O ja jij bent ook zwanger van IVF, hoefde je het niet te gebruiken nu met terugplaatsing? Ik moet steeds in discussie met de apotheek 'weet je wel dat je dit maar tot 4 weken zwangerschap mag gebruiken? '. Jee het recept komt van gespecialiseerde fertiliteitsartsen denk je niet dat die daarover nadenken?? @GaiaMama wat een mooie echo, supergoed nieuws!
Ik had dit keer een terugplaatsing helemaal in natuurlijke cyclus. Moest ovulatie testen doen en zodra deze positief was dit melden. Toen 5 dagen later is 'prupje' teruggeplaatst. En voila! Zo fijn!! Vorige keer met alle hormonen vond ik erg intens. Toen was ik direct zwanger van een verse terugplaatsing en dat zorgde dat alle hormonen door m'n lijf gierden. Nu voel ik me veel rustiger. Heel fijn is dat!
K Jaaaaaa wat super @GaiaMama!!!!! Ben zo blij voor jou! Succes morgen, ladies! Ik ook @Chrissie1990 bah!
Veel succes en plezier allemaal vandaag ! En hopelijk straks allemaal goede berichten en mooie kloppende hartjes
Hier vanavond ook een mooi kloppend hartje. Wel iets terug gezet. Van 8 naar 7,5 week, sta ik niet van te kijken ivm onregelmatige menstruatie. Super blij.