Start fertiliteitstraject juli/aug/sept 2019

Discussie in 'MMM clubs' gestart door Gliss, 5 aug 2019.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Zusje belde net, zwanger van de tweede. Niet onverwacht en ook fijn voor hun. Maar wat blijft het toch pijn doen elke keer:cry:
    En elke keer als er weer iemand zwanger is dan hoop ik maar weer om tegelijk zwanger te worden, maar ook dat lukt niet. Bah
     
  2. Visje79

    Visje79 VIP lid

    9 jan 2019
    5.029
    5.934
    113
    Vrouw
    Potverdorie het zit ook niet mee hè. Dat is zo confronterend. Bluh. Snap dat je zin hebt in een wijntje, of eigenlijk gewoon de hele fles. Hoe blij je ook wel weer bent omdat het je zusje betreft. Ik hoop echt dat een keer weer raak is voor je. Kan toch bijna niet anders. Ik duim door. Volgende iui is raak, moet gewoon, punt.
     
  3. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Tx! Lief van je!

    Het is een behoorlijk pittige maand ja. 2 beste vriendinnen en zusje zwanger, IUI die niet doorgaat, negatieve test, bah
     
  4. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.188
    796
    113

    Hoewel je natuurlijk super blij bent voor je zusje. Ben je ook verdrietig voor jezelf. Dit is iets wat bijna niet uit te leggen valt. Alleen als je het zelf hebt meegemaakt.

    Ik las dit gedichtje en moest meteen aan jou denken. Het is wel lang en in het Engels, maar misschien kan je dit delen met je zusje.


    Dear pregnant friend,⠀⠀
    ⠀⠀
    As you know I’m struggling with infertility. ⠀⠀
    This can make for an uncomfortable topic but these things need to be said in order to preserve our relationship. I want you to know i am truly happy for you, but I’m hurting for me. You see it’s hard to not let my sadness and envy take over. A time surrounded by pregnant people while walking through the trenches of infertility is anguishing.⠀⠀
    ⠀⠀
    It’s just almost unbelievable to me that people actually get pregnant without assistance. I mean i don’t think people actually know how much has to go right in order for a baby to be created. ⠀⠀
    Every baby is truly a miracle.⠀⠀
    And your baby is just that. And deserves to be celebrated. But I don’t always know how to talk about it when I’m in so much pain over my own situation. And I know you don’t really know how to talk to me either. I know you don’t want to hurt me or inflict more pain or say the wrong thing, but truth is I don’t even know what will hurt and what won’t. So let’s both leave room for grace as we navigate this together.⠀⠀
    ⠀⠀
    The timing of it all makes it even more difficult. I start to think had things gone differently we would have had a "Me too!" moment at the timing of your good news could so easily have meant that we would be pregnant together.⠀⠀
    So your announcement was a reminder of what could have been. I just need you to know that from time to time I may be distant and appear to be upset, but it's not at you.⠀⠀
    I refuse, to let my infertility steal my joy or yours. So just please be patient with me during this time. ⠀⠀
    ⠀⠀
    Now that that is said, I can prepare to be the world's greatest Auntie!⠀⠀
    ⠀⠀
    With love, your infertile friend


    Ik hoop dat je dit snel een plekje kan geven en dat wij allemaal snel zwanger en een gezond kind op de wereld mogen zetten.
     
    Gliss vindt dit leuk.
  5. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Tx meiden.
    Ik kan gelukkig goed met dr praten. Ze had er buikpijn van om het mij te vertellen, wat ook wel weer sneu is.
    Ik durf haar ook gewoon te zeggen dat het pijn doet, maar ook dat ze nu wel moet gaan genieten, want zij kan er ook niks aan doen dat het bij ons niet lukt.

    Wat ik los van het groene monster, lastig vind is dat de drie vrouwen waarmee ik het meest mee praat en steun van krijg nu alledrie zwanger zijn en in 3 maanden na elkaar gaan bevallen. Niet dat ze dan niet meer steunend zijn, maar het is toch anders en best eenzaam.

    En deze maand helpt t natuurlijk niet dat IUI niet door ging en ik nu zit te wachten op ongesteldheid (buikpijn is er inmiddels wel, gelukkig niet zo vroeg van te voren deze keer, denk nog een dag of 3 tot NOD).
     
    Spectre en Emma1995 vinden dit leuk.
  6. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Ik heb vandaag getest vanwege de utro. 14 dpo en hartstikke wit weer.

    Ik vind het eigenlijk ook wel vervelend om te moeten testen. Ik ben iemand die liever wacht tot ze ongesteld wordt. Maar zolang ik utro gebruik word ik dat niet, dus moet ik wel testen.
     
  7. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Balen meis:(
    Mag je dan nu stoppen?
     
  8. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.188
    796
    113
    Pfff wat een teleurstelling is het weer. De vorige maand kan ik me herinneren dat je ook een paar dagen moest wachten tot je ongesteld werd. Heb je na deze ronde ook een evuluatiegesprek?
     
  9. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Ja, maar gebruik vandaag nog. In de hoop dat ik woensdag op de bruiloft nog niet ongesteld ben.
     
  10. Iemand1991

    Iemand1991 Bekend lid

    25 apr 2019
    911
    991
    93
    Vrouw
    Klopt, ik werd 8 dagen na het stoppen ongesteld. Maar vind ik nu niet erg, want wil woensdag op de bruiloft geen menstruatie hebben :|
     
  11. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Snap ik, dat zou mooi zijn.
    Ik hoop dat ik het van de week niet vergeet, maar wil je alvast een hele mooie dag wensen!
     
  12. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.188
    796
    113

    Ja snap dat heel goed, dan dient het nog in je voordeel. Je kan nu wel lekker een wijntje doen, ookal had je natuurlijk veel liever een positieve test in je handen. Ik wens jou alvast een hele mooie maar vooral een onvergetelijke dag.


    Hier net een beetje bruin bloed bij afvegen. Dus denk dat dat m’n menstruatie is die zich alvast meldt. Het gekke is hoe pijnlijk en verdrietig ik dat vind, ben ik altijd ook een beetje opgelucht als ik menstrueer. Last van me schouders. Ik heb dan gewoon duidelijkheid. Het doet pijn. Maar wij laten ons niet uit het veld staan.

    ~ everybody wants happiness and nobody wants pain. But you can’t have a rainbow without a little rain.
     
  13. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Nou breekt mn klomp, vandaag 10 of 11 dpo en ongestwld geworden. Vrijwel zonder buikpijn?? 4 eitjes doen rare dingen met je blijkbaar.
    Dat wordt werk omgooien want maandag ziekenhuis bellen voor poging iui 5.2
     
  14. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    **Lijstje Start fertiliteitstraject jul/aug/sept 2019 **

    NOD JULI
    * Deedee91-29 jaar- 2de kindje- ronde 39 totaal, ronde 20 na bzz- eigen cyclus ivm pauze iui corona- nod rond 19 juli.
    - Geneeke - 28 jaar - 3e kindje* - ronde 4 chlomid - NOD 29 Juli.

    NOD AUGUSTUS
    * Gliss - 32 jaar - 1e kindje - ronde 25 - (IUI-5.1 gonal f geen inseminatie) - NOD rond 4 augustus?
    * iemand1991 - 28 jaar - IUI ronde 3 - NOD rond 1 augustus
    *7missme1987 - 33 jaar - 1e kindje - ronde 31 IUI 3 - NOD rond 6 augustus
    * Goudvisje555 - 35 jaar - 1e kindje - ronde 24 - IUI 6 - NOD 11 augustus

    AFSPRAKEN
    * Raspberry90 - follikelmeting dag 11 - maandag 27 juli 13:50 uur.

    ZWANGER
    - Geneeke - 28 jaar - 2e kindje - ronde 2 mmm zwanger- *21+5 afgebroken ivm chromosoomafwijking.
    - Oilell - 29 jaar - 1e kindje - ronde 17 zwanger na hsg en scratch in mmm ronde 2
    - Yellowbirdie - 31 jaar - 1e kindje, spontaan zwanger na 3 jaar en bijna start IUI.
    - Annie82 - 37 jaar - 2e kindje - zwanger na IUI1 - uitgerekend ca 17 juli
    - Smienaatje - 26 jaar - 1e kindje - zwanger na ICSI 1
    - DeniseH - 36 jaar - 1e kindje - zwanger na iui 3
    - Ro1990- 29 jaar- 1e kindje- spontaan zwanger ronde 18 net voor 1e ronde iui
    -Zonnetje91- 28 jaar- 1e kindje - spontaan zwanger ronde 21- na hsg en net voor start iui
    -Spectre - 29 jaar - 2e kindje - spontaan zwanger ronde 19
    -Gliss- 31 jaar - 1e kindje - maart 2020 zwanger in ronde 20 door IUI-2
    *mk 5+1
    -7missme1987 - 1e kindje - zwanger ronde 28 in pauze ronde tussen IUI 2 en 3 * mk 6+4
    -Visje79 - 41 jaar - 2e kindje - ronde 19 na MA - spontaan zwanger UG 5-12-2020
    -Tabbey - 36 jaar - 2e kindje - ronde 15 - zwanger net voor start IUI


    LEGENDA
    Wachtbankje (na ovulatie)
    Ongesteld
    Zwanger
    Negatieve test

    WIL JE OP DE LIJST? Vul de lijst dan zelf even aan met je naam, leeftijd, hoeveelste kindje, hoeveelste ronde en NOD (niet ongesteld dag) op volgorde van datum. Onderaan kun je de fertiliteitsafspraken invullen. Uiteindelijk allemaal in het roze vakje 'zwanger' natuurlijk!

    Je kunt de lijst kopiëren door op 'reageer' te klikken onder aan de laatst geposte lijst, en de woorden QUOTE boven en onderaan weg te halen. Pas de lijst op volgorde van datum aan.
     
  15. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.868
    18.640
    113
    Vrouw
    Blijft lastig zulke dingen... knuffel! Je gunt het de ander echt wel, maar zelf wil je ook zo graag
     
    Gliss vindt dit leuk.
  16. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.868
    18.640
    113
    Vrouw
    Sterkte dames.. geen leuk nieuws deze dagen :( gun het jullie zo.
     
  17. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.188
    796
    113
    Menstruatie nog niet doorgezet en zit op 12 dpo. Gister verloor ik wat bruine afscheiding maar dat is nu weg. Wel nu echt menstruatiekrampen. Ik deed een restje met de early test van action en zag een vage Tuur streep. M’n vriend zag hem ook. Daarna had ik wat gedronken en deed een test met de kv2v5 en zag helemaal niks. Dus het zal wel niks zijn. want hoor altijd goede dingen erover. We wachten af
     
  18. Gliss

    Gliss VIP lid

    5 jun 2019
    5.459
    4.812
    113
    Vrouw
    Nou ik zou dan dus echt spastisch zijn dat ik zwanger zou zijn haha
     
    Emma1995 vindt dit leuk.
  19. Spectre

    Spectre VIP lid

    5 nov 2015
    19.868
    18.640
    113
    Vrouw
    Toch wel spannend dan... hoeveel dpo komt je menstruatie normaal altijd door?
    Mss morgen ochtend gelijk weer testen als het nog niet doorgezet is?
     
    Emma1995 vindt dit leuk.
  20. Emma1995

    Emma1995 Fanatiek lid

    17 nov 2018
    1.188
    796
    113
    Menstruatie net doorgezet zoals ik al dacht. Op naar iui 4 en gesprek. Zal het ziekenhuis zo bellen.
     

Deel Deze Pagina