we zaten vanavond buiten te eten en toen zag ik een ooievaar vliegen, zie ik hier eigenlijk nooit binnen de bebouwde kom. ik hoop dat het een mooi voorteken is
Hoi meiden, zou ik me hier ook nog aan mogen sluiten? Ik ben begin dit jaar 40 geworden, manlief wordt over 3 maanden 42. We hebben al 2 jongens van 9 en 5. Mijn eerste zwangerschap kwam tot stand via IUI en de 2e spontaan. Nu hebben we sinds begin vorig jaar ongeveer nog een wens voor een 3e (nou ja ik al langer, maar voor manlief hoefde het lang tijd niet zo nodig, maar die hoopt nu ook echt nog op een 3e). Ben alleen gisteravond weer ongesteld geworden, we zitten inmiddels in ronde 18. Dokteren gaan we niet meer doen, we hopen dat het nog 1x spontaan mag gebeuren.
Welkom Jorientje, hoop dat het snel spontaan raak is Hier is het wachten tot vrijdag, duurt natuurlijk veel te lang. Dan als ik niet ongesteld ben testen...
Welkom! Bij ons was ronde 19 het magische getal. Hopelijk voor jullie ook. Hoeveel rondes heb je gedaan over je spontane 2e? Gebruik je ovutesten? Ik snap de keuze wel voor geen traject. Sowieso ben je te oud voor iui nu (althans dat was ik zei mijn fert arts (ik ben 41 nu)) dus dan wordt het meteen ivf. Hopelijk is het jullie weer gegund spontaan!
Veel succes @Jorietje hopelijk ben je spoedig zwanger! Hier gaat alles goed. Morgen de laatste dag werken en dan begint mijn verlof... Joehoe wat kijk ik daar naar uit.
@Jorietje welkom. Hoop dat het bij jullie snel mag lukken. @Bee80 hoe gaat het met jou? Wanneer heb je weer een echo? @faith81 dat wachten duurt iedere keer zo lang. Ik duim voor je. Hoop dat de ooievaar het voorteken was. @Visje79 hoe gaat het met jou? Wanneer heb je de 20 weken echo? @Thirza78 wat heerlijk nog 1 dag werken. Jij kunt gewoon gaan aftellen. Fijn hoor
Ik ben vandaag bij de verloskundige in het ziekenhuis geweest. Het vruchtje en de placenta zijn eraf. Heb nog restweefsel tussen de 1,4 en 1,8 cm. Mocht eigenlijk maar 1,5cm zijn. Voorstel was nog een keer medicatie en dan volgende week terug op controle of kijken of alles af komt met de eerste menstruatie. En over 5 weken controle. Het kan geen kwaad of het af te wachten, mijn cyclus komt ook gewoon weer op gang, zal gewoon weer een eisprong hebben ondanks het restweefsel. Ook geen extra kans op ontstekingen. Heb daarom gekozen af te wachten tot de menstruatie en dan terug te komen. Nu 3 augustus terug. Vanochtend test gedaan die begint af te nemen. Dus dat is ook fijn. Heb alleen nu nog heeeel licht bruin verlies en zolang dat is gelden de regels nog steeds. Geen gemeenschap Geen tampons Niet zwemmen Niet in bad
Ik heb na de 1e geen anticonceptie meer gebruikt. Eigenlijk omdat mijn cyclus erna mooi regelmatig was en ik was bang om dat weer in de war te schoppen en dit bleek een goede keuze. Gewoon ons gezonde verstand gebruikt en toen hij 2 was hadden we zoiets van we zien wel wat er gebeurt, ik wilde ze toch niet te snel na elkaar en net voor hij 3 werd bleek ik zwanger. Ik heb een paar maanden ovutesten gebruikt, ben daardoor nu iets wijzer geworden. En ei is wat later dan ik altijd dacht. Dus we blijven nu een paar dagen langer proberen zeg maar. Hopelijk heeft dat effect. Dat doen we nu vanaf februari denk ik.. Maar vind ovutesten teveel gedoe, het moet spontaan blijven vind ik. Dus ben er sinds afgelopen maand weer mee gestopt. Hopelijk bij ons ook ronde 19 dan maar hè Lijkt me zó leuk 2 grote boys met nog een baby, maar als het bij 2 blijft is het ook goed hoor. Maar we blijven nog even hoop houden!
Fijn dat het bijna achter de rug is. En fijn dat het gewoon weer op gang kan komen ondanks het restweefsel. Willen jullie het dan weer gaan proberen of (nog) niet?
Hier gaat het goed, denk/hoop ik! Vrijdag heb ik de termijnecho. Dat vind ik wel weer heel spannend. Net als de Nipt.
Ik twijfel zo of ik de goede beslissing heb genomen. Moet ik niet toch nog een keer de medicatie doen om te proberen om het restweefsel weg te krijgen? Of is het prima om af te wachten of het met de menstruatie komt. Is het dan wel verstandig om als ik geen bloed meer verlies te gaan proberen om zwanger te worden of is het verstandiger om te wachten tot na de eerste menstruatie. Ik heb alles gevraagd voor mijn afweging hierin: Kans op ontstekingen? Nee zolang ik me aan de regels hou. Staat het zwanger worden in de weg? Nee. Op internet lees ik nu verhalen van ontstekingen en geen voldoende daling van hcg zolang het restweefsel er nog zit. Heeft iemand van jullie advies?
Ik heb er helemaal geen verstand van, sorry. Maar ik neem aan dat ze je toch wel goed voor zullen lichten. Dus ik denk (hoop) dat de verhalen op internet uitzonderingen zijn (en dat is meestal zo op internet). Ik zou proberen te vertrouwen op de deskundigen.
goedemorgen hier buikpijn, hoop dat het van de bloemkool van gisteravond komt, want het zakt nu wat af. anders ben ik bang dat het een slecht teken is, had dat vorige maand ook een paar dagen voor mijn ongesteldheid
Buikpijn kan ook een teken van wel zwanger zijn. Ik had iedere keer gewoon alle signalen dat ik ongesteld zou gaan worden. Ik duim voor je dat het toch goed nieuws gaat zijn.
Pffff wat heftig is het toch... Nogmaals veel sterkte @madelief78 ❤️ Ik zou ook het advies van de medische specialisten wel volgen. Dat restweefsel moet er toch echt uit. Waarom koos je anders? Geen oordeel hier hoor daarover, het is gewoon ontzettend moeilijk en de medicijnen zijn zwaar. Maar omdat je twijfelt.
laten we het hopen. zou het zo fijn vinden dat we geen traject in hoeven. eind juli staat er een afspraak om te bespreken hoe verder