Ik heb net een nieuwe gekocht waar ik erg blij mee ben. Niet te groot, niet te klein, lampje en knopjes om mee te bladeren (ideaal) en waterdicht. Het is de kobo libra. Hiervoor had ik een iets kleinere en dat ging ook prima, maar deze is echt heel fijn vind ik. Edit die is 7 inch
Ik heb de kobo glo. Grootte is prima. En vooral fijn en veel gebruikt is de schermverlichting. Berder denk ik dat je met iedere kobo wel goed zit.
Die had ik hiervoor. Prima ding (is er niet meer toch?. Dochter heeft de kobo Clara. Ik vind zelf de knopjes, schermgrootte van de libra heel fijn, maar de clara is wel een stukje goedkoper en is ook meer dan prima
Ja zeker prima ding. Ik heb hem pas een paar jaar en nu al verouderd Maar zolang hij het nog doet, moet ik het ermee doen. De Libra lijkt me wel een mooie verbeterde kobo versie.
Ik heb een kobo, geen idee welke uitvoering, maar je kan zelf de verlichting van het scherm instellen, ideaal ding!
De bladerknopjes, die leken me van te voren wat onzinnig, maar zijn super handig. Het scherm is net een tikje groter en hij is waterdicht. Wat voor mij een pre is omdat ik niet zo handig ben en graag in bad lees.
Ik heb een Kobo aura H2O maar deze is niet meer te koop. Ideaal. Deze is 7 inch en waterdicht. Super fijn! De oudste 2 kids hebben beide de Kobo Clara. Ideaal ook. Deze kon ik voor €89 bestellen via de varagids maar helaas is die actie afgelopen
Ik heb een Kindle. Vind ik veel prettiger lezen dan kobo. Alleen iets moeilijker om er boeken op te krijgen, meen ik.
Inderdaad een Kobo e reader (Clara HD 6 inch) Heb hem laatst gekregen voor mij verjaardag. Ik had eerst een ander model maar die heeft een harde klik als je naar de volgende blz wil. Wanneer ik snachts niet kon slapen wist mij man dat gelijk Nu hoor je niks. Ook een pluspunt is dat ik nu ook buiten kan lezen. Bij het andere scherm was dat nauwelijks te doen ,en heel licht! De maat is voor mij perfect ,heb kleine handen en nu kan ik ook gewoon liggen in bed en voor me houden.
Hier ook de Kobo. Volgens mij 6.8 of 7 inch. Waterdicht (heel handig met kinderen en als je graag bij het strand of zwembad leest). En er komt dus ook minder snel zand of stof in. Verder hebben alle e readers tegenwoordig achtergrond verlichting. Die van mij heeft als optie dat hij automatisch meekleurt met het tijdstip van de dag (dus in de avond van geel naar oranje heel rustgevend).
Ik heb wel eens op een tablet gelezen maar dat was geen aanrader. Ze hebben geen e inkt scherm dus erg onrustig aan de ogen (schittering op het scherm, blauw licht etc). Ook gaat de accu snel leeg en is het zwaarder.
Ik heb een Kobo Clara, mijn dochter geloof ik een Kobo Aura. Kan ze dus alleen met elkaar vergelijken en dan bevalt de Clara beter (dunner/lichter en sneller). Als ik nu een nieuwe zou nemen, zou ik zeker voor eentje gaan die tegen water kan.