Waar valt jouw mond van open? Deel 5

Discussion in 'De lounge' started by Mammielove, Jun 8, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Jackie87

    Jackie87 VIP lid

    Aug 6, 2013
    5,496
    2,948
    113
    Maar daar kan je nog wat aan doen. Dikke kleding, warme zachte sokken, Lekker samen knus onder een dekentje.
    Met dit weer kan je niks. Ik zou mijn huid er nog af trekken als het kon :cry:
     
  2. tuc

    tuc Niet meer actief

    Hier om de hoek:eek:
     
  3. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    Dec 30, 2012
    4,808
    4,585
    113
    Was vanmorgen echt heel blij toen ik het weerbericht zag... lekker 28 graden, bewolkt, misschien onweer! Heeeeerlijk!!!

    K*ttttt!!!!

    Was bij het weer van Cadzand aan het kijken ipv het kleffe warme hete muppige Limburg! Weer piepppppp 34 graden vandaag mee volop zon.

    Grrrr!!!!
     
    GossipGirlxoxo and Ysabella like this.
  4. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,472
    21,873
    113
    *Kijkt nu op de weerapp* Het is hier ook precies 34 graden :roflmao: 't Zal wel aan mij liggen hoor, of aan de andere soort warmte, of aan de bergen, maar vind dit weer echt meevallen. Toen het laatst 44 graden was, dat vond ik wel weer heet.

    En wat zuidelijker van hier was het toen gewoon 50 graden geworden :|
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  5. Bellybell

    Bellybell Fanatiek lid

    Dec 30, 2012
    4,808
    4,585
    113
    Pff, ik ben daar gewoon niet voor gemaakt. Heb de laatste dagen lekker met de kids meegedaan en naar t strand geweest, waterspeeltuin, etc. Maar ben dr zelf echt klaar mee. Wil zoveel leuke dingen doen en ondernemen en het enige wat ik kan als ik buiten kom is zweten zweten en nog eens zweten. Veel mensen vinden het heerlijk, maar het is gewoon niet aan mij besteed. En het viel gewoon ff keihard tegen toen ik in de verkeerde woonplaats aan het kijken was straks ;)

    De airco die we in mei hebben laten plaatsen, heeft zn geld nu al 50 x waargemaakt.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  6. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    Dec 1, 2014
    7,394
    5,298
    113
    Maar je weet toch nog wel het verschil tussen de hitte in Nederland en Tunesië? Ik ben nooit in Tunesië geweest, maar heb in Australie ook zonder problemen flink gewandeld bij 40 graden, dat is gewoon niet te vergelijken. In de woestijn of halfwoestijn raak je gewoon heel makkelijk je warmte kwijt, want je zweet verdampt meteen en daarvan koel je af. Hier is de luchtvochtigheid bij deze temperaturen gewoon zo hoog dat je zweet niet verdampt, gevolg: oververhitting en plakkerig.
    Overigens waren we in de Australie vanuit het midden naar het Noorden gereden (tropen) waar toen net het natte seizoen was begonnen en geloof me, ook de Australiers waren aan het klagen, en niet vanwege de temperatuur, want die is in de tropen natuurlijk altijd hoog, maar omdat de luchtvochtigheid dan van de ene op de andere dag omhoog vliegt en daar heb je wel een paar weken voor nodig om aan te wennen. In Nederland wennen we daar niet aan, want is nooit zo lang achter elkaar en we hebben in de zomer heel lange avonden, waardoor het niet afkoelt ‘s nachts.

    Maar 50 graden lijkt me dan wel weer erg heet, ook als de luchtvochtigheid laag is, dan kun je toch niet meer naar buiten met die temperatuur lijkt me?
     
    Cindy1977, Ansel and suus1983 like this.
  7. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,472
    21,873
    113
    @MamavanLieverd Ik zweet nooit :roflmao: (ja, alleen als ik koorts heb ofzo.) Is best lastig soms, volgens mij gaat het gewoon overal en nergens vastzitten (heb 's zomers altijd een maat groter qua schoenen bv).
    Mensen gaan hier (en in alle andere mediterrane landen geloof ik) ook niet echt naar buiten in de middag, alleen 's ochtends en 's avonds. Ik denk dat dat het ook wel veel draaglijker maakt, in Nederland houden ze gewoon weinig rekening met de warmte.
    Ook zijn de huizen vaak wit, wat ook erg schijnt te schelen (las daar gisteren nog iets over).

    Maar mijn schoonmoeder heeft bv wel weer heel erg last van de warmte. Maargoed, dat kan ook aan de leeftijd liggen natuurlijk.
     
  8. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,472
    21,873
    113
    Héél lastig lijkt me dat zeg. :( Kan me goed voorstellen hoe blij je met die airco bent.

    Verhuizen naar Zeeland dan maar? (Kan ik je zeker aanraden hoor :D)
     
  9. GroeneBomen

    GroeneBomen VIP lid

    May 7, 2019
    23,662
    27,308
    113
    Female
    #3069 GroeneBomen, Aug 12, 2020
    Last edited: Aug 12, 2020
    Crowdfunding opzetten om je overtollige huid te verwijderen en dan afsluiten: als alles achter de rug is wil ik op vakantie in bikini maar hoeft niet ver, zuid Frankrijk is ook goed.

    Waarom geld ophalen als je wel op vakantie ver weg kan denk ik dan... snap dat mensen terughoudend zijn met geven
     
  10. citroenrasp

    citroenrasp VIP lid

    Mar 12, 2017
    16,472
    21,873
    113
    Belachelijk zeg.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  11. Vaasje

    Vaasje Niet meer actief

    Dat sommige mensen geen verrassing kunnen bewaren :rolleyes:
     
    Iertje81 and GossipGirlxoxo like this.
  12. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Ik lees het nu pas, hopelijk ben je weer thuis en is alles goed gegaan. ❤️
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  13. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Mijn zoon heeft net zijn enkel verzwikt door de verhoging van de tuindeuren. Hij zit nu op de bank met een dekentje en wilt niet lopen. Ik hoop niet dat het gebroken is. Hij gilde het uit.
     
  14. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,371
    10,320
    113
    Ach gosh!! Hoe gaat het nu wil hij erop staan? Als hij nog niet wil staan zou ik toch even bellen met de huisarts.
     
  15. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Hij moest van mij opstaan en iets in de prullenbak gooien, dat heeft hij gedaan. Ik hou het nog wel in de gaten omdat hij direct weer op de bank ging zitten. Zijn enkel is wel blauw.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  16. din0

    din0 VIP lid

    Aug 14, 2011
    5,163
    1,844
    113
    Deed pijn aan mijn ogen maar een flitsje gezien
     
    Vaasje likes this.
  17. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,371
    10,320
    113
    Lastig! Bij kinderen niet dat zo lastig, heeft hij ook pijn als hij zit? misschien zijn voetje iets hoger leggen.
    Verder niet dik? Anders morgen toch een rondje huisarts als het niet afneemt.
    Mocht je als nog gaan twijfelen kun je altijd nog advies vragen:)
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  18. Maev

    Maev VIP lid

    Dec 4, 2014
    6,071
    5,553
    113
    Geen bal op zijn enkel? Kunnen ook zijn enkelbanden zijn. Hopelijk valt het mee.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  19. Ysabella

    Ysabella VIP lid

    Jan 27, 2017
    9,043
    16,551
    113
    Ik mag er niet aanzitten, maar dat is bij hem geen indicatie dat het echt pijn doet omdat hij dat altijd heeft als hij gevallen is. Hij lijkt geen pijn te hebben als hij zit.


    Nee geen bal op zijn enkel, wel blauw. Als het dik was geworden had ik direct de huisarts gebeld. Mijn elleboog bleek toen namelijk gebroken te zijn.
     
    GossipGirlxoxo likes this.
  20. owly

    owly VIP lid

    Aug 19, 2013
    22,371
    10,320
    113
    Dan lekker rusten, heel pedagogisch met een filmpje. Hopelijk kan hij vannacht goed slapen en is het morgen wat weggetrokken
     
    GossipGirlxoxo likes this.

Share This Page