Van harte gefeliciteerd @1Hanneke met de geboorte van jullie dochter. Ik dacht al, even kijken of er al nieuws van je is en ja dus ❤️ @Rosea zo, heftig zeg. Dat dat zo maar ineens kan omslaan. Veel sterkte en pas goed op jezelf. @NienkeB wat fijn dat je een einddatum hebt. Hopelijk komt je baby vanzelf en lekker ietsje eerder. Succes met de laatste loodjes.
Wat fijn @NienkeB dat je nu kan gaan aftellen naar een concrete datum! Ik had bij de tweede ook ontzettend veel last van voorweeën dat ik elke keer dacht zal het?? Maar nee hoor meneer bleef ook gewoon zitten tot de datum van de keizersnede haha Nog eventjes volhouden!! Hier maandag weer controle en ga even vragen of die tintelingen in mijn handen gewoon normaal zijn want ik word er gek van!
@NienkeB fijn dat je een datum hebt, kan me voorstellen dat dat ook rust geeft @Roosie91 wat vervelend van je tintelende handen, ik zat in een zwangerschapsyoga groepje en daar was ook iemand die daar last van had, weet niet meer wat ze eraan gedaan heeft.. @Thirza78 ja, het was even schrikken maar gelukkig waren alle uitslagen goed. Zit nu weer in het ziekenhuis omdat ze voor de zekerheid m'n bloeddruk nogmaals wilden meten. Bloeddruk zit nu net op het randje, ze gaan even overleggen wat ze ermee doen. Spannend weer.
Het is hier rustig en hopelijk blijft het zo tot volgend weekend. De kinderen vertrekken vandaag nog voor een week scoutingkamp (uurtje van hier). Ze keken er zo naar uit, maar vanwege de "bubbel" kunnen ze niet op en neer als mini zich aandient. Dan is het ofwel ophalen en thuisblijven of blijven en iets later kennismaken. Maar goed, af en toe een pijnlijke harde buik. Geen slijm/vocht verlies. Gisteren nog stukje gefietst en gewandeld. Juist de tassen ingepakt en zo de auto in. Mijn bloeddruk was deze week weer goed (morgen extra controle).. Ik heb absoluut niet het idee dat het bijna zover is
Ja stom hè ik ga het maandag direct even vragen. En wat spannend voor jou! Mijn eerste zwangerschap verliep heel goed tot ongeveer jouw termijn en toen moest ik direct aan de bloeddruk verlagers enzo, werd toen ook met 37.3 opgenomen En ingeleid. Deze zwangerschap heb ik ook weer een hoge bloeddruk en dus ook bloeddruk verlagers. Sterkte hoor!
Tintelende handen kan komen door vocht wat je gaat vasthouden. Klachten zijn een beetje vergelijkbaar met cts.
@Roosie91 ah vervelend dat je ook een hoge bloeddruk hebt, maar de bloeddrukverlagers doen wel goed hun werk dit keer? Ik mocht gelukkig na het bloeddruk meten weer naar huis, de arts vond het niet nodig weer een ctg te maken en urine en bloed te testen, omdat de bloeddruk juist wat gezakt was t.o.v. Donderdag en omdat ik geen klachten heb. Ik word nu wel overgenomen door het zkh tot het einde van de zwangerschap, dat is wel jammer, maar aan de andere kant ook een veilig gevoel dat ik goed in de gaten word gehouden. Dinsdag weer bloeddruk meten.
Hier juist een erg lage bloeddruk, te laag voor het fijne 90/50 was hij vrijdag. Merk dat ik daardoor ook echt moeite heb met voldoende zuurstof rondpompen (zware ledematen, tintelende lippen, duizelig). Voor de baby hardstikke mooi zo'n bloeddruk, onderdruk is nog niet boven de 60 geweest maar voor mij niet fijn. Nog een paar weken, na de bevalling is het over is mijn ervaring
Gefeliciteerd @1Hanneke! Geniet ervan!!! Hier ook nieuws. Gisteren om 19:28 is D.ex D.ean geboren na een zwangerschap van precies 39 weken met een gewicht van 3400 gram. We maken het goed en zijn vanochtend thuis gekomen. Ik heb wel n flink beurse onderkant. Ze zijn 2 uur bezig geweest met inwendig hechten, zaten nogal een paar complexe wonden. Hopelijk herstelt t een beetje goed.
Woowww @Liana84 dat klinkt als een hele pittige bevalling. Veel sterkte met herstellen. En natuurlijk van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.
Gefeliciteerd! Oh oh dat klinkt ontzettend naar was je van de tweeling niet vaginaal bevallen? Hopelijk geneest het sn e l en goed. Ik had bij mn dochters knip ook zo'n last daarvan, voel me "gezegend" dat me dat deze x bespaard is gebleven.