Het lijkt wel een aflevering van meester Frank Visser Dat de ene buurtjes bij de andere buurtjes gaan luisteren hoe hard het allemaal wel klinkt
nou effe serieus.. ik kom er dus net achter dat ik ook lid ben van powermommys. Dat wist ik geen eens
Ik vind het toch sneu, ik bedoel dat je man vreemd gaat is al erg genoeg, maar om dan in 1 klap ook je beste vriendin kwijt te zijn, waar je eigenlijk bij uit zou moeten kunnen huilen.... dank je voor de update
Ja is het ook, ik denk dat je daarna heel moeilijk nog een vriendin voor de volle 100% kan vertrouwen. Buiten dat is het wel weer voorspelbaar dat het de beste vriendin is.
Je moet je echt eens aanmelden, misschien zitten er wel moeders tussen die met veilig thuis te maken hebben, waarvan jij de belangen van het kind behartigt. (Lees je ook veel over) Ze vinden het allemaal maar wat vreemd dat hun kind uit huis is geplaatst.
Had stiekem gehoopt dat het de man van die vriendin was Nou idd, zitten echt heel veel vrouwen van wie de kinderen uit huis geplaatst zijn, en bij allemaal is het de zorg van veilig thuis.