Ik heb een vraagje. Uit nieuwsgierigheid las ik op internet dat de kans op een meisje hoger is als je een aantal dagen voor de eisprong sex hebt. En dat de kans voor een jongetje groter is als je vrijt dichterbij de eisprong. Aan de mama’s met een meisje, weet je nog of dit bij jou ook klopte?
Wij hebben als het goed is 1 dag voor de eisprong, en op de dag van de eisprong seks gehad. En het is toch een meisje. Ik heb dat ook gelezen dat jongens sneller zijn, en meisjes het langer overleven.
We hadden bijna dagelijks seks in de week van de eisprong en t is een meisje in theorie zal het best kloppen, maar in de praktijk blijft het 50/50 , dichtbij de eisprong of paar dagen ervoor, valt niks over te zeggen.
Ik was zwanger van een donor dus hield mijn ovulatie goed bij. De donatie is gedaan op het moment dat ik een positieve ovulatietest had en nu loopt er toch echt een klein meisje rond (alhoewel zij vindt dat ze een jongetje is )
Nee bij mij niet! Ik had 2 jaar geleden 4 juni een positieve test. Op 5 juni smiddags 1x gevreeen en die avond of nacht is hij gesprongen. En het is een meisje
Volgens mij is het statistisch gezien zo sat dichter op de eisprong meer kans biedt op een jongetje. Daarom worden via IvF ook meer jongetjes dan meisjes geboren. Maar dat verschil is zo klein dat ik daarniet op zou willen gokken.
Ik heb alleen bij de laatste 2 ovulatietesten gebruikt. Bij de laatste hadden we op vrijdag en zondag gemeenschap gehad, op zaterdag was mijn ovulatietest positief. Wij hebben allemaal meiden.
Beide geen seks meer gehad na positieve ovulatietesten, en hebben een jongen en een meisje dus of het echt waar is weet ik niet
Ik heb ook al wel gelezen dat het achterhaald is. Hier 3 meiden. Twee rond eisprong gevreeen en één een aantal dagen voor mijn eisprong. Hier gaat de theorie dus niet op.
Ik weet niet of het zo is, maar bij mij was het wel het geval. Op zondag avond gevreeën en op dinsdag /woensdag eisprong. Was de eerste eisprong zonder medische hulpmiddelen, dus ik zei tegen mij vriend, als het raak is, wordt het een meisje.. Er zit inderdaad een meisje in mijn buik. Maar of dat daardoor komt....
Dat denk ik ook, je kan anders natuurlijk nooit weten van welke keer je zwanger geraakt bent. Hier is om de de dag een redelijk gemiddelde en heb (straks) twee meiden en één jongen
Met m'n oudste zoon heb ik 5 dagen voor mn eisprong seks gehad. Bij de middelste geen idee eigenlijk. Jongste was ook ongv 5 dagen er voor. En deze geen idee.
Bij de oudste maar één keer seks gehad in die ronde een aantal dagen vóór de eisprong en het is echt een knul. Jongste alle dagen rond de eisprong
Waarschijnlijk is het bij ons toeval, maar wij hebben eerst 3 meisjes gekregen en in die maanden dat wij zwanger probeerde te worden gebruikte ik nog geen ovulatie testen, maar ging ik af op vruchtbaar slijm. We hadden dan meestal alleen sex op die dag. Ik heb later ergens gelezen dat je vruchtbaar slijm vaak al een aantal dagen voor de ovulatie krijgt. Bij ons zoontje heeft het een langere tijd geduurd voordat ik zwanger was en ben toen ovulatie testen gaan gebruiken en hadden dan sex vanaf de positieve ovulatie test tot en met de 2/3 dagen daarna. Mijn verloskundige zegt dat deze theorie niet klopt, dus het zal wel toeval zijn bij ons.
Van onze oudste en de baby in mijn buik weet ik precies wanneer ik in verwachting ben geraakt. Oudste 1x sex gehad op dag van eisprong (vastgesteld door ovulatietesten en tempen) en het is een jongen (theorie klopt dus). Deze keer 1x sex gehad op cd14 en eisprong was cd17 of cd18 (zelf gevoel dat het cd17 was, tempkaartje zegt cd18). Volgens theorie dus grotere kans op een meisje. Over ongeveer 2 maanden zullen we het weten . Nu nog jongste is niet te zeggen want hebben het toen die maand meerdere keren gezellig gemaakt.
Hier 2 jongens ! 1e bij positieve ovulatie test en daarna rondom mijn eisprong. 2e 2 dagen voor eisprong