Is toch niks mis mee! Iedereen mag zijn mening hebben he ikzelf sta er ook niet om te springen wij nemen om gezondheidsredenen sowieso maar eentje dus ineens 2 zou mijn plannen al serieus in de war sturen
Het zit nu weer alleen links. Maar ik heb gisteren mn ei gehad(denk ik) Misschien is t daarom wat gevoelig. Voelt wat beurs
Haha ik heb al sinds 2013 dezelfde naam. Dus ben voor mensen die weten van mijn zp account herkenbaar. Maar vind ik niet erg!
Oh ben benieuwd! Volg veel insta accounts, leuk! Je hebt gelijk dat je anoniem wilt blijven, kun je ongestoord over je kinderwens praten!
Ik zei bij mn tweede heel erg opgelucht te zijn dat het er 1 was schaamde me er ook beetje voor. Heb nu een collega die 20jaar gelden tweeling kreeg en zit in haar fam. Ze heeft nu medelijden met haar dochter (ook in verwachting van een tweeling)
Dat dus Niet iedereen hoeft te weten van onze wens! Ik ben echt niet heel bekend of groot of iets hoor haha
Das wel prettig ja! Ze hoeven niet allemaal te weten wanneer ik met m'n vent het bed in duik als mijn eitje er aan komt Ik volg ook veel insta accounts. Vooral van moeders met Kids in dezelfde leeftijd.
Vind het nu ineens zo raar dat ik weet wie je bent haha! De gunfactor is er zo wel veel meer!!! Maar ik houdt mijn mondje dicht hoor! Hopelijk is september jullie maand!!
Haha en achteraf weet ik dus ook wie jij bent. En vind ik je miskraam nóg rotter!!! Oprecht mensen, denk niet dat ik 1 of andere grote influencer ben. Ik heb een groot bereik met mijn blog. Maar dat is puur technisch geschreven. Grote kans dus dat jullie me echt niet kennen. Denk je toch; ik wil het écht weten. PB me. Met de belofte dat het tussen ons blijft. En begrijp het ook als ik niks zeg. Dan heb ik gewoon nog niet zoveel contact gehad via het forum
Dankjewel! Ja ik geniet volop van de mannen. Zo heerlijk om mama te zijn. Officieel de tweede ronde, want eerste ronde was even de pil eruit, was ook een erg korte cyclus van 23 dagen. Vanochtend de early predictor test gedaan, maar ik kan niet echt een duidelijke lijn bespeuren! Ja, als ik met mijn flashlight 10 min blijf turen denk ik wel iets te zien Maar ja je ziet wat je graag wilt zien he