Wat fijn zeg! Ze bellen in ieder geval lekker op tijd gezien de reistijd.. Ik ga voor jullie duimen dat het een plakkert is
Ja klopt, ze plaatsen terug vanaf 13:30 en ze bellen altijd tussen 11:00 en 12:00. Ze houden rekening met je reisafstand dus dat is heel prettig!
In Leiden had ze ook altijd gebeld, tot maand geleden. Toen hebben ze portal bedacht waar je zelf in de gaten moet houden
Studies in NL zijn vorige week afgerond zei mijn gyn. Nee, niet heel nerveus. Maar blijft toch allemaal spannend!
Ze gaan met een klein slangetje in je baarmoeder en maken daar een aantal sneetjes in, dit zou de innesteling kunnen bevorderen. Wanneer je daarvoor in aanmerking komt weet ik niet precies, maar ik kom het in ieder geval.