NOD-lijst 1 t/m 15 juni 2020, door tot iedereen op roze

Discussie in 'NOD forum' gestart door Wensje2014, 5 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    Ben je ongesteld geworden....:eek::(
     
  2. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Nou idd dan zou ik ook niet voor die paarse gaan als die toch maar half werken. Ja ik heb ook idd goedkope testen van thuistestenkopen. Hier dan weer wel e extra gevoelige. Geen idee waarom. Dacht dat die beter zouden testen. Ik ben nog een leek. Van de zwangerschap van mijn dochter 5,5 jaar geleden weet ik niet veel meer van hoe ik dat Heb gedaan met testen. Wel heel veel getest en 1,5 jaar bezig geweest en naar fertiliteitsarts voor allerlei onderzoeken. We kregen nog 6 maanden en na 4 maanden lukte het vanzelf. Hoop dat het nu geen 1,5 herwaarderen want ben nu iets ouder en we willen er 2 als het allemaal gaat lukken. (Nu met andere partner)
     
  3. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Woow dat ziet er goed uit hoor. Hij loop goed op nu
     
  4. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Dankjewel nu snap ik het. Ik dacht dat hij na 2 testen niet meer zou werken/blokkeren tot je weer een cyclus verder zou zijn ofzo. Ik had al paar keer op de site gekeken maar kon dit er niet uit halen:oops:
     
    Lindy1985 vindt dit leuk.
  5. tafeltent

    tafeltent Actief lid

    1 mrt 2015
    325
    174
    43
    Ik zie wel oploop hoor! Ik had altijd op NOD een tuurtest en een duidelijk streepje las later.. En knallers vaak pas bij week 5.
     
    Pandora vindt dit leuk.
  6. tafeltent

    tafeltent Actief lid

    1 mrt 2015
    325
    174
    43
    Ik ben vandaag 9 dpo en echt zo zo mega chagrijnig.. lijkt wel pms.. mn relaxte zelf van deze maand is compleet verdwenen.. hoop dat de spotting wegblijft.. (ja ga inderdaad elke 5 minuten even kijken :rolleyes:)
     
    Mayson en Lientje91 vinden dit leuk.
  7. Lindy1985

    Lindy1985 Bekend lid

    22 mrt 2017
    578
    550
    93
    Nee hoor als je wilt kun je zelfs meerdere keren per dag testen, hij blokkeert niet
     
    Mayson vindt dit leuk.
  8. Josje85

    Josje85 Actief lid

    20 mrt 2020
    163
    198
    43
    Vrouw
    #3288 Josje85, 2 jul 2020
    Laatst bewerkt: 2 jul 2020
    Vanmorgen om 5:30 uur dan echt!
    Whooooo!
     

    Bijgevoegde bestanden:

    Lieverhout, MissMorrow, Mayson en 7 anderen vinden dit leuk.
  9. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    @Lindy1985 : dat is een MEGA geruststelling hier!! :) zo doe ik het ook, dus dan zal het qua timing wel goed zitten ... ;)

    @Mayson : mijn gynaecoloog wil dat we idd de twee dagen na elkaar doen. Blijkbaar als je man nog 'redelijk jong' is (mijne is er 35 nu) maakt dat niet zo veel uit in kwaliteit... Als ik Lindy mag geloven zit het bij ons dan wel goed!
    Ik test vanaf dat mijn gynaecoloog zegt dat we moeten testen, dus is bij ons anders dan bij jullie. Ik heb geen natuurlijke cyclus he... Mijn cycluslengte kan dagelijks veranderen afh van hoe de medicatie het doet.

    @Pandora ; ik vind het toch ook echt een mooie oploop hoor!! Misschien ook binnekort eens een clearblue doen en dan stoppen met testen? Snap wel dat je van al dat testen ook best onzeker kan worden zo... :-s maar je test is toch duidelijk elke keer een dikkere streep...

    @Josje85 whoehoew!!!!!!!!

    @Roos02 veel succes met afwachten! Tot snel! ;) xxxx


    Ik hoop dat ik zo op het meeste geantwoord heb... ;) was even wat veel.:p
     
    Mayson en Lindy1985 vinden dit leuk.
  10. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Wooop woooop iets van harte gefeliciteerd. Weer 1 op de roze lijst :)
     
  11. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Ow goed om te horen @Lientje91 dan ga ik gewoon o doen deze maand denk ik. Mijn vriend is nu net 34 geworden. Voor mannen is dat jong hè. Voor vrouw en is dat weer een ander verhaal. Wij hebben dan wel het nadeel dat we elkaar niet elke dag zien. We wonen nog niet samen, over 2 maanden wel. Soms als we "moeten seksen rond de piek" dan rij ik met mn dochter savonds na werk en etenstijd naar het klushuis waar mn vriend aan het klussen is en dan zet ik mn dochter beneden aan de klei en moeten we het boven op een handdoekje op e houten stoffige vloer doen o_Oo_O. Zien jullie het al voor je? En dan nog moeten presteren tot de hoop dochterlief niet naar boven komt :roflmao::roflmao:. Echt zo niet ideaal en romantisch
     
    MissMorrow en michele25 vinden dit leuk.
  12. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Hahahaha!! Ik zie het al helemaal voor me! :p
    Misschien investeren in een luchtmatras of zo? :p en een draagbare dvd speler met een lange film? ;)
    Hopen wel dat het bij jullie raak is nu, klinkt niet ideaal... (Ooooh, ik ben het hier te visueel aan het maken hoor. Sorry! Heb je mijn dag mee gemaakt! :roflmao::roflmao:)

    Hier moet vriendlief morgen naar het ziekenhuis, in een potje doen... Kijkt ie ook niet naar uit! :-s
     
    Mayson vindt dit leuk.
  13. michele25

    michele25 Fanatiek lid

    5 apr 2010
    4.657
    1.778
    113
    Vrouw
    Je moet maar denken wij moeten ergere dingen doen... wat hun moeten doen doet geeneens pijn.:roflmao:
     
  14. Lientje91

    Lientje91 Fanatiek lid

    21 aug 2019
    2.482
    1.884
    113
    Vrouw
    Nee, in tegendeel zou ik denken?! :roflmao::roflmao:
     
    michele25 vindt dit leuk.
  15. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Whahaha dan dan heb ik je door mijn avontuurlijke verhaal een goede dag bezorgd. Leuk toch :roflmao:. Een luchtbed op houten schrale planken is niet wat want dan loopt hij leeg en oeps... vliegen we zo de lucht in (of het goedje) haha:D:oops:. Ik denk niet dat het wat heeft gedaan deze maand. Vanmorgen een vroege test gedaan maar spierwit. Ik geloof er ook niks van, voel niks, merk niks, geen hoop. Volgende cyclus met CB gaan we er voor. Hopelijk komt het met onze dagen goed uit dat we elkaar kunnen zien. En hopelijk heb ik dan een kortere cyclus dan nu met 30 dagen. Duurt lang al dat wachten iedere keer.

    Succes met je vriend. Hopelijk gaat het hem lukken. Maar idd het steld niets voor vergeleken wat wij nu allemaal al doen met elke dag testen, bijhouden enzo. Laat staan een zwangerschap en bevalling met allerlei pijntjes en klachten.
     
    michele25 vindt dit leuk.
  16. MissMorrow

    MissMorrow Fanatiek lid

    17 dec 2018
    1.619
    2.007
    113
    Vrouw
    Accountmanager
    hahaha @Mayson ik moest erg lachen om je verhaal!
    @Josje85 super fijn zo'n digitale test dat is toch wel de ultieme bevestiging!

    Hier vandaag een beetje steekjes en een ovu test gedaan, lichte streep, dus ik denk dat ik na het weekend mijn ei heb.
     
    Mayson vindt dit leuk.
  17. Pandora

    Pandora VIP lid

    18 okt 2010
    6.530
    363
    83
    Noord-Brabant
    Ik voelde ook niks en het met een vroege test ook pas 2 dagen voor NOD een positieve test, nooit verwacht
    Het wil dus echt niet zeggen dat je er per definitie ook vroeg mee test
     
    Mayson vindt dit leuk.
  18. Josje85

    Josje85 Actief lid

    20 mrt 2020
    163
    198
    43
    Vrouw
    Vandaag gebeld met de verloskundige. Zij raadde me af om nog verder te testen. Brengt alleen maar onzekerheid zei ze!

    Al snap ik de drang wel hoor! Maar ik laat het er dus maar bij!
     
  19. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Nu op NPO3 "de toekomst is fantastisch".

    Zo leerzaam. Over vruchtbaarheid en dingen die mogelijk zijn waar ze in de wetenschap hebben geleerd en nu kunnen. En over 20 a 30 jaar kunnen als onze kindjes ouder willen worden. Een kunstmatige/kunstof baarmoeder, mensen die bestraald zijn geweest (voor die tijd een gezonde eierstok of stukje bal laten invriezen) hun eierstok of stukje bal weer terug plaatsen als ze genezen zijn en weer vruchtbaar zijn.
     
    Secret Promise vindt dit leuk.
  20. Mayson

    Mayson Bekend lid

    22 nov 2014
    648
    430
    63
    Vrouw
    Die vrouw waarvan de eierstok weg was gehaald was zelfs al in de overgang. Geen menstruatie meer, opvliegers en kon niet zwanger raken. Na transplantatie van haar ingevroren eierstok werd ze gelijk weer ongi en was ze van e overgangsverscheinselen af. En nu zwanger van de 2de. Zo bijzonder dat dit soort dingen kunnen
     
    MissMorrow vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina