Het begon als een klein bultje waar ik verder geen aandacht aan gaf maar nu is het gegroeid tot 1.5 a 2 cm en jeukt het lichtjes sinds een aantal weken. Maar vind het niet dusdanig dat ik denk goh ik ga even langs de huisarts in deze tijd. Herkent iemand dit misschien?
Ik herken het niet, maar 2cm en de foto zouden voor mij zeker genoeg redenen zijn om de huisarts meteen te bellen.
Ik herken het ook niet maar dat het snel groeit en jeukt zouden voor mij ook al dingen zijn om naar de huisarts te gaan.
dit zijn van die dingen waarvan de huisarts hier zou zeggen: Gewoon komen hoor! Het lijkt een beetje op een steelwratje - maar daar is het volgens mij een vreemde plek voor. En die jeukt normaal niet. Hoewel dat dan ook aan de locatie zou liggen. Maar ik zou er zeker mee langs gaan.
Ik zou hier wel mee naar de huisarts gaan, die zien hier op de praktijk sowieso geen corona-verdachten.
Waarom in deze tijd niet? Alle zorg loopt gewoon door en vind het er niet exht fijn uitzien. Dus zou zeker gewoon de huisarts bellen.
Iemand in mijn familie heeft op haar hoofdhuid ook een buitje dat best wel lijkt op dat van jou. In haar geval zit het er al lang en is het volledig goedaardig (ik denk dat het bij haar een ouderdomswrat is, maar ben niet zeker). Omdat het bij jou op korte tijd zo snel gegroeid is én jeukt, zou ik er wel naar laten kijken. Beter safe than sorry...
Ik zou ook even heen gaan. Ik heb zulke vreemde dingen wel voorbij zien komen bij Dr. Pimple Popper op TLC
Bedankt voor de reacties allemaal! Ik ga even een afspraak maken. Ik laat het weten zodra ik wat weet.
Het is een fibroom/steelwratje. Kan geen kwaad maar je kunt hem laten verwijderen als hij klachten geeft. Ze gaan vrijwel nooit vanzelf weg en hebben de neiging om te groeien..
Dat zou "fijn" zijn. Als het dat is dan laat ik het wel weg halen want krijg er nu ook last van met borstelen en mijn haar omhoog doen. Zit alleen maar in de weg
Yep dit is een fibroompje wat hierboven ook al werd genoemd. Gezien de locatie zou ik hem laten verwijderen, hier wordt de huisarts altijd erg blij van dit soort ingreepjes. Ingreepjes worden bij ons op het werk gewoon weer gedaan maar het heeft geen haast maar kan wel flink bloeden wanneer je hem open stoot.
ook "fijn" om te weten... ik slik een flinke dosis bloedverdunners dus dan kan de huisarts zijn lol op