Ik plaats m ook even hier, bij het onderdeel "flesvoeding" is het minder druk... Heb al wat topics gelezen maar wil toch graag jullie ervaringen. Mijn dochter is bijna 7 maanden en begon een week geleden slechter te drinken uit de fles. Onrustig en wegduwen, dan weer wat drinkrn en weer weg etc. Ik kreeg er meestal ongeveer de helft in per fles. Nu zag ik 3 dagen geleden een randje van n tandje, dus ik dacht ooh ze heeft daar last van. Dat randje is er nu door maar ze wil nu helemaal geen fles meer. Andere speen maakt geen verschil, warmer of kouder ook niet. Zou het nog met tandjes te maken hebben (of evt sprong, ze is 3 wk te vroeg geboren)? Of is dit n baby die net als veel andere babies gewoon al klaar s met de fles? Heb er met een lepeltje en spuitje wel wat in gekregen maar veel loopt er dan toch naast. Borst drinkt ze overigens wel (savonds, snachts en sochtends vroeg). Dus of t echt pijn doet??
Ik ben geen expert op dit gebied maar misschien de melk aanbieden in een beker? Die van munchkin kunnen vanaf 6 maanden en zijn erg fijn.
Ja vandasg geprobeerd maar wordt n knoeiboel haha. Heb ook zo'n antilekbeker maar daar moet ze ook n soort op zuigen en dat snapt ze niet...
die van mij had even nodig voor hij door had hoe de anti lekbeker werkte. Blijven aanbieden dat hebben ze best snel door .
Mijn zoon wilde met 8 a 9 maanden geen fles meer en hij was ook nog heel erg klein en dun. Van het consultatie bureau moest ik hem toen pap geven. Pap vanaf 6 of 8 maanden die je dan aanmaakt met de opvolgmelk. Dan krijgen ze toch wat goeds binnen. Dit heb ik 3 weken zo gedaan en toen wilde hij de fles weer.
Die van ons heeft nooit echt de fles gewild. Altijd slecht en onrustig gedronken. Sinds hij 7 maanden is bieden we alles aan in een rietjesbeker, gaat perfect! Dan moet je kindje het natuurlijk wel snappen. Bij ons snapte hij het bij 6 maanden en 3 weken nog niet maar stipt 7 maanden opeens wel. Dus ze kunnen het zomaar opeens wel snappen
Mijn dochter drinkt sindsdien zelf de fles. Hop in de wipstoel fles in der handen en succes er mee. Ineens gingen alle flessen weer leeg duidelijk dat we der niet meer mochten helpen. misschien dat eens proberen
De mijne ging rond die tijd ook fles weigeren, in mijn geval met afgekolfde melk. Water dronk hij wel uit de fles. Was hier een gevalletje: ik weet waar melk vandaan komt en dat drink ik niet uit en fles.
Ah das lastig En als je der in de wipstoel zet, haar de fles laat beet houden maar zelf ondersteund? Of op schoot kan ook natuurlijk.
Ze heeft nu n kleinervflesje en dat gaat wel! Alleen is zo'n goedkoop kruidvatflesje wat steeds vacuum gaat...