@Daphne1002 als je nog wat misselijk bent, kun je ook de Vitamine D druppels op oliebasis gebruiken die je voor kinderen koopt van Kruidvat huismerk ofzo. Is smakeloos. Ik doe dat nu, want krijg de vitaminepil niet doorgeslikt, of wel, en dan ligt ie er n minuutje later weer uit. Verder fijn dat iedereen zich beter voelt! En zelfs al iemand die het geslacht weet, dat is snel zeg! Bij ons zei de echoscopiste dat ze het 80% zeker durfde te raden met de termijnecho die ik had met bijna 13 weken. Ik heb toen gevraagd om het toch niet te zeggen, ik wil het liever wat zekerder weten of anders helemaal niet. Verder helaas hier nog geen verbetering. Overgeven blijft nog net zo. Ik hoop nu toch dat het afneemt.
Hallo hallo! Ik schrijf nog mee hoor  , fijn dat het echt super gaat met de meeste. Hoe trekken jullie de warmte? Moet eerlijk zegge. Dat 't hier wel prima gaat. Lekker zwembadje ook in de tuin . Hoevaak krijgen jullie nu nog controles?
He Hoi!! hier ook wel prima, merk alleen wel dat ik iets sneller buiten adem ben.. Ik krijg eens in de 4 weken controle bij de verloskundige. De echo's die ik tussendoor heb (zoals 3 juli bv en de geslachtsecho heb ik zelf gepland) @iedereen wat eten jullie zoal op een dag? ik merk dat ik aan begin te komen en ik merk ook dat ik soms toch stiekem wat meer slechte calorieën naar binnen prop. Hioe is dit bij jullie? ik zit nu aan een havermoutje met banaan maar vanaf de middag toch hier en daar een snackie. ik kom ontzettend aan tijdens zwangerschappen dus ik wil dat nu voorkomen. Komen jullie ook veel aan of juist niet?
@Verdikkie, ik trek de warmte wel prima hoor... doe het lekker rustig aan. Als ik niet aan het werk ben probeer ik lekker te genieten van het weer. De eerste periode heb ik ook elke maand controle, dan is het alleen hartje luisteren en geen echo. De geslachtsbepaling is wel een extra echo maar die hebben we zelf gepland bij een ander bureau. Ik krijg met 20 weken een echo en als alles dan goed is verder niet meer. Mocht mijn placenta dan nog steeds voor de uitgang liggen, krijg ik rond de 30 weken nog een echo om te kijken of hij dan wel zodanig is weggetrokken dat ik gewoon bij de vk kan blijven of dat ik naar de gyn moet. @sedese ik ben ook een dikke snaaikont. Ben nu denk ik een kg of 2 aangekomen. Wil deze keer ook niet zoveel meer aankomen haha. Eerste zwangerschap was 18kg en de tweede geloof ik 15. Nog niet belachelijk, maar had niet gehoeven als ik niet zoveel zou hebben gesnoept Volgende week moeten mijn meiden nog een weekje naar school en dan begint voor hun de vakantie alweer!!! Dan gaan de 3 weken(!) naar hun vader... Bluchhhjj!!!! Voor hun natuurlijk heel leuk, maar wel heel lang hoor! Gelukkig kan ik ook wel gewoon bij ze langs gaan als ze óp vakantie gaan, ze zitten een kwartiertje verderop hebben jullie nog vakantieplannen??
@Verdikkie De officiële controle na de termijn echo heb ik pas eind juli, maar tussendoor heb ik zelf afspraken om even naar het hartje te luisteren en ergens gaan we zelf ook nog een echo plannen. Vind het soms veel te lang duren voordat je weer even 'contact' kunt maken met je kindje. Vanochtend voor het eerst het hartje mogen horen, blijft toch weer bijzonder! De warmte trek ik aardig, moet wel voldoende drinken en zorgen dat ik op tijd eet anders begin ik mij echt flauw te voelen.. Over eten gesproken.. 's Ochtends ontbijt ik, meestal met boterhammen en een kop thee. Tussendoor een cracker of havermout koek en dan is het alweer tijd voor lunch, ook weer boterhammen of een combi met crackers, in de middag fruit en daarna het diner, dit is veelal rijst of pasta. In de avond nog een keer fruit, een cracker oid.. Verder drink ik alleen water en thee. @Miekoe Wij hadden 'gelukkig' nog niks gepland staan, waren eind vorig jaar nog ver weg geweest en wilde eigenlijk nu in het voorjaar iets boeken voor september / oktober maar vanwege de maatregelen twijfelen we nu waar we verstandig aan doen. Ik vind 1000 euro voor een camping / huisje in Nederland echt te gortig. Dan maak ik het liever thuis gezellig, we hebben een heerlijk huis met grote tuin en in de buurt genoeg waar we naar toe kunnen wat vergelijkbaar is met zo'n huisje elders. Benieuwd of anderen nog plannen hebben.
Thnx! Ik moet me gewoon een beetje inhouden ook! Hier hebben ze 18 juli pas vakantie en dan gaan ze ook eerst 3 weken naar vaders. Dat vind ik altijd heel lang duren. Maar in die tijd gaan wij beginnen met het kamertje voor de kleine. Verder hadden we nog niet geboekt en dit gaan we ook niet doen denk ik (buitenland). We hebben familie in Valkenburg dus daar vertoeven we een paar dagen en de kinderen gaan altijd een weekend met opa en oma weg. Verder maar even kijken dit jaar. We willen ook nog weleens last minute een huisje boeken in Frankrijk ofzo Haha
Haha, you can do this Ik ben gewoon niet zo'n snaaierd.. Je kunt bakken chips en snoep voor mijn neus zetten daar geef ik niks om. Tijdens feestje heb ik liever een lekker toastje oid maar dat doe ik thuis dan weer niet. Dat maakt het denk ik wel makkelijker, ik verplicht mijzefl nu iedere dag fruit te eten. Daar had ik voorheen wel meer moeite mee.
Vandaag mijn termijn echo en 1 dagje vooruitgezet. 11 januari is het geworden. Voor het eerst ook hartje geluisterd....man wat is dat fijn om te horen. Hier helemaal happy dat alles goee is met die kleine. Bloeddruk iets aan de lage kant....90/52 dus dat verklaard mijn vaatdoekgevoel wel.
Hier ook om de 4 weken op controle bij de verloskundige. De volgende afspraak staat 13 juli. Die week daarna gaan we lekker voor 3 weken op vakantie. We gaan naar een camping in België. Gaan we eigenlijk elk jaar naar toe en gelukkig kan het dit jaar ook doorgaan. Ben er echt wel aan toe. Ik hoop deze zwangerschap ook niet te veel aan te komen. Zit nu ook op ongeveer 2 kg, waarvan anderhalf aan m'n borsten zit ongeveer. Verder probeer ik wel op te letten wat ik eet. Maar bijna iedere dag gaat er wel een klein snackje in.
Hier ook om de 4 weken controle, mag dinsdag weer Tijdens mijn tweede zwangerschap ben ik ook echt wel aan gekomen. Mijn lichaam blaast zich op lijkt het wel. Alle reserves worden alvast opgeslagen, maar van mij hoeft dat niet zozeer
Ik heb ook om de 4 weken controles. Gisteren bloed laten afnemen voor de nipt en een afspraak gemaakt voor de geslachts echo voor over 3,5 week. Wij zaten eerst te twijfelen maar willen het toch wel graag weten ivm kopen van kleding en inrichting van de baby kamer. Ik Probeer ook een beetje op mijn eten te letten. Merk wel dat mijn lichaam meer nodig heeft. Laatst ging ik er in de nacht uit omdat mijn maag zo rommelde. Vaak als ik uit m’n werk kom neem ik een extra broodje. Tussendoor veel fruit en af en toe wat lekkers moet kunnen. ben ook pas 0,8 kg aangekomen. hebben jullie nog tips waar je een beetje leuke zwangerschaps kleding kan kopen ?
Ben ik ook wel benieuwd naar! Heb 1 leuk jurkje bij de Prenatal gekocht en wat dingen bij H&M waar ik in kan groeien maar wat officieel geen zwangerschapskleding is. Veel kleding vind ik tuttig Dus tips zijn welkom!
Vind ik ook! Heb wat andere kleding gekocht maar idd gewoon een maat groter, nog geen leuke zwangerschapskleding kunnen vinden.
Ik heb vandaag een geweldige jump suit gekocht van noppies in de sale. Prenatal is om te huilen... Ik zou naar een andere shop gaan waar ze Noppies, Mamalicious en Supermom hebben. Dat zijn vaak boetiekjes en die doen hun best hippe kleding in te te slaan.
Bedankt allemaal voor de tips. Net twee broeken gekocht online bij Asos in de sale van mamalicious. Benieuwd hoe dat zit!
We zijn weekendje weg logeren bij de boer in zeeland! maar ik had afgelopen donderdag echo weer en alles was netjes en nipt was helemaal goed! ik heb elk donderdag of vrijdag echo en controle nu tot 20wk. Verder heb ik kleding van noppies, jessica, asos etc gewoon nog van de oude zwangerschappen. Ik doe meestaal gewoon shorts en tshirt of joggings en jurkjes. Jeans en legging van zwangerschap heb ik van noppies maar die zitten nog nit goed genoeg qua buik. Vakantieplannen: we gaan vaker weekendjes weg of midweek ergens in camping en vakantiepark. Ook dagjes uit etc. Meestaal blijven we in de zomer in nl. ik eet gewoon wat ik eet let niet echt op hoeveel ik aankom. Zegt ook niet veel ik was bij eerste 20kg aangekomen, maar met sporten erna val je snel af ook. Ik eet gewoon wat aan gezonde/normale kant zoals altijd niet per se chocola of snoep etc. Ontbijtje van granola, desem lunch en avond gewoon met gezin. Tussendoor noten en kaas
Gisteren uitslag van de NIPT gehad en alles is goed! Zo attent dat de vk dat dus gewoon op zondag door geeft, want ze snapt wel dat het een bericht is wat wij graag willen weten. Vond het ook snel wel, vorige week maandag bloed laten prikken. Pfff het is hier heel vies weer. Zit nu al aan het werk. Dan ben ik op tijd klaar
Fijn dat de uitslagen van de nipt allemaal goed waren! Ik heb wat kleren kunnen scoren bij de h&m en de Prénatal. Ook een hele fijne sport/hardloop broek bij de h&m voor de dames die sporten. Fijne dag allemaal. Ik mag weer een dagje op het werk zijn.
Hallo dames Hebben jullie ruimte voor 1 extra... Hier zijn we er met 9 weken achter gekomen dat ik zwanger ben van de 4e niet gepland, goed overleg gehad en er voor besloten om er voor te gaan. Woensdag ben ik 12 weken. Ik had al wat op fb gezocht kwa groepen, maar er zit niet veel activiteit in nog.. jammer maar wie weet komt dat nog..