Eigenlijk is dit waar het om draait! Het maakt niet uit wat anderen denken. Het maakt niet uit of anderen jouw badkleding niet mooi, niet passend of niet goed vinden zitten. Het gaat er om dat jij je goed voelt in wat je draagt. En als anderen daar een andere mening over hebben, dan (zoals iemand anders al zei) kijken ze maar de andere kant op.
Asos curve en monki hebben ook toffe hikinis en badpakken voor plussize. Ik had mijzelf aangepraat dat ik een badpak aan moest, maar nu ook een bikini besteld. Boeiend wat anderen er van vinden. Het is mijn leven en lichaam en ik overtreed geen wet door een bikini aan te doen met maat 46.
Ik kies zelf altijd voor een badpak. Voel me niet veilig in een bikini. Nu ben ik dik (maat 52) maar dit was al vanaf kind zo (en toen was ik niet dik) Heb toen 1 keer een bikini aangehad naar het buitenbad, jongens vonden het toen heel leuk om op een onverwacht moment je bikini broek naar beneden te trekken. Dat is mij 1 keer overkomen en sindsdien altijd een badpak aan. Ik zie hier wel hele mooie bikini's voorbij komen en maat 42/44 (wat in mijn beleving echt niet valt onder een maatje ) zou ik er voor gaan.
Ik vind dat je moet aantrekken waar JIJ je lekker en comfortabel in voelt. En als jij je er goed in voelt straal je dat ook uit en staat het je automatisch goed en leuk! Mijn moeder is in de 60 en heeft lang geen strakke buik meer en gaat nog steeds in bikini omdat ze dat fijner vind zitten dan een badpak. En ik geef haar groot gelijk. Enige waar ik haar geen gelijk in geef is dat ze nog topless op het strand ligt terwijl haar borsten bijna op haar navel hangen, maar ja wie ben ik om te zeggen dat ze een top aan moet doen. Ik plaag haar dan wel dat ze kan hooghouden met haar knieën (zonder voetbal).
Heel mooi! Enige nadeel van een badpak vind ik de afscheiding qua huidskleur die dan zo groot word. Daarom draag ik badpakken nu alleen naar het zwembad. Ik draag daarom vaak strapless tops of ik wissen elke dag het model top af. Heb nu van vrijdag nog een kruis op mijn rug zitten die lichter is dan de rest van mijn rug
Dank je! Daar geef ik überhaupt niet om. Ik heb een heel lichte huid, zelfs als ik echt goed verkleurd was kreeg ik nog te horen: had je geen zon op vakantie? Nu blijf ik dus voornamelijk uit de zon. Altijd in de schaduw, onder een parasol! Fantasie vind ik inderdaad echt leuk. Geïnspireerd door dit topic heb ik gister ook maar weer een bikini besteld . Ben uitgekomen op Femilet. Hopen dat hij mooi zit!
Toch zit die vn Shein echt heel mooi, de maten staan er altijd bij, gewoon even goed vergelijken.Ali is een gokje, maar voor die paar euro durfde ik het wel te proberen.
Wauw wat veel reacties! Ik vind het echt mooi en knap hoe sommigen er in staan; gewoon aantrekken waar je je goed in voelt! Dat probeer ik ook te doen, alleen vind ik het maar wat lastig. Ik ben helaas best wel klein waardoor maat 42/44 wel serieus overgewicht is. De zwemkleding die ik nu heb voel ik me wel goed in maar ik zal nog even kijken naar de voorbeelden hier. Bedankt voor alle bemoedigende reacties!
Met de rest eens, draag wat jij wil en waar je goed in voelt, zolang de maat en model juist zijn dat scheelt een hele hoop!
Deze had ik vorig jaar met maat 50/52. De complimenten die ik hierop kreeg (met name van andere plussize dames die daarna vertelden het zelf niet te durven...) zijn niet meer op 1 hand te tellen. Ik trek hem nu (maat 44/46) nog weleens aan maar eigenlijk past hij niet helemaal goed meer bij mijn borsten. Maar met dit warme weer wissel ik een beetje af zodat ik niet elke dag hetzelfde aan heb. Nu heb ik deze vaak aan:
Hahahaha ik zeg altijd: o mam, de dames weer zo los laten laat ze wel weer treurig kijken hoor. Ze staren zo triest naar de grond! Zegt ze doodleuk: als ik lig, hebben ze weer wat meer uitzicht want dan hangen ze vrij beide aan een andere kant haha (Ik heb helaas haar borsten geërfd dus die van mij laat ik ook alleen los in de sauna: tussen al die hangzakken valt dat niet zo op meer hahah)