Waar valt jouw mond van open? Deel 5

Discussion in 'De lounge' started by Mammielove, Jun 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,385
    10,329
    113
    Wat enorm smerig! Wij hebben dat met buurtkatten. Gewoon 3 hopen in de tuin, zo smerig. Nu ligt er koffiedrap in de tuin.

    Ben wel blij dat onze katten binnen zijn en niet dat soort overlast geven
     
  2. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,955
    33,633
    113
    Ja, als je het wil vragen graag.
    Ik heb niet zo'n kaartje in ieder geval.
     
  3. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Nou inderdaad denk je gewoon even te bellen voor advies zit je dan in het ziekenhuis. :confused: Mochten jullie weer snel naar huis?

    Ik ben niet bang voor de uitslag wel het prikken zelf. Kind weegt 17 kilo en is ontzettend sterk, dat gaat waarschijnlijk helemaal mis.
     
  4. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    May 12, 2017
    7,933
    12,187
    113
    @Ysabella ... het kan komen door droge lucht, de warmere temp, een wondje wat constant open gaat, etc.

    Heeeeel goed dat de ha het wil uitzoeken en meteen serieus is, ook al schrik je je compleet wild. Houd je ons op de hoogte? En een dikke virtuele kroel voor jou hoor!
     
    Syane likes this.
  5. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Ik mag vandaag het prik formulier ophalen en dan zelf bepalen wanneer ik ga laten prikken. Dus ik weet eerlijk gezegd niet wanneer er een uitslag is. Ik ga in ieder geval niet vandaag. :p
     
    owly likes this.
  6. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Ja we hebben echt een top huisarts dus in die zin neem ik haar besluit ook wel serieus, maar ze heeft hem niet eens gezien. Ik had advies verwacht of een doorverwijzing naar de kno arts.

    Ik hou je(jullie) op de hoogte.
     
    owly, Cindy1977 and Eppo82 like this.
  7. Loveischocola

    Loveischocola VIP lid

    Jan 11, 2019
    12,258
    12,633
    113
    Female
    Waarschijnlijk moet je ook een afspraak maken voor bloed prikken?
     
  8. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,955
    33,633
    113
    Bij mij maakt het een wereld van verschil als ik alleen maar mascara op heb en een lijntje onder mijn ogen. Dus zo ingewikkeld is het niet ;) Ze staan daardoor meer 'recht'. Mijn slechte oog kan omhoog trekken omdat het dood is, dus geen sturing meer krijgt van mijn hersenen waar precies te kijken.
    Toch blijf je het, ondanks make-up, altijd een beetje zien; tenminste IK.
    Mijn man zegt van niet en soms heb ik ook weleens het idee dat als mensen het niet weten, ze het ook niet zien, maar in mijn hoofd is het er altijd. Dat maakt het ook erger ben ik bang.
    Ik had vroeger, zeker met een beetje make-up, hele mooie ogen. Bruine huid en groen-bruine ogen. Was mijn grootste trots en dat is nu weg.
    Nu weet ik heus wel dat je niet zo aan uiterlijk moet hangen en dat er genoeg andere (mooiere?) dingen zijn, maar toch. Dus met mijn make-up probeer ik er toch maar het beste van te maken.:)
     
    Cindy1977 likes this.
  9. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,268
    6,171
    113
    Daar zullen ze toch wel personeel hebben dat daar goed mee om kan gaan? Kun je het hem al goed uitleggen? Hoe oud is hij? Edit, ik zie 2017, rond de 3 jaar dus. Ja dat is lastig uitleggen..
    Mijn man gaat met de kids bloedprikken, ik ben daar echt geen held in :oops: Sterkte in ieder geval!

    Ja hoor, hij had toen een te laag zuustofgehalte, RS virus meen ik. Maar na 2 nachten was het weer opgeknapt, niks ernstigs gelukkig.
     
  10. Iertje81

    Iertje81 VIP lid

    Dec 31, 2015
    17,955
    33,633
    113
    :rolleyes:
     
  11. Neuzeke

    Neuzeke VIP lid

    Sep 3, 2019
    13,763
    18,878
    113
    Female
    Zo woorden hoor je ook liever niet e.
    Ookal weet je dat het nog heel wat anders kan zijn, leukemie, kanker, maligne, lymfoom,....
    Allemaal van die bibber woorden die je liever niet hoort.

    Ik duim voor goed nieuws en een vlotte bloedafname.
     
  12. Ansel

    Ansel Actief lid

    Aug 11, 2019
    495
    640
    93
    Female
    Oh ja, dat valt dan inderdaad best nog mee van complexiteit (ik was eerst aan het denken aan werken met highlights & schaduwen ofzo :) al ken ik er zelf nu ook weer niet zo heel veel van :oops:). Fijn dat je het met wat mascara & een lijntje optisch kan camoufleren! Zo’n zaken vallen inderdaad meestal veel meer op voor jezelf dan voor een ander, maar als je er met een aantal eenvoudige trekken van een kwastje een beter gevoel bij hebt dan zou ik dat zeker ook standaard in mijn routine inbouwen! Heeft naar mijn gevoel niets te maken met te veel aan je uiterlijk hangen, maar gewoon je zo comfortabel mogelijk voelen in je eigen vel. Zeker als het eerst je trots was, kan ik me best voorstellen dat het voor jezelf best een dingetje is.

    Ik gebruik zelf niet heel veel make-up, maar zelfs als ik gewoon moe ben, zal ik toch gemakkelijk een lijntje trekken. Maakt ook dan een wereld van verschil. Op dat vlak ben ik best blij dat wij vrouwen zijn & toch iets meer camouflagemateriaal ter onzer beschikking hebben dan onze mannelijke wederhelften :) (toen we nog met kleine baby’s/peuters zaten (die hier van het woord ‘doorslapen’ nog nooit gehoord hadden :roflmao:), was dit helemaal een voordeel :D)
     
    Iertje81 likes this.
  13. Cindy1977

    Cindy1977 VIP lid

    May 12, 2017
    7,933
    12,187
    113
    Het gaat er ook totaal niet om wat een ander er van denkt, wij kunnen 100 keer zeggen dat je mooi bent, je moet het zelf geloven. Als jij jezelf met een friemeltje make-up goed voelt, lekker smeren hoor :D Durf je permanente make-up niet aan? Alleen op je slechte oog? Of gaat dat niet met je implantaat?
     
  14. smax

    smax Fanatiek lid

    Feb 15, 2018
    1,955
    1,042
    113
    Female

    Mijn zoon had vorig jaar 10 dagen lang meerdere bloedneuzen per dag. Hij is hier toen ook op geprikt. Het kwam er gelukkig niet uit.
    Wel was er wat met z’n HB aan de hand.

    Hopelijk is het bij jouw zoon ook zoiets!!
     
  15. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Dat is veel zeg! Dan vind ik het wel logisch. Gelukkig kwam dat er inderdaad niet uit, anders zakt de grond wel onder je voeten vandaan. :(

    Hier heeft hij opeens, ongeveer 2 keer per week een bloedneus.
     
  16. femkes

    femkes VIP lid

    Jul 24, 2007
    9,088
    10,382
    113
    Onze oudste had toen hij een jaar of 2 was opeens rode vlekken. Soort kringen. De huisarts had geen idee, dus stuurde ons naar de dermatoloog. Die heeft ook bloed laten prikken om te controleren op leukemie. Kans was klein, maar liever 1 keer teveel geprikt, dan 1 keer te weinig is het beleid.
    Het is nooit duidelijk geworden wat er precies aan de hand was, maar gelukkig in ieder geval geen leukemie.
     
  17. sannever

    sannever Fanatiek lid

    Jan 22, 2014
    1,786
    1,583
    113
    Female
    Thuis
    Vandaag viel mijn mond open van een automobilist...ik sta met mijn zoon en moeder te wachten tot we de rotonde over kunnen steken, rechts rijd er een auto met erachter een ambulance met licht en geluid aan...wil die auto serieus stoppen zodat wij over kunnen steken, hij had heel die ambulance niet gezien de sukkel!Ik snel gebaren dat hij door moest rijden,toen zag hij gelukkig ineens de ambulance die al bijna op zijn bumper zat...
    Ik begrijp sowieso niet dat automobilisten voorrang willen verlenen als ze zelf voorrang hebben,zeker met een rij auto's erachter,levensgevaarlijk als degene achter je niet oplet.
     
  18. Vergeten

    Vergeten Fanatiek lid

    Dec 1, 2019
    1,011
    1,722
    113
    Female
    Dat er sinds we onze auto hebben gekocht in mei, vandaag voor de 2de keer schade aan is gereden en beide keer door iemand anders. Eerst botste er iemand van achter er tegenaan in de file en vandaag besluit mevrouw zomaar onze rijstrook op te rijden, terwijl ze gewoon naast ons rijdt, flinke schade aan bestuurdersportier,wieldop en bumper :cry:.
     
  19. Paardenbloem

    Paardenbloem Niet meer actief

    Soms hoor je het slecht als ze van achteren komen hoor, heb wel eens vaker gehoord dat dat een probleem is. Zeker als mensen ook nog eens een muziekje aan hebben ofzo. Hoeft niet per sé een enorme sukkel te zijn dus:D
    Onnodig voorrang geven vind ik overigens eigenlijk altijd een slecht idee..
     
    Gewooniemand and GossipGirlxoxo like this.
  20. Eppo82

    Eppo82 VIP lid

    Jun 25, 2007
    15,268
    6,171
    113
    oh balen.:( Het is natuurlijk allemaal verzekeringswereld neem ik aan, en gelukkig hebben jullie niks, maar de rompslomp die je ervan hebt. :|
     
    GossipGirlxoxo likes this.

Share This Page