik het aan mijn dochter kan vertellen. Oooooowwwww daar heb ik zo zin in!! Nog even geduld. Maar ze zal het geweldig vinden!!
Haha jij hebt 2 jongens en 1 meisje als ik het goed lees? Klopt dat? Ja de kans is 50/50 ik had al wel verwacht dat we weer een jongen zouden krijgen
Ga zometeen naar de huisarts. Heb continu pijn aan mijn linker eierstok en icm de knaltesten, vind ik dat een naar idee
Ja was best bang een 3e jongen te krijgen haha. Nee geintje. Ik ben blij wat er maar in de planning staat voor mij in t helal. Al heb ik de afg jaren erg zwaar gevonden met 2 jongens. Nu trekt t wat bij.eindelijk. maar ze hebben elkaar echt afgetuigd tot bloedneuzen en gevaarlijke perikelen aan toe. Vond t vreselijk. Nu word t wat leuker.
Je maakt me toch wel bang Ik hoop namelijk dat ons zoontje niet zo word, maar ik vrees het ergste hahaha
Haha nou t is meer de combinatie van 2 jongens hoor. En dan ook 2 verschillende. Meningen zullen absoluut verdeeld zijn. Maar hier was t ernstig.
Twee meiden kan ook pittig zijn ik ken 2 dametjes die elkaars bloed kunnen drinken. Is dan niet fysiek, maar worden heel gemene spelletjes gespeeld Lijkt me ook heel moeilijk als ouders. maar goed, het is niet te voorspellen helaas. Hier is het dikke mik, alleen vindt grote broer kleine zusje echt mega irritant. Heel normaal, hij is 12, zij 4, maar ik vind het soms wel moeilijk om te zien hoe zij hem echt aanbidt en hij haar steeds afwijst. En gedrag uitlokken en dan naar ons toekomen hoe vervelend ze is maar hij houdt wel van haar, dus dat is mooi komt wel goed als hij wat ouder is denk ik