Als ik een geschikte kan vinden gun ik mezelf een (paarden)trailer. Jaren geleden 1 gehad. Kon heerlijk overal gaan en staan waar ik wilde met mn pony. Toen bleek ik een erfelijke oogaandoening te hebben en mocht ik ineens niet meer autorijden. Auto verkocht, trailer verkocht, rijbewijs ingeleverd. Blijkt 2 jaar later dat hoewel de diagnose klopt mijn ogen lang niet zo slecht zijn als ze toen zeiden. Laten herkeuren. Rijbewijs terug (voor 5 jaar. Dan weer keuren). Auto gekocht. Die is paar weken geleden aangereden terwijl ie geparkeerd stond. Economisch total loss. Beetje geld van de verzekering gekregen, en nu gaat er dus hopelijk weer een trailer komen ❤
Ja maar echt! Als ik nu de brug op fiets, met de trap ondersteuning vlieg ik omhoog. Ipv dat ik niet vooruit kom en ondertussen op mezelf zit te schelden waarom ik nou persee op de fiets wilde.
Een luxe all-in wellnessweekend voor mezelf en mijn vriend (dan man) Door de corona komt er geen baby-moon, maar wel een klein intiem huwelijk. Vakantie naar buitenland riskeren we niet, maar nu dus wel een wellnessweekend in eigen land. Even duur als een buitenlandreis, maar hebben het echt nodig (ook al 5j aan het verbouwen en nu met baby op komst)...
Oh herkenbaar. (Behalve de hoge tarieven) Maar 2,5 week is hier onmogelijk. Ik heb maandag en vandaag vrij genomen.
Een aantal jaren geleden begonnen met onszelf een schoonmaakster te gunnen, wat een luxe vind ik dat toch!
Heb net een bedel besteld voor aan mn ketting. Erop wordt een lijntekening gegraveerd van mn 2 zoontjes. Wilde al een tijdje een ketting en zag deze bedels en dacht ja, dit vind ik leuk
Vandaag 2 uurtjes op de bank we hebben hele drukke dagen gehad ivm tuinverbouwing en ik ben gister en afgelopen twee weekenden alleen maar aan het rennen en vliegen. Nu dus echt even helemaal niks en ik geniet er zo van!
Ik heb eindelijk een nieuwe stoomreiniger gekocht. Vond het te duur, maar de oude was nu echt kapot en ik ben er heel erg blij mee
Ik koop niet zo snel iets voor mezelf. Gelukkig weet mijn man precies wat leuk is en verrast me dan. Met mijn verjaardag een Kobo Ereader. Wanneer ik nu snachts wakker lig dan hoort hij het knopje tenminste niet klikken Het laatste was een naaimachine maar dat is alweer ruim 3 jaar geleden. Ik ben al gelukkig als ik even van huis ben en een uurtje even de tijd heb. Meestal voor een boodschap Ach wie het kleine niet eert.. (We hebben een enorme kletskous, die staat altijd aan, kletst van smorgens tot hij naar bed gaat)
2 weken geleden een elektrische transport fiets, eergisteren 2 crèmes van €140 per stuk, en zojuist 3 dagen Andalusia geboekt samen met mijn man (opa en oma passen op de kinderen). Na onze vakantie ga ik weer wat meer op mn aankopen letten, maar nu geniet ik nog even.
Gewoon eens een massage van rug/nek/hoofd door een professionele masseuse lijkt me heerlijk. Maar als je ziet wat je voor het uurtarief van zo iemand allemaal nog meer kunt doen/kopen, vind ik het weer zo snel zonde van het geld Wat ik nu wel op het oog heb, is een betere naaimachine overigens. Maar dat vind ik ook wel deels nuttig en daar ga ik gewoon netjes voor sparen. Jij dan?
Ja ik vind bepaalde zaken ook gewoon nodig om te kopen, dus niet echt iets dat ik mijzelf gun. Ja ik kocht sneakers en sandalen maar de andere waren versleten dus dat is gewoon nodig lijkt mij? Maar zo een massage ofzo ja dat zal in mijzelf wel eens gunnen als ik terug fit ben. Maar dat stel ik wss nog 10 keer uit