Zojuist weer een echo gehad...had ik er donderdag nog twee grotere links is het nu eentje recht 12 mm, een links 12 mm en een van 8 mm en een van 9 mm. Het is dus weer even afwachten. Maandag weer een echo. Als deze IUI niet lukt dan krijgen we een gesprek over IVF. Ze willen eigenlijk zo weinig menstruaties er nu overheen laten gaan omdat ik iedere keer weer kans heb dat de endometiose erger wordt. Ze gaven wel aan dat het hele lastige beslissing voor ze was omdat ik toch tussendoor spontaan zwanger ben geworden.
** NOD-lijst 1+ jaar 1e kindje ** NOD JUNI * 24 juni - Believe89 - ronde 15 NOD AUGUSTUS * rond 1 augustus - Gliss - 32 jaar - ronde 25 - IUI 5 * rond 6 aug - 7missme1987 - 33 jaar - ronde 31 (ronde 3 na mk)- IUI 3 * ?? - InaIna - 28 jaar - ronde 21 (ronde 02 clomid) * rond 17 augustus - Dana - 27 jaar - ronde 18 (ronde 9 na m.a) NOD ONBEKEND * ?? - Orchid24 - 26 jaar - ronde 13 - ronde 02 clomid AFSPRAKEN *17 juli - Gliss - start follikelmetingen, vermoedelijke inseminatie IUI 5 19 juli *24 of 27 juli - (vermoedelijke) start follikelmetingen clomid ronde 2 *24 juli - Orchid24 - 1e follikelmeting ZWANGER LEGENDA Wachtbankje Zwanger Negatieve Test Twijfel-/Tuurtest WIL JE OP DE LIJST? Je kunt deze lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden [QUOTE ] en [/ QUOTE] aan het begin en einde van het bericht weg te halen (en dan natuurlijk niet vergeten om je eigen wijziging door te voeren.
Niet zo goed eigenlijk. Echo vanmorgen 4 eitjes, van 17.1mm, 16.3mm en 2 van 13,6mm en 13,8mm. Mocht geen ovitrelle zetten, want teveel risico net 4 eitjes. Moet morgen terug komen en als die twee van 13 groter zijn geworden gaat t niet door. Dit weekend zwangerschaps aankondiging van mn twee beste vriendinnen (eentje wist ik al, maar nu in de groep) en die ander is per ongeluk na one night stand (complete verassing dus). Ik heb het er echt moeilijk mee . Nu ben ik echt de allerlaatste en enige van al mn vriendinnen met lege handen. En al t langst bezig. T lukt me vandaag even niet om mezelf op te rapen.
Och ja dat is moeilijk.. zeker met een one night stand.. Je gunt het anderen, maar jezelf ook. Ik ga heel hard duimen dat die 2 niet zijn doorgegroeid! Je hoeft vandaag ook helemaal niks, je mag er doorheen zitten en er flink van balen en verdrietig zijn. Hopelijk voel je je morgen weer ietsjes beter. Knuffel en sterkte ❤️
Zo ontzettend herkenbaar!! Zo ontzettend herkenbaar! Mensen om mij heen worden ook heel makkelijk zwanger, zelf al langer dan 1 jaar mee bezig en lukt maar niet... Nu ben ik in behandeling bij nij geertgen; hoi allemaal, 6 juli begonnen met de clomid, 13 juli echo en daarop spuit prignyl. Bij echo had 5 grote follikels en was het nog onzeker of we door mochten gaan. 14 juli mocht ik terugkomen voor omh, geen idee waar dat voor staat maar is wat anders dan iui... Ik heb gewoon iedere maand een eisprong en dus menstruatie, toch kreeg ik 2 tabletjes Clomifeencitraat 5 dagen lang... Dit is mijn grootste kans om zwanger te worden omdat de volgende keer (als dit mislukt) krijg ik de helft van de medicijnen en zal ik denk ik niet meer zoveel follikels hebben, ook had mijn verloofde 8,45 miljoen zwemmertjes en met 1 miljoen is het al voldoende.... de 30ste mag ik een test doen, eerder heeft geen zin omdat de spuit prignyl ook een zwangerschapshormoon achterlaat dus te vroeg testen brengt alleen maar onduidelijkheid.. Succes allemaal!!!!!
Hoe gaat het met jou?? Las dat je vrijdag was begonnen? Ik kreeg na 4a5 dagen ontzettende last van mijn onderrug, waarschijnlijk ook omdat ik zo tenger ben een alles kei goed voel daardoor...
Ben nu dag 4 van clomid, aanstaande vrijdag echo dus ben benieuwd! Vorige keer merkte ik niks en deed het dus ook niks.. geen eisprong gehad. Nu voel ik weer niks tot nu toe, dus hopelijk niet teken dat het weer niks doet. Nog paar dagen afwachten en dan begint het weer allemaal gelukkig! Ga het wel lastig vinden als er nu weer geen eisprong komt, 19 april was laatste eisprong en ik wil ook zo graag weer kans maken!
Ik begrijp zo goed wat je zegt, vreemd en oneerlijk hoe het soms allemaal gaat... Hoeveel keer willen ze deze behandeling (indien nodig) nog bij jullie toepassen. Als dit bij ons mislukt willen ze nog 4 tot 5 keer herhalen.. maar als het nu mislukt is er een grote kans dat ik 1 maand over moet slaan om mijn lichaam alles op te laten ruimen.. Mocht het je gerust stellen, ik voelde ook helemaal geen verschil tot ongeveer dag 5, mijn bmi is aan de lage kant en daarom voel ik alles zo goed... komt heel vaak voor dat je niks voelt! Sterkte en ik denk aan je!!!
Slecht nieuws, 4 follikels 21mm, 20mm, 17mm en 14,7mm. Dus IUI 5 gaat niet door. Weer een maand verder. Pas 4 iui kunnen doen sinds december, waarvan 2x met 1 ei (wat natuurlijk niet de bedoeling is met al die hormonen) en nu weer overstimulatie. We hebben al een afspraak staan bij Nij Geertgen 20 aug voor IVF intake en de gynaecoloog vindt dat nu ook echt een indicatie. Mogen in de wachttijd wel verder met IUI als we willen.
Sorry als ik het verkeerd begrijp maar ik had 5 follikels na clomid. Mijn partner heeft goed zaad en mijn eisprong heb ik uit mezelf, evengoed begonnen met clomid, afgelopen maand was de eerste behandeling (als dit bij jullie anders is begrijp ik iig waarom ze bij jullie geen moh toe kunnen passen). Waarom kiezen jullie niet voor moh iui? Hierbij mag je niet meer dan 5 follikels, dus ik zat echt op het randje... Wat een vervelend nieuws!! Gelukkig wel nu afspraak staan waar je iig weer beetje positief van word hoop ik. Als deze behandeling na 5x bij ons ook niet slaagt krijgen wij ook ivf... sterkte meid!!
MOH betekent dat je hormonen gebruikt om meer dan 1 ei te laten groeien. Dat doen we al sinds december . Deze eitjes zitten nu tegen springen aan. Bij 2 grote follikels is het goed, bij 3 mogen we kiezen of de inseminatie door gaat en bij 4 doen ze het niet. Hier ook volstrekt normale natuurlijke cyclus. Gonal f om 2 ipv 1 ei te laten groeien (is de bedoeling maar dat lukt dus niet goed) en dan ovitrelle en inseminatie
Echt slecht dat ik er niet veel van weet maar bij mij ging het zo, op 3de dag van menstruatie begonnen voor 5 dagen lang 2 tabletjes clomid. Op 6 juli begonnen tot 11 juli en 13 juli eerste echo om te kijken of het was aangeslagen. Was zo goed aangeslagen had 5 grote follikels en 2 kleine die niet meetellen. Op 13 juli ook prik pregnyl gekregen en 14 juli mochten we terug komen voor inseminatie. Nu wachten tot de 30ste en dan mag ik zwangerschapstest doen... Ik snap niet waarom ze bij jullie zijn gestopt¿¿
Volgensmij omdat je nu kans op een vijfling hebt en dat wil je niet met alle risico’s. In Nederland stoppen ze daarom vaak juist soms al met een drieling maar dat is dan zelf afweging die je maakt. Tenminste dacht dat de redenering was