Symptomen per DPO - deel 2!

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door Roxy1994, 15 feb 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Hmmm niet verder gekeken dan mijn neus lang is :roflmao:
     
    Tylak1234 vindt dit leuk.
  2. LunaLee

    LunaLee Actief lid

    30 jun 2020
    439
    369
    63
    Vrouw
    Ik mag weer mee doen :thumup:

    1 dpo - - > niets bijzonders.
    2 dpo - - > wat steekjes in m'n borsten, verder niets.
    3 dpo - - > niets.
    4 dpo - - > cremige afscheiding.
    5 dpo - - > wat steekjes in m'n linker lies, opgeblazen gevoel.
    6 dpo - - > sochtends krampjes links onderin buik + onderrug links. (minimaal)
    7 dpo - - > hele milde krampjes onderin buik, bijna niet noemenswaardig. Dorst, en daardoor ook veel plassen. Erg moe. Verder eigenlijk niets.
    8 dpo - - > vooral moe, maar heb nachtdienst deze week. Sinds 2 uur ook een soort kramperig / spierpijnachtig gevoel rechterkant onderrug richting m'n bil en heup.
    9 dpo - - > hele dag kramperig gevoel onderbuik en erg moe.
    10 dpo - - > ik kon het niet laten om nu vanochtend te testen (stupid:oops:), en nu zie ik een heeeeel licht streepje.. En dan ook nog een ongelijk streepje, is dit een fouttest? Dit was met een early predictor test, de normale striptest zei negatief.
    Wat krampen in onderbuik die komen en gaan.
    11 dpo - - > pijnlijke borsten, vooral de bovenkant en buitenkant. (heb ik ook vaak een aantal dagen voor ongesteldheid) Wat krampen komen en gaan. Nieuwe test waar ik ook geen wijs uit wordt. Het lijkt alsof er een hele lichte lijn is, maar ik moet erg veel moeite doen om hem te zien en als het echt positief zou zijn had ik 'm wel duidelijker verwacht vandaag. Ik vertrouw het niet helemaal helaas :oops: volgende keer gewoon niet zo vroeg testen denk ik :p
    12 dpo - - > gisteravond ineens heftiger krampen dan eerst, nog te vroeg voor NOD zou ik zeggen. Nu nog wat gevoelige borsten aan de buitenkant en bovenkant, verder geen krampen (nog) vandaag.
    13 dpo - - > nog wat pijnlijke borsten, maar verder eigenlijk niets.
    14 dpo - - > beetje bruin bij het afvegen vandaag, helaas.. m'n lichaam heeft me weer voor de gek gehouden. Op naar de volgende ronde! :thumup:
    15 dpo - - > ongesteld?
     
  3. Charlie83

    Charlie83 Lid

    7 aug 2020
    56
    64
    18
    Vrouw
    Ik zit in hetzelfde schuitje, ook 14dpo vandaag, ook een heeeeeel licht streepje (amper te zien) en ook krampen en al een week roze en bruine spotting.... niet leuk he. Ofwel wil ik mijn menstruatie en een witte test zonder symptomen, ofwel een duidelijke streep. (Ben ook bang voor weer een bbz)
     
  4. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    Getsie @Charlie83, niet leuk
     
  5. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    Balen zeg!!!
     
  6. Laura95

    Laura95 Actief lid

    12 mei 2020
    190
    128
    43
    @Charlie83 en @LunaLee, wat jammer.. het is ook vervelend, als in onrustig, lijkt me dat het dan toch nog niet helemaal duidelijk is. Een beetje ook mijn situatie helaas:

    1 - 3 dpo
    - lichte steekjes in borsten, rommelende darmen.
    4-5 dpo - af en toe een vage, heel lichte misselijkheid. Ineens heel vermoeid. rommelende darmen.
    6 dpo - af en toe een vage misselijkheid, die ik weg lijk te moeten slikken. Lichte steek rechterkant onderbuik. Nog steeds erg moe, droge ogen. Af en toe wat jeukende borsten / steekjes. In de avond echt overtuigd van een zwangerschap, maar 8dpo is die overtuiging weer weg. rommelende darmen.
    7 dpo - af en toe weer steken buik rechts, maar ter hoogte van mijn navel, misschien dus meer iets van de darmen dan van de eierstokken?
    8-9 dpo - bijna niks, alleen tepels nog wat groter dan normaal maar dat zal door progesteron komen. Update : toch een raar gevoel in onderbuik, nog altijd aan de rechterkant maar wel weer lager dan bij 7 dpo. Het lijkt wel veel op menstruatiekramp. Maar het zit alleen rechts?
    10 dpo - Vandaag toch weer wat misselijk gevoel, grotere omvang van tepels, en een opgezette buik, maar zal vast door mijn ongezonde acties komen: als ik meer trek in ongezonde dingen mee mag rekenen als symptoom dan staat die er zeker bij sinds een aantal dagen, haha ;)
    11 dpo - misselijk, grotere borsten met af en toe steken, vooral weer rechts. Ik had er weer best een positief gevoel over.
    12 dpo - krampen onderin buik, beetje rugpijn en aan mijn borsten en heb zo het gevoel ongesteld te moeten worden dat ik elke keer aan het controleren ben... :(
     
  7. LunaLee

    LunaLee Actief lid

    30 jun 2020
    439
    369
    63
    Vrouw
    Precies, liever het één of het ander.. Zo tussenin maakt alleen maar onzeker. Hopen op een beter maand volgende maand! :)
     
    Charlie83 vindt dit leuk.
  8. LunaLee

    LunaLee Actief lid

    30 jun 2020
    439
    369
    63
    Vrouw
    @Laura95 het zou nog kunnen hij jou? Ik duim! :thumup:
     
    Laura95 vindt dit leuk.
  9. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    Ik wou net vragen @Laura95 heb je al een testje gewaagd?
     
    Laura95 vindt dit leuk.
  10. Laura95

    Laura95 Actief lid

    12 mei 2020
    190
    128
    43
    Nee nog geen test want ik ben nogal onregelmatig, er zit gerust een week verschil tussen de ene en de andere cyclus en ik heb geen ovulatietesten gedaan. En daarbij hou ik niet zo van negatieve testen, dan liever wachten op menstruatie haha ;)

    Hoe dan ook, ik ben nu op dag 28, mocht ik zaterdag nog niet ongesteld worden dan test ik, dus op dag 31... Maar vanwege dit echt ongesteldheidsgevoel heb ik er niet zo veel vertouwen meer in.. Maar inderdaad zoals jullie zeggen het kan nog steeds en ik heb nog steeds een klein beetje hoop :)
     
  11. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    Knuffel! Hoe dan ook een vervelend gevoel
     
    Laura95 vindt dit leuk.
  12. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    #3232 Maudje123, 12 aug 2020
    Laatst bewerkt: 12 aug 2020
    Ik mag ook mee doen

    1 dpo - - > gevoelige/zere tepels, beetje menstruatie achtig gevoel in mijn onderbuik
    2 dpo - - > zere tepels, opgeblazen gevoel in mijn buik
    3 dpo - - > nog steeds zere tepels, vaag gevoel in de onderbuik, beetje cremige afscheiding, enorm opgeblazen buik, kleine puistjes op mijn borsten
    4 dpo - - > zere tepels, gevoelige buik, pijn in mijn onderrug, in de middag een felle steek onderin mijn buik, begin van de avond ineens ontzettend moe
    5 dpo - - > moe, beetje zeurderig gevoel links onderin de buik, gevoelige tepels minder als de dagen hiervoor, lage rugpijn, sinds gisteravond onwijs zin in chocolade maar na eten misselijk
    6 dpo - - >
    7 dpo - - >
    8 dpo - - >
    9 dpo - - >
    10 dpo - - >
    testen??
    11 dpo - - >
    12 dpo - - >
     
    Sylva vindt dit leuk.
  13. Sylva

    Sylva VIP lid

    23 jan 2017
    5.695
    3.526
    113
    Vrouw
    Midden van Nederland
    CaptMarvel vindt dit leuk.
  14. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Ik mag ook mee doen

    1 dpo - - > gevoelige/zere tepels, beetje menstruatie achtig gevoel in mijn onderbuik
    2 dpo - - > zere tepels, opgeblazen gevoel in mijn buik
    3 dpo - - > nog steeds zere tepels, vaag gevoel in de onderbuik, beetje cremige afscheiding, enorm opgeblazen buik, kleine puistjes op mijn borsten
    4 dpo - - > zere tepels, gevoelige buik, pijn in mijn onderrug, in de middag een felle steek onderin mijn buik, begin van de avond ineens ontzettend moe
    5 dpo - - > moe, beetje zeurderig gevoel links onderin de buik, gevoelige tepels minder als de dagen hiervoor
    6 dpo - - > moe, beetje zeurderig gevoel links onderin de buik, gevoelige tepels minder als de dagen hiervoor, lage rugpijn, sinds gisteravond onwijs zin in chocolade maar na eten misselijk
    7 dpo - - >
    8 dpo - - >
    9 dpo - - >
    10 dpo - - >
    testen??
    11 dpo - - >
    12 dpo - - >
     
  15. Wishmommy84

    Wishmommy84 Niet meer actief

    5 augustus eisprong:

    1 dpo: lichte menstruatie pijn, zere borsten (van pregnyl), nauwelijks afscheiding. Verder niets eigenlijk
    2 dpo: menstruatie achtige buikpijn:(
    3 dpo: NIETS !!!!!—> kunnen alle dagen zo zijn:):)
    4 dpo: Wederom niets, zo heerlijk!!!
    5 dpo: menstruatie achtige buikpijn af en aan, dunne ontlasting (komt denk ik door de warmte?), af en toe steek in mijn borst, heel veel plassen, nauwelijks afscheiding
    6 dpo: gisterenavond trekkerig gevoel baarmoeder en uitstraling naar lies en bil, vandaag echt menstruatie kramp en nu weer trekkerig gevoel, heel veel plassen en nagenoeg geen afscheiding, dunne ontlasting
    7 dpo: menstruatie achtige buikpijn, heel veel plassen en pukkels in mijn gezicht. Nagenoeg geen afscheiding, en super raar maar wat vind ik mijn urine stinken:eek:
     
    Misspinkline25 en LunaLee vinden dit leuk.
  16. Maudje123

    Maudje123 VIP lid

    2 aug 2020
    12.413
    7.936
    113
    Vrouw
    Dat van die pukkeltjes heb ik ook op mijn kin :eek::eek:
     
    Wishmommy84 vindt dit leuk.
  17. Laura95

    Laura95 Actief lid

    12 mei 2020
    190
    128
    43
    Update: vanavond bruinverlies ... jammer , en dat terwijl ik voor het eerst in mijn leven blauwe aders op borsten heb, echt een rare cyclus dit keer....
     
  18. Tuttebelleke

    Tuttebelleke Fanatiek lid

    19 mei 2017
    3.605
    4.019
    113
    Vrouw
    Wishmommy84 vindt dit leuk.
  19. soum87

    soum87 Lid

    11 aug 2020
    52
    50
    18
    Vrouw
    Een update sinds mijn laatste post:

    1dpo: vooral last van steken en pijn aan mij n liezen/onderrug. Ik geloof dat het te maken had met mijn eisprong op 7/8. Heel pijnlijk en voelbaar aan beide kanten.
    2dpo: bij vlagen menstruatieachtige krampen. Pijn onderrug, vergelijkbaar met 1dpo.
    3po: levendig gedroomd. Hoofdpijn en af en toe steken. Weinig tot geen afscheiding vergeleken met afgelopen twee dagen. Bij vlagen misselijk/duizelig (vast ivm de hitte).
    4dpo: weinig tot geen steken vandaag. Dezelfde rugpijn en ook misselijk en weinig trek (nogmaals ivm de hitte). Geen (zichtbare) afscheiding.
    5dpo: niet veel nieuws, nog steeds wel enorm veel last van lage rugpijn. Af en toe wat steken rond mijn baarmoeder/eierstokken. In de avonduren was het voor heel even alsof mijn liezen aan het ‘gloeien’ waren. Bmm nog redelijk hoog maar wel dicht en stevig. Witte/cremeachtige afscheiding maar enkel als ik in mijn bmm kijk.
    6dpo: Bmm nog steeds hoog en stevig. Lage rugpijn houdt aan maar wordt minder. Vandaag bekruipt me een gevoel dat het niet raak is en voel me best zwaarmoedig.
    NOD: 21-22/8

    @Wishmommy84 en @Maudje123: jullie lijstjes zien er belovend uit :)
     
    Wishmommy84 en Maudje123 vinden dit leuk.
  20. soum87

    soum87 Lid

    11 aug 2020
    52
    50
    18
    Vrouw
    Ook die van @Laura95: FX! :)
     

Deel Deze Pagina