Ons zoontje is 2,5 jaar. Hij weet het nog niet omdat ik niet met 100% zekerheid kan zeggen dat hij zijn mond houdt. Daarom vertellen we het hem na de termijnecho denk ik. Wij willen niet weten wat het wordt. Bij onze zoon had ik de hele zwangerschap het gevoel dat het een jongen zou worden, nu sterk het gevoel dat het een meisje wordt. Maar ik hoop dat mssn ook wel haha. Ik voel me nu totaal anders en heb veel meer klachten dan bij de eerste.
Ik denk dat mijn dochter zoveel aanvoelt (dingen zeggen waar echt niemand van af weet enzo) en het voelt daarom een beetje oneerlijk om het niet te zeggen. Maar ik weet ook dat ik haar niet wil vragen het aan niemand te vertellen. Dus ik wacht nog even en denk wellicht rond een week of 10 te gaan vertellen. Ben zo benieuwd!!
wat moet het zwaar zijn als je je zo beroerd voelt dat je echt niets meer kunt. Hopelijk word het snel beter na het eerste trimester. wij willen niet weten wat het word. Heb eigenlijk ook nog niet echt het idee wat het word.
Onze dochter is nog geen twee en snapt het nog niet echt. Sinds dat ze in februari een neefje heeft zegt ze regelmatig baby. Nu zeg ik wel eens dat mama baby in de buik heeft maar doet ze niet echt iets mee.
Toen ik het mijn dochter van 9 maanden vertelde ging ze lachen en klappen haha. Maar die begrijpt het natuurlijk nog niet. Ben benieuwd hoe ze reageert als de baby er is. Ze vind andere kindjes wel altijd erg leuk.
Mijn zoontje is 2 en die kan echt zijn mond niet houden. Dus ik ga het hem als laatste vertellen, haha. In ieder geval nadat de familie het weet zodat hij zich niet kan verspreken. Ik ga een boekje kopen en aan de hand van het boekje uitleggen wat er gaat gebeuren. Ik denk wel dat hij het snapt.
Zo net de eerste omhelzing met het toilet gehad. Ik hoopte dat het bij kokhalzen zou blijven. Hopelijk was dit eenmalig Nu even bijkomen en slapen voordat de kindjes weer uit school komen.
Oh balen is dat! Ik word ook steeds misselijker, heel irritant voelt echt als beginnende buikgriep die niet doorzet zeg maar. Ik moet steeds eten maar niks is echt lekker. Blehh. Voel me wel echt zwanger zo haha.
Sterkte misselijke mama's!! We doen het voor het goede doel!!! Maar van mij mag het ook wel iets minder.. hoewel ik vandaag niet mag klagen, ik heb een acceptabele dag. Maar de dagen hiervoor waren echt niet tof. Hoe is het verder met jullie? Hoe zitten jullie in je energie? Nou daag!
Mijn energie is erg weinig. Heb de afgelopen twee dagen, drie verjaardagen gehad. Morgen even helemaal niets.
Niet super, redelijk zwaar miskraam gehad op 14/6. Intussen alle HCG al uit mijn lijf en gisteren positieve LH piek gehad opnieuw. Dus eisprong waarschijnlijk vandaag. Iemand van jullie die 1 menstruatie heeft afgewacht om opnieuw te proberen? Wij willen er onmiddellijk terug voor gaan en geen kans laten liggen.
Als ik thuis ben (ik werk 3 dagen), gaat het redelijk, zolang ik maar kan liggen. Maar als ik "up and running" ben, poeh... dan is het pittig. Ik heb wel ontdekt dat lange vingers ook wel prettig zijn voor mijn maag. Sowieso heb ik veel zin in zoete dingen, merk ik. Terwijl ik hiervoor meer van de hartige dingen was. Ik ga vandaag mijn gembertabletten ophalen. Even overlegd met de huisarts en omdat ik niet overgeef, willen ze graag eerst de gember proberen. Vind ik prima, als het maar werkt haha. Iemand ervaring met gembertabletten (1 gram per dag)?
Moeten er nog meiden overgeven? Ik af en toe 's oc Ja ik, hielp hier niet echt. Had wel gembertabletten van kruitvat gewoon. Lange vingers is een goed idee! Ga ik ook proberen.
Hier wel steeds misselijker, maar vooral in de avond. Gelukkig nog niet overgeven. Hebben jullie ook last van bandenpijn? Ik kan soms gewoon echt niet lopen .
Vandaag heb ik een goede dag. Afgelopen week veel misselijk en moe geweest. @Kaaat veel plezier en succes vandaag.