zo stond C pas geleden in de tuin G*dverd*mme Wij schelden daar nooit mee dus hoe ze er op kwam geen idee. Maar nu heeft N dat dus overgenomen en die laat dat regelmatig horen.. vooral omdat het niet mag
Goed dat je het zegt Was sowieso niet van plan het te gebruiken, maar mijn vriend ziet het als speelgoed hè
Hier ook herkenbaar hoor zou liegen als het niet zo was. En net als jij wel op aangesproken op 1x na dat ging niet over een winkel maar een persoon die in zijn aanwezigheid tekeer ging tegen mij over het feit dat ik in een rolstoel zat en met mijn invalidekaart op een invalideparkeerplaats stond. En dat was eigenlijk nog niet eens zozeer met scheldwoorden maar meer dat hij met instappen aangaf dat die 'ouwe tang' het misschien maar even over moest nemen incl pijn als ze vond dat ik er te jong voor was. Overigens aan de andere kant schold zij mij wel verrot, in zijn bijzijn, en het was een persoon boven de pensioen gerechtigde leeftijd. Maar die keer heb ik hem er dus niet op aangesproken vond dat hij het nog netjes hield in mijn hoofd ging er een hele andere soort kanonade af die ik wijselijk inslikte omdat mijn kind erbij was
Wij gebruiken die functie al een paar jaar. En nog nooit een lege batterij gehad hoor. Of wij hebben juist geluk.
@GossipGirlxoxo dat is schrikken zeg! Gelukkig met een sisser afgelopen... En die appjes moet je zéker bewaren, maak er voor de zekerheid ook screenshots van.
Ik ook. Als ik de winkel buitenstap druk ik al richting wagen. De ergste hitte is dan al weg, als ik klaar ben met alles inladen en de kar terug gezet heb.
Dat hadden wij ook met de auto en daardoor stond met regelmaat de bekleding helemaal blank. Mijn ex ging er blijkbaar vaak op zitten ofzo, op die sleutel. Geen idee hoe die het voor elkaar kreeg, maar het was behoorlijk irri.
Ja sorry maar ik moet er ook een beetje om lachen. Ik voel me in ieder geval niet meer zo’n aso moeder waarvan sommigen denken dat ik haar niet goed op kan voeden
Is dat niet altijd dan als je zo'n knop hebt? Ik ben niet anders gewend Het is alleen wel heel erg vervelend wanneer je per ongeluk tegen bijvoorbeeld het aanrecht aanstaat met je sleutel in je broekzak, je de autolampen ziet knipperen en dus terug op slot doet maar niet doorhebt dat je ramen ook zijn open gegaan. En dat terwijl het stortregent (we hebben 2 dagen een verwarming in de auto gehad om het droog te krijgen )
Nee joh! Ik scheld ook wel eens in het bijzijn van de kinderen met kut , klote of verdomme. Tsja soms floept het er uit als ik mijn teen stoot, ergens tegen aan loop, of iets uit mijn handen laat vallen. Meestal geven ze me dan zelf op mijn sodemieter, soms lachen ze me uit. Ach ja ben ook maar een mens
Nou eerlijk, zou je toch super trots zijn dat je kind het voor je opneemt. En nee sommige woorden horen misschien niet, maar iemand zo behandelen met duidelijke reden. Nou top kind heb je dan hoor, voor je mama opkomen.
Van mezelf.... Zag om 23.57 uur dat m'n Fitbit tracker op 9780 stappen stond en dat triggerde iets bij me Ik ben heen en weer gaan rennen door de kamer tot hij om exact 00:00 uur vuurwerk en 10000 stappen op m'n horloge liet zien. Klein vreugdedansje en toen met een gerust hart naar bed
Ja absoluut. T is een slim ventje en er zit echt wel potentie in en ook echt wel een lieve kant. En met de juiste begeleiding kan hij zoveel bereiken maar met pijn in mijn hart kan ik dat niet doen. Maar goed, school is ermee bezig, hij is niet onzichtbaar gelukkig. Maar helaas vertrouw ik hem niet meer en wil graag mijn kind heel houden vooral en dat zijn vocabulaire met 4 nog niet hoeft te worden uitgebreid met b#tch en wie hij moet ne#ken... Mijn kind is te lief dus ik moet nu hem in bescherming nemen
Ik schrok me een ongeluk. Dacht man of zoon hebben een ongeluk gehad (denk dat ze me zagen schrikken want eerste wat ze zeiden was niet schrikken, mogen we even binnen komen). En ik durf niet te zeggen dat mijn kind dat soort taalgebruik buiten niet gebruikt. Maar als ik hem erop betrap (of op zijn telefoon die check ik af en toe) dan krijgt hij zeker een pets en heeft hij een paar weken straf.
Vanuit jouw oogpunt snap ik het dan wel weer heel erg goed. Maar deze politie zei mij dus dat als iemand aangifte doet ze niet niets mogen doen. Ze MOETEN er wat mee. Misschien kun je met die woorden nog wat als je toch weer een contact met ze zoekt als er wat voorvalt?