Ik heb even advies nodig. Net deze test gedaan. Tot nu toe nooit een streep gehad op de Predictor Express (behalve heel vaag misschien een voorgedrukt grijs streepje). Direct dit roze streepje. Duidelijk te zien, maar wel licht nog. En nu lees ik veel berichtjes over vals positieve testen. Dit was mijn laatste test, dus kan er ook niet meer doen. Behalve manlief zo naar de AH sturen om nieuwe te halen (En welke dan?) Wat vinden jullie? (Kwaliteit gaat echt mega achteruit na uploaden helaas)
Ik ben geen goede tuurder maar zie bij sommige wel licht streepje. zelf geen ervaring met deze testen. Ik heb altijd kruidvat 2 voor 5 (heb ik verleden 1x de predictor gebruikt omdat er niets anders was. Had toen duidelijk 2 strepen en kv werd niet donkerder en op de dag van vmk testte ik nogsteeds knal met predictor en kv niet. dus 1 x nooit weer!!! Alle andere keren altijd kv 2 voor 5 gebruikt!) denk dat je manlief elke willekeurige test wel kan halen En zou zelf morgen of overmorgen de kv ook nog doen
Wat frustrerend van jouw ervaring . Ik ben normaal ook fan van de KV testen, alleen werk ik morgen de hele dag. Kan dan pas om 19 uur testen. Als ik nu nog een Predictor ofzo laat halen bij de AH kan ik morgenochtend misschien nog even testen .
Ik vind het lijken of de streep niet helemaal jaar beneden loopt, maar halverwege stopt. Ik zou er nog eentje doen wanneer dat kan.
Ik zie zeker een streepje! Ik weet niet beter dan dat deze testen momenteel juist een van de beste zijn. Hoeveel dpo ben je? Anders een doosje halen meteen Early en een Express erin en de Early doen. Spannend!
@Ajuuparaplu ; Ik zie inderdaad wel wat je bedoeld op de foto’s. In het echt loopt de streep wel door, volgens mij. @Mim89 ; Dank je wel. Hopelijk is mijn man zo op tijd thuis om nog even snel naar de AH te crossen . Ik heb geen idee hoeveel dpo ik ben, want juist deze ronde heb ik geen ovulatietesten gebruikt. Normaal een cyclus tussen de 25-28 dagen met een LF van 9/10 dagen. Vandaag cd29, dus denk rond de 10 of 11 dpo.
Ik weet niet of hij zo beter te zien is, dat hij ook goed doorloopt. Nee dus Kwaliteit is echt crap hier!
Ik vind het er goed uitzien hoor! Zo begonnen mijn Predictor testen toen ook. Sterker nog: op mijn eerste test zag ik zelf helemaal niks, een vriendin van me en hier op het forum zagen zagen het wel Pas met een test de volgende ochtend zag ik het zelf ook.
Net een early gedaan. Wel eens waar met andere urine, maar volgens mij niets te zien of heeeeeeeel in de verte
Waarom test je nog een keer? Morgenvroeg was beter geweest. Nu ben je waarschijnlijk voor niks teleurgesteld
Ik weet het, maar ergens hoopte ik misschien toch een klein beetje bevestiging te krijgen Helaas. Maar wel zo slim geweest om gelijk nog een test mee te nemen. Als ik morgenochtend nog steeds niet ongesteld ben geworden, doe ik die nog voor mijn werk. Wordt vervolgd
Ik zie ze goed! Predictors zijn toch wel de beste testen van nu, pakken over het algemeen het snelst HCG op. Ik zou het ook bij deze houden om aankomende dagen te kunnen gaan vergelijken. Ik denk dat als je deze ochtend test, of anders tweede plasje, je al meer ziet!!