Bah froezel wat vreselijk voor jou... Heel veel sterkte.. En secret promise, ook voor jou een dikke knuffel.. Hoe is het met jou @michele25 je bent zo stil.. Ik kom echt nog af en toe spieken hier om te kijken hoe het met jullie is hoor dames!
Nou hier cd8. Verlies nu sinds gisteren voornamelijk nog wat oud bloed/spotting.. dus de miskraam is zo goed als klaar, gelukkig! Vanaf cd10 ga ik weer beginnen met ovulatietesten Hopelijk is m'n cyclus ongeveer zoals normaal! Gok dat ik vanaf maandag ook weer wat actiever ga meeschrijven Hoop @michele25 binnenkort ook weer te zien En @Dale Cooper hoe verloopt de zwangerschap, meid?
Pfff ik vind het echt zo spannend.. En ondanks dat ik hier soms tegen mezelf praat (zo rustig hier haha) schrijf ik t toch maar. Ik dacht mijn ei gevoeld te hebben, maar dat kan niet aangezien ik nog niet ongesteld ben. Volgens mijn berekening ben ik 4 dagen overtijd. Volgens mijn langste cyclus 1 dag. Ik heb wel eens gehoord dat je een menstruatie over kan slaan. Maar ik voel wel dat er van alles gaande is in mijn buik. Ik wil uit zelfbescherming mijn hoofd niet op hol laten brengen en blijf zeggen dat ik elk moment wel ga bloeden. Ik ga absurd vaak naar de wc om t te checken.. maar steeds niks. Die onzekerheid is killing me. Ik heb geen testjes meer liggen, maarja 2 dagen geleden was een early ook negatief, dus geef t weinig kans.. Al voel ik wel dingen en ben duizelig de hele dag
Jemig wat spannend! Pffffffffff.... en wat verrot dat de testjes zo wit bleven. Ik hoop dat je gewoon een late innesteling en trage hormonen hebt. Wanneer wil je weer testen?
Ik weet nu al niet meer wat er allemaal gezegd is! Sorry! Rustig hier inderdaad. Met mij gaat het goed. Van de week waren mijn kwaaltjes ineens weg en dat bleef ook even zo, dat maakte me erg onzeker! Nu zijn ze een klein beetje terug en ik heb sinds gisteren ook een zwaar gevoel in mijn buik en last van mijn banden, dus ik hoop dat dat allemaal goede tekens zijn Dinsdag is de echo! Ik ben heel benieuwd De afgelopen weken was ik zo moe en lusteloos, daar moet ik echt weer even van opkrabbelen. Op dat moment heb je dat niet zo door, maar zo achteraf merk ik dat ik mezelf een beetje heb gemist, haha! Gelukkig heb ik weer wat meer energie Wel gek, 8 weken bijna, dus nog maar een kleine 5 weken dat ik echt zwanger ben, maar het voelt al als een eeuwigheid! Ik hoop dat iedereen hier gauw kan aansluiten en dat het allemaal goed gaat met de kleintjes en dat je in no time vergeten bent hoe lang je erop hebt moeten wachten
Ik hoop t ook, maar durf niet te hopen na al zo lang. Ik twijfel om zo naar de winkel te gaan om 1 te halen voor morgenvroeg. Of misschien toch gewoon wachten..
Toch maar naar de winkel gegaan, test gehaald.. Geplast in een bekertje om te zien of t geconcentreerd genoeg was en getest. En ik dacht gewoon echt dat ik een streepje zou gaan zien.. niet dus
spannend bijna je eerste echo! Heerlijk om naar uit te kijken! Hier gingen de eerste weekjes ook langzaam, ook omdat het zo spannend is! En ineens zit je alweer bijna op de helft hihi.
Spannend zeg: hoelaat moet je? Weetje... kwaaltjes komen en kwaaltjes gaan. De ene week heb je er meer last van als de andere week. In de meeste gevallen gaat t goed
Ja echt gek.. en word er ook gek van Morgen gaan we naar een pretpark met de kids, mijn man denkt dat ik morgen ongesteld ga worden. Hoop t toch echt niet!
Nou, wat een domper.. Zo naar dat die hoop dan ook gelijk weer gevlogen is. Ik vind het klote voor je, meid