Gisteravond mail van hotel, dat zij gewoon open zijn. En ze nog geen bevestiging hebben ontvangen van tui dat wij geannuleerd hebben. Via een messenger bericht van tui gisteravond werd gezegd dat het appartement zich waarschijnlijk niet aan de veiligheidsmaatregelen kan houden Het complex is maar 4 appartementen groot.. Geen eten... Geen zwembad, we hebben eigenlijk met niemand wat te maken. Heb gisteren ook gebeld met de plaatselijke tui hier in de stad, zij gaan het ook uitzoekenen en bellen vandaag terug, kijken wat zij voor verhaal hebben. Vind het een vaag verhaal.
Heel vaag inderdaad. Ik zou in elk geval bij Tui aangeven dat het complex gewoon open is, en indien de annulering toch doorgaat, geen genoegen nemen met een voucher, en dan gewoon rechtstreeks bij het hotel boeken. Veel succes ermee!
wij hebben geannuleerd, Frankrijk en Zwitserland. Ik wil graag voorpret hebben en dat lukte me niet zo goed op deze manier. We gaan nu net over de grens in Duitsland of helemaal niet. Ik begrijp de mensen die wel gaan trouwens heel goed!
Kroatië heb ik in paniek stand al begin april geannuleerd dus dat word het niet in ieder geval. Ik kijk het weer even aan. Als het dit weer blijft dan vermaken we ons thuis ook wel met dagjes strand, varen en veel uit eten. Komt er een weersvoorspelling met baggerweer in de bouwvak dan gaan we een last minute boeken naar ergens met minimale beperkingen.
Mail net ontvangen, ze hebben verkeerde mailadressen in de mailing gezet... Pfffff heb ik daar 24 uur stress van gehad...
Wij hadden een all inclusive vliegvakantie geboekt. Maar wij zien het niet zitten met dreumes en zwanger in een vliegtuig, en daarna met zijn allen van het buffet eten, bij het zwembad hangen. Om nog maar te zwijgen van dingen die ik hoor over temperatuur meten en mondkapjes. Dus wij hebben geannuleerd. Hadden gelukkig een annuleringsverzekering en buiten corona een goede reden om het vergoed te krijgen.
Wij vertrekken volgende week op vakantie. 1st niets geboekt maar nu toch iets gevonden waarbij corona niet zoveel rol speelt.
Vind alle nieuwe ontwikkelingen toch wel spannend. Slovenië overweegt de grens met Kroatië weer te sluiten.... Ben nog steeds niet 100% overtuigd dat we op vakantie kunnen eind juli. Overal toch weer meer uitbraken en ziekenhuisopnames. Duitsland weer bijna 1 miljoen mensen in volledige lockdown.
Ja was gisteren op het rtl nieuws, niet alleen Kroatië maar ook Servië. En vanochtend stond dus dat bericht op de Oostenrijkse nieuws site ORF dat Slovenië idd overweegt om de grenzen met Kroatië te sluiten.
Ook mede in het nieuws (vermoed ik) door de Adria Tour. Dat is schijnbaar een demonstratietour van tennissers (o.a. Djokovic) in Servië en Kroatië. Daar bleken ineens diverse tennissers, waaronder dus Djokovic zelf, besmet met corona.
Klopt ! Er is een uitbraak gaande omdat er toch weer veel mensen in de nachtclubs op elkaar gepropt staan te dansen. Nauwelijks restricties, afstand houden hoefde niet. Dan kan het snel gaan. Hopelijk leren andere landen hier iets van, anders ligt alles op zijn gat juist in de maanden juli/augustus