Ja met die schoenen prijs loop ik ook al een tijd tegen aan. En zijn voeten zijn smal dus veel schoenen die hij mooi vind sluiten dan weer niet goed aan omdat 43 toch vaak al breder is voor een volwassen man. Met slippers is dat probleem nog groter. Maar ook de prijs van herenkleding is een stuk hoger dan die van kinderkleding. Afgelopen week 2 trainingspakken gekocht van manchester en real Madrid. Schrok me een ongeluk, was tot nu toe de kinderprijzen gewend. Zal dit jaar voor een winterjas ook wel stijl achterover slaan ben ik bang.
Ik ben sinds m'n kindertijd voor het eerst met m'n eigen gezin aan het kamperen. Ik verbaas me werkelijk over sommige outfits hier, alles is blijkbaar geoorloofd
grappig, dat zeiden ze inderdaad bij mijn oudste ook. Wij zijn allebei rond de 1,75, vriend is ietsje langer. De mannen in mijn familie zijn allemaal rond de 190. Ik heb verder geen nichtjes of zusjes maar mijn ene tante is ook ruim 185. Zij is nu 112 en daarmee wel 1 van de langste meisjes in de klas. Ben wel benieuwd hoe lang ze uiteindelijk gaat worden. De curve zegt 170 maar ik denk dat ze langer word.
Foto's of omschreven voorbeelden? Kom maar door! Hier hou ik van Bij kamperen denk ik aan bergschoenen/wandelschoenen, afritsbroek en makkelijk t-shirt. Of aan zo comfortabelijk mogelijk, in de avond, in een huispak / trainingspak voor de tent als de kinderen slapen. Met dit weer denk ik trouwens vooral aan heel veel zwemkleding met daaroverheen wat makkelijks en slippers. Ik denk niet aan over de top gedrest op hoge pumps en met cocktail jurkje, haar in model en mooie makeup. Dus ben echt nieuwsgierig over wat voor outfit jij je verbaast.
Hier een mini meisje, vervolgens volle glorie babyspekkie zeg maar (lengte -1, gewicht +1) toen een jaartje zowat stilstand op gewicht (die vond t lopen uit en was niet meer te stoppen) en lengte wel iets meer. Nu echt al kleuter bouw.
Ben benieuwd! https://groeiweb.pgdata.nl/groeiweb_ouder/calculator.asp Er staat dat hij 8 cm groter is dan gemiddeld Moet ook zeggen dat er maar een paar groter zijn in zijn klas ondanks hij versneld is
Oooh oke dat waren inderdaad al grote voeten. Maar het kan nog steeds, jongens krijgen toch vaak later een groeispurt
Dan ben je zelf ook lang! Wij vinden dat een mooie lengte. Mijn man is 2.03 dus al lang blij als hij er niet boven gaat zitten.
Mijn dochter zat ook bij de geboorte met lengte en gewicht in de min, ook een mini baby maar is juist het tegen over gestelde van jouw dochter gaan groeien. Lengte naar +1 En gewicht 1e jaar -1 En tot de laatste keer cb is gewicht afgebogen naar -2 (lente altijd op de +1 gebleven). Heb bij haar echt die babyspekjes echt gemist. Die had zoon wel en ik vind bij een baby/dreumes die spekjes juist zo leuk, die plooitjes op de armen en benen. Nu ook echt de kleuter bouw en ik vind haar niet mager ondanks de verhouding lengte/gewicht maar ze heeft echt totaal geen heupjes en billetjes wat ik wel veel zie bij andere kleuter meisjes , en wat met broeken weleens lastig is, qua lengte moet ze maat 110 hebben maar qua breedte is 98 ideaal. Dus veel broeken vallen voor haar of omdat ze direcht van haar kont afzakken. Mensen met zelf een kleuter die haar optillen zeggen altijd dat het zo een verschil is. Ze heeft wel een rond gezichtje met bolle wangetjes dus mensen schatten dat snel verkeerd in.
Wat een leuke link. Zoon is 13 cm langer dan gemiddeld. Volgens de berekening van de ouders zou hij 184 cm worden en volgens zijn huidige meting is het 193 cm
Ja ze heeft die lengte ingehaald en heeft in verhouding ook lange benen. Ze is in april 4 geworden en heeft in broeken qua lengte maat 110 nodig (ze is 106 cm nu). Als ik haar naast leeftijdsgenootjes zet is ze inderdaad wel aan de lange kant. Maar kan ook dat toevallig haar vriendinnetjes allemaal klein zijn haha. Edit. Heb bij haar die calculator ook gedaan. Haar vriendinnetjes zijn blijkbaar klein Ze is 1cm kleiner dan gemiddeld (erg vreemd gezien de groeicurve van het cb al 3 jaar +1 zegt). En de verwachte lengte volgend ouders is 170.4 en volgens huidige meting 170 cm.
Haha, dochter (morgen 11), is gemiddeld 16 cm korter dan leeftijds genoten. Volgens beide berekeningen komt ze rond de 160, zegt cb ook overigens. Zelf ben ik ook klein, 1.50. Man rond de 175. Heb ook hele kleine voeten zelf, mt 35 meestal. Ook heel erg leuk, staat er hello Kitty of K3 op de zijkant. Dochter heeft nu 33/34.
Dochter: volgens lengte ouders 163, volgens lengte nu 170. Zoon: volgens berekening en volgens lengte ouders 175. Papa is klein voor Nederlandse begrippen. Zoon zit op p5, en ik zie regelmatig kinderen van 2 jaar jonger die al bijna even lang zijn hij zit met net 6 jaar in schoenmaat 28.
Ik denk bij die omschrijving vooral aan topjes waar alles net niet uit valt of van opzij de onderplooi van de tiet zichtbaar is, en vsn die broekjes waar je de bilplooi onderuit ziet piepen, en mannen die de hele dag de wereld zicht op hun blote torso bieden Over mannen gesproken... die zijn soms wel erg vrij hoor. Belde gisteren even aan bij de buren, ken nu ook de tepels van de buurman. Andere buurman is weleens in zn boxer hier aan de deur geweest, toen hij iets kwam vragen. In t ziekenhuis toen we nog de douche op de gang hadden, liepen die kerels soms gewoon im hun boxer naar de douche... brrr...
@GossipGirlxoxo " Ze is in april 4 geworden en heeft in broeken qua lengte maat 110 nodig (ze is 106 cm nu). Als ik haar naast leeftijdsgenootjes zet is ze inderdaad wel aan de lange kant. " De mijne is net een meter maar met korte pootjes (heeft ze van mij) ik moet echt 116 al pakken, schoenmaat 27 en 18,6 kg. Ze is niet dik, wel flink gebouwde benen maar licht gebouwd bovenlijf (mama dr schuld die heeft ook een dans/sprinter bouw). Wordt in december 4.
Dan had je bij ons op de camping moeten komen mannen in nog net geen driedelig pak en die stonden dan met zo'n klein tentje waaebij ik me afvroeg hoe ze zich in hemelsnaam zo aangekleed hebben laat staan netjes bleven Vrouwen in jurken en kleding die ik echt niet mee zou nemen naar de camping (en zeker niet met de verwachting van het weer op dat moment), maar je andere voorbeelden hebben we ook voorbij zien komen en die kwamen voornamelijk van de jaarplaatsen af en kwamen niet zoveel aan de kant waar wij stonden die zagen we vooral bij het algemene gebouw met restaurant. En vielen dan vaak nog meer op doordat er altijd wel iets was, de ene keer omdat er een aantal jongens het speelparadijs half aan het slopen waren de andere keer omdat ze een meisje wat niet bij hen hoorde nogal hard aanpakte etc. En heel erg wij vonden de wisseldagen nog wel het leukst, vooral de mensen met een caravan die daar overduidelijk geen ruimtelijk inzicht bij hadden. En dan de moover gebruikte om het veldje op te komen (met 5 man begeleiding of het wel pastte) en het vervolgens met de hand op zijn plek moeten zetten omdat de accu van de moover leeg was (en met vertrekken dus alles handmatig moesten doen met nog veel meer problemen). En echt hij kon makkelijk de bocht maken het veldje op met de caravan achter de wagen.