Inspiratieloos.. Wat doen jullie altijd op jullie trouwdag? Maandag 6-7 is onze trouwdag, mijn man vliegt die ochtend naar het buitenland voor een zakenreis dus uit eten op de dag zelf zit er niet in. Ik wilde die zondag of maandag gaan ontbijten bij vd valk maar die zijn nog gesloten zag ik net. We hebben daar onze huwelijksnacht doorgebracht dus dat leek me wel wat.. Helaas gaat dat hem dus niet worden. Wie heeft er een leuke suggestie wat we zondag of eventueel maandagochtend wel kunnen doen? Zondag is mijn man ook nog jarig dus we kunnen er geen dagje weg van maken. Nahja, kan wel maar dat zal de familie minder leuk vinden
Komen ze toch een ander keertje? Wij doen nooit echt wat met onze trouwdag, maar als dat voor jullie wel belangrijk is, dan kun je toch een dagje weggaan? Daar kunnen familieleden toch wel begrip voor opbrengen.
Ik had een mini versie van onze trouwtaart laten maken. Eindelijk gewoon op ons gemak kunnen proeven. Mn man vond het erg leuk
Meestal vermelden we dat we dan eens gaan eten en een jaar later kwam het er nog niet van. Dus eigenlijk niets
Wij waren een week geleden 10 jaar getrouwd. Iets ondernemen is nu met een groot gezin nog lastig. Ik heb manlief een bronzen beeldje gegeven van een/ons gezin van 7 en ik heb een remake van ons trouwboeket gehad. Verder taart gebakken en lekkere lunch en avondeten thuis met de kids. Volgend jaar gaan we wel weer wat doen denk ik
Zijn maar ook mijn familie vinden dat wel belangrijk denk ik. Maar ik heb nog niks overlegd. Andere jaren waren we vaak op vakantie en ik denk omdat dat nu niet het geval is ze wel wat verwachten. We kunnen ze natuurlijk wel in de avond laten komen. Maar als ik de hele dag weg geweest ben dan heb ik daar echt geen zin meer in.
En zondag brunchen bij vd valk? Hier is het beschikbaar 5 juli. We hebben dat vorige jaar gedaan met m'n man z'n verjaardag, wij vonden het erg lekker.
oh serieus, dat ga ik eens nakijken. Ontbijt zal er sowieso wel zijn voor hotelgasten, ik ga het eens navragen hoe en wat
Wat een top dag! Wij zijn die datum ook getrouwd. Geen inspiratie verder, wij gaan naar de Efteling de dag daarvoor.
Wij krijgen meestal een appje van schoonouders. En dan zeggen we beide. Oja.. dat is vandaag En dan koopt 1 van ons een bloemetje en geven we elkaar een extra dikke knuffel. Verder niks eigenlijk.