Misschien banaan met avocado prakken? Zitten ook meteen gezonde vetten in en daar wordt de ontlasting ook wat beter van. Hier gaat dat goed in ieder geval.
@Haver11 wow maat 4? Hier nog maatje 2 en dat past nog helemaal prima eigenlijk. Bij mijn weten zorgt banaan idd voor obstipatie. Maar is achterhaald dus. Nu zal elk fruit bij V. voor hardere ontlasting zorgen want niks is zo licht verteerbaar als borstvoeding. Maar die harde keutels hoeven van mij ook weer niet. @nadine001 ik gaf mijn zoontje water of diksap. Thee vond ie vies, en nog steeds. Ik gaf het gewoon in een Difrax flesje. Dit was ook pas nadat ik gestopt was met bv. Wantdan is de bv gewoon genoeg aan vocht. Later pas een tuitbeker of 360 beker. @mimi1988 ik deed het ook tussen de voedingen. Meestal drinkt ze zo om de 3 uur. Dus ik ga een uurtje, soms 1,5 na de voeding. Dan ging ze daarna slapen en sliep dan rustig 3 uur. Dus nu heb ik dat veranderd. En het is idd echt nog bijvoeding. Ze krijgt nog 7 keer borstvoeding ook @JosjeM dat is nog een idee. Zijn nu nog een beetje met de losse smaken bezig. En wil deze week die smaken gaan mengen. Dus deze onthoud ik ff.
Ja hij weegt denk ik al wel 9 kg De vorige keer bij cb woog hij 8.5 kg Het is toch vaste voeding dus idd zal alles wel obstipatie geven.
Oh johh! Lekker spekkies toch! Heerlijk. Die krielkip hier weegt nu ongeveer 6 kilo(hoop ik), twee weken geleden 5880gr. Alhoewel ze nu wat meer spekjes begint te krijgen. Ik hoop dat dat binnenkort ook op de weegschaal te zien is. Mijn zoon die was ook al zwaarder, ik denk 7,5 ongeveer. Tussen jongens en meiden zit toch wel verschil vind ik altijd.
Hier maatje 3 en in de nacht maatje 4. Puur voor de lengte en dat het dan wat beter absorbeert. Ondanks zijn spekkies is F smal op de heupjes en past maatje 3 prima. Denk zelfs maatje 2 nog wel
Ik wilde toen ik zwanger was van de eerste altijd een kleine baby.. Heb alleen maar grote baby's haha. De meiden waren rond 6 maanden ook ongeveer zo zwaar Maar de eerste en J zijn beide lang dus het valt niet zo op haha. De middelste is klein en dik haha.
N slaapt nu, ad we speak, voor het eerst op zijn buik! Zijn dutjes doet hij op ons bed en het viel me al op dat hij de laatste 2 dagen steeds doordraaide op zn buik en dan zijn hoofdje neer lag maar uiteindelijk begon te piepen dus steeds terug op zn zij. Maar nu net draait hij weer door, legt zn hoofdje neer en sliep direct! Record in slaap vallen in bijna 6maanden Vind het wel “spannend” maar de camera staat erop en we zullen zien hoelang hij slaapt
Z is ook klein.. vorige week bij CB 6300gram en 60cm maar. Wij zijn ook allebei niet echt groot, dus het zal daar wel aan liggen!
Zou ik zou doen idd. Ik start volgend weekend met voeding en die komt dan in de plaats van het moedermelkijsje. Ik voed rond 11 als hij wee wakker is en dan om 12 krijgt hij nu ijsje (en kan ik.lunchen) en ipv ijsje krijgt hij dan gewoon voedsel. Dat is zeker 2 uur voor zijn volgende voeding dus dat moet wel lukken
Ik ben zelf ook klein, man gemiddeld en weet niet hoe naar heb 2 langere kids haha Alhoewel ik als baby ook gemiddeld was. Alleen die groeispurt bleef maar uit later haha
Slechte nacht weer,junior 3 keer voor voeding en senior kind besloot dat de dag om 3:30 al begon. En nee heeft niet geslapen meer in de ochtend. Ik was continu aan t voeden, man lag bij de oudste in bed om hem iig nog in bed te houden.
Jeetje wat een nacht joh heb het echt te doen met de dames die zulke nachten hebben. Ook al zeggen ze dat het erbij hoort, bij een baby, maar ik ben zo blij dat S goed slaapt. Ik besef me dat ook elke keer weer na het lezen van sommige berichten hier. Dikke knuffel voor jullie ❤ Oja, ik zou jullie op de hoogte houden maar ik ben ongesteld hoor. Geen baby erbij Hier in maatje 4 al een tijdje. Maar hij weegt ook al 9 kilo (71 cm) dus dat is dan prima. Er komen 4 tanden tegelijk door boven.
Oh jeetje wat een nacht Als ze eenmaal besluiten dat ze genoeg geslapen hebben dan krijg je ze never nooit meer in bed he. Zo vervelend. Hopelijk nu een betere nacht!
@GroeneBomen wat een nacht!! Hopelijk vannacht beter!! @Seffie hij gaat snel! Hij wil gewoon al snel heel groot zijn!
Hier was het vanochtend 5:35. Klein flesje gemaakt, die klokt hij achterover alsof hij dagen geen eten gehad heeft en daarna kunnen we hem weer wegleggen en slaapt hij verder. Hij slaapt nu nog. Gisteren hetzelfde verhaal. Nacht ervoor heeft hij de hele nacht geslapen, niks aan de hand. 2 nachten daarvoor was het weer 4:45. Snap er geen donder van. En het is vermoeiend, ondanks dat het maar één keer is en snel opgelost
En vanaf hoe laat slaapt ie dan? Of hoe laat laatste voeding? Vermoeiend is het zeker als je het niet meer gewend bent Hier is ze soms ook ok 3/4 uur wakker met honger. Gelukkig ligt ze nog naast me in de wieg en kan ik haar zo naast me leggen en half verder dommelen terwijl ze drinkt.
Hier hetzelfde. J heeft een week doorgeslapen en vannacht was het weer half 3.. dan pakt hij idd ook die fles alsof hij dagen niks gehad heeft haha. Vervolgens drinkt hij hem niet leeg maar daarna kunnen we hem meteen wegleggen en slaapt hij verder. Nu slaapt hij ook nog. Ik zal hem zo wakker moeten maken omdat dochter zo naar school moet Jongste dochter slaapt ook nog. Vind het zo vervelend om ze wakker te moeten maken.
N heeft het nep hoesten ontdekt, meer gekaak dan echt hoesten hahah. Hij slaapt de nachten nu wel beter door werd vanochtend om 8u wakker Is nu weer aan t wiebelen en kletsen tegen zn tenen dus we gaan maar eens opstaan