Hoi meiden, Wilde hier toch een update geven.. Ik heb gisteren een echo gehad en ook verder géén bloedverlies meer gehad. Alles zag er goed uit voor deze termijn en 7 juli hopen wij een kloppend hartje te mogen zien Hopen dat het wegblijft en 7 juli een fijne echo te zien is.
Hier helaas minder goed nieuws. Mijn waardes waren weer gestegen. Ze denken dat er cellen in de baarmoeder zijn blijven zitten en dat deze nu door aan het groeien zijn. Persisterende trofoblast heet het. Het is niet per se een mola zwangerschap omdat de waardes niet enorm stijgen, maar t stijgt wel. Ze heeft net weefsel afgenomen en stuurt het op naar Nijmegen. Dinsdag hoor ik meer. Waarschijnlijk krijg ik injecties die op een soort chemo lijken die ervoor zorgen dat de cellen stoppen met groeien.
Man man man... wat een ellende zeg... heb hier echt nog nooit van gehoord allemaal maar jij natuurlijk ook niet. Dikke knuffel. Dinsdag duurt dan nog wel erg lang maar hopelijk schiet t op. Heb je pijn?
Dat mag he, de behandelingen zo zijn ook niet mis.. en je word van de ene in de andere emotie gegooid..
Ben even wat minder actief, maar wil @novemberzes een dikke knuffel en veel sterkte wensen Is niet mis allemaal..
Wow.. even een paar dagen niet online geweest en meteen een hoop gemist. Jeetje @novemberzes wat een verhaal! Wat krijg jij veel voor je kiezen de afgelopen tijd. Pff.. Wat gek dat je waardes blijven stijgen. Hopelijk heb je dinsdag weer meer duidelijkheid. Gaat het een beetje met je? Gooi die tranen er maar goed uit, dat helpt. Knuffel! @MICH18 Schrikken dat bloed! Gelukkig een goede echo gehad. Nu op naar 7 juli! @Lyn23 Klinkt stressvol inderdaad, jouw situatie. Hoop dat de hoorzitting verloopt zoals je hoopt. Knuffel! Dikke knuffel voor jullie allemaal!
@MICH18 gelukkig dat het er goed uit zag allemaal nu op naar een kloppend hartje! @novemberzes pfffff heftig hoor hopelijk is het allemaal snel achter de rug! Dikke knuffel. Nou ik ben benieuwd of ik morgen ongesteld word me temp is nog hoog maar had 10 dpo een negatieve test dus zag er niet hoopvol uit morgen morgen 13 dpo of cd 1 weer.