Niet? vond t ook al niks voor je. Maar goed, zo goed ken ik je natuurlijk ook niet dus je weet maar nooit
Tegelijkertijd vind ik het ook weer heel leuk om te zien hoe het met jullie gaat. En geeft het ook wel een beetje houvast; zo van, zie je wel.. Zwanger worden moet vast ook wel bij mij/ons lukken. Liever dat, dan dat er straks nog maar 2 of erger; 1 overblijft Ik begreep al niet waarom je een cursus zou willen lenen
De Tsunami is helemaal losgebroken hier Kon niet eens normaal het bed uit stappen, moest gewoon naar de wc rennen en hopen dat het nergens anders belandde dan in de wc
Ik vond die testen ook erg fijn! Z&K vond ik helemaal niks ook.. Heb je de gewone of de gevoelige besteld?
Zo spot on hè wat je zegt! Dat gevoel van jaloezie is ook enorm herkenbaar en dat is nou wel echt het laatste wat je wilt. Maar ik hoop dat het afstand houden je weer een beetje rust en kracht gegeven om er weer positief in te staan. Merk hier dat ik er op het moment neutraal in sta, maar zodra die eisprong is geweest zal het wel weer drama worden Die van Sensitest zijn ook fijn hè? Ik heb getwijfeld, maar omdat ik ook ervaring heb met 2BeSure toch maar eerst voor die gegaan. Wanneer verwacht je je eisprong ongeveer? Jaaa! *knuffel* Had gisteren stiekem al gekeken, mistte jullie. Maar twijfelde of ik zou reageren, dus dacht slaap er nog een nachtje over Nee is zeker niet gek! Kan me ook echt heel goed voorstellen dat jij hem had zitten en even geen zin had in ZP. Ben super blij dat je menstruatie nu is doorgebroken. Laten we hopen dat dit de reset knop is geweest en het nu gaat zoals het hoort. Hoe staat het ervoor met je donor op het moment? Lief! ❤️️ Onkruid vergaat niet zeggen ze hè, haha ❤️️ Je moet gewoon mee blijven kletsen hier ook hoor. Zag ook dat je het lastig vond om een foto van je opgelopen test te posten. Het is misschien even pijnlijk, maar eerlijk zou ik het pijnlijker vinden als je testen af zouden lopen in plaats van op of je toch ineens ongesteld zou worden. Dit is zeker een super leuk groepje! ❤️️ Is het zeker! En dat is wel de bedoeling! Ook al zo lief! ❤️️ Ja, het is ook stom hoor. Normaal ben ik van de statistieken. Met 11 maanden val je precies in de 80% die binnen een jaar zwanger raakt. Maar dat klinkt zo enorm lang! Ben al blij dat het na zo'n lange tijd wachten allemaal goed gaat Haha, gelukkig delen jij, @Lill en ik ongeveer de eisprong datum. Dus kunnen we mooie samen ongeduldig zijn Ik ga ook proberen niet al teveel mee te schrijven voor nu. Helpt hopelijk om het relaxt te houden. De gewone. Hoop de gevoelige niet nodig te hebben, maar dat merken we gauw genoeg. Jij had de gevoelige toch?
@Sylva de donor is inmiddels verhuisd. Maar heeft al in zn agenda gezet dat ie mogelijk de week van 10 augustus deze kant op moet. We zullen zien. Haha wel naar dat jullie allemaal niet zo te spreken zijn over Z&K want daar heb ik dus een hele bak van besteld. maarja ga het wel zien. Om de boel nog wat ingewikkelder te maken een paar weken geleden ook nog een goede vriend van me die ineens aankwam dat ie nog steeds gevoelens voor me heeft (hebben ooit al eens een relatie gehad jaren geleden) en of ik hem wat vaker zou willen zien om te kijken wat er eventueel gebeurd. Pff. Hallo universum? Wat ben je aan het doen?
Ja ik vind t ook heel lastig. Heb hem altijd wel aantrekkelijk gevonden, dat is nooit veranderd. Contact wel wisselend maar wel altijd een betrouwbare vriend geweest en ben ook echt wel heel gek met hem. Of ik (weer) verliefd zou kunnen worden? Misschien. Of we een succesvolle relatie zouden kunnen hebben? Hmm.. daar heb ik zo mn twijfels over. En ik heb er de laatste weken wel over nagedacht, maar ik denk ook niet dat ik bereid ben mn kinderwens on hold te zetten (niet dat ie dat van me gevraagd heeft hoor). Ik wil gewoon niet een leeftijdsverschil van 5 jaar ofzo tussen de kinderen. Ik vind t maar lastig. Tis een hele lieve man, en hij heeft een speciaal plekje bij me. Maar of we er verstandig aan zouden doen te gaan daten?.. betwijfel ik.
Nee, je benauwend opzij zetten zal ik ook niet doen! En weet je...je hebt alle tijd om te kijken of het wat kan gaan worden toch?
Ik zou al mogen testen vandaag maar durf het niet zo goed. Heb wel allerlei zwangerschapskwaaltjes, maar ben bang dat mijn lijf me weer voor de gek houdt...vreselijk dit
Nee ik weet het ook niet zo goed. Voor nu laat ik het maar een beetje op z'n beloop Ja is ook zo. Maar is ook raar. Stel dat het wel wat zou worden, ben ik zwanger van een andere man Nou ja goed. Gaan we niet vanuit. Heb helemaal geen ruimte in mn leven voor een kerel. Dus laten we het maar weer over baby's hebben