Hallo dames, Ik ben nieuw hier en zou graag komen meeschrijven. Wij zijn nu in ronde 3 voor een eerste kindje Vorige maand was ik kort zwanger maar helaas een vroege miskraam gehad..
@Loulou12 geloof idd dat je de LF lengte niet kan aanpassen in de app. @Happymom89 ik zie hem ook, wat fijn, duimen voor een goede oploop <3 @Browny89 gefeliciteerd! Ik duim voor een goed verloop! Heb je vandaag ook getest? Show meeee wij rijden vanavond naar Kroatië. Mijn NOD valt daar, ik heb testjes ingepakt stiekem, even kijken of ik het daar aandurf haha
Welkom! Dat had ik in mei ook. Vond dat toch best wel heftig. Ondanks dat het maar 5 dagen waren.... Hopelijk ben jij ook snel blijvend zwanger!
Wat heerlijk zeg, lekker naar Kroatië! Leuk om daar te testen. Ik ben er ondertussen achter dat de app je LF zelf aanpast dmv je eerdere cycli. Handig!
Vandaag 4dpo Gaat langzaam Sinds mijn miskraam met 16 weken vorig jaar juni ben ik altijd na mijn eisprong misselijk met als hoogtepunt rond mijn menstruatie. Lekker verwarrend.. En ook gevoelige borsten. Ik kan dus niet afgaan op kwaaltjes want ik heb ze altijd de laatste 1,5 week voor mijn menstrustie. Wie heeft hier ook last van?
Hier ook kwaaltjes. Altijd hoofdpijn de dag voordat ik ongesteld moet worden maar ook toen ik zwanger bleek te zijn van mijn dochtertje. Dat was overigens echt het enige, was echt verbaasd toen ik een positieve test had. De echte kwaaltjes kwamen pas met 6/7 weken.