Gecondoleerd.. knuff Ik heb geen idee inmiddels meer.. ik zit nog steeds op het wachtbankje terwijl andere dames uit deze groep zwanger zijn of al in hun volgende ronde bezig zijn..
Cho, da's een moeilijke... Als mens ben ik er niet altijd fan van. Heeft niet zo veel empathie, je bent letterlijk de zoveelste van de dag... Maar hij lost wel altijd alles meteen op. Ik moet vaak op controle, direct actie als iets niet gaat zoals voorzien ... Heb toch al 3 keer een succesvolle eisprong gehad dankzij hem. Dus in die zin ben ik wel geneigd nog te blijven... Het resultaat telt he... :-s Even emoties aan de kant dan maar... :-s
Ik dacht, deze maand ga ik er niet teveel mee bezig zijn, zo deed ik vanochtend ook een ovu test met het idee dat het nog wel ruim een week zou duren voor ik een knaller heb. De afgelopen maanden cyclussen van 38 dgn gehad, en nu ineens ruim een week eerder een positieve ovu! Vanavond en morgen testen we nog even door, ben benieuwd of hij nog donkerder kan! Ik zet mezelf ook in de NOD lijst zodra ik zeker weet wanneer m’n echte knaller is.
Ik heb het 1 ronde geslikt van dag 1. De ronde daarna twijfelde ik of we wel door moesten gaan dus ben ik een week later begonnen. En nu in de 3e ronde met teunisbloemolie.
Willen jullie met me meekijken meiden? Welke zal de piek zijn denken jullie? En wanneer zou dan mijn 1DPO zijn? Ik test vanmiddag/vanavond nog eens om te kijken of hij afloopt.
Ik denk dat je sinds gisterenavond positief hebt. Blijft dan 24u positief, dus morgen eisprong en dinsdag 1dpo. Maar idd, even doortesten en kijken of die afloopt vanavond/morgen. Dan zit ik vrij juist met mijn redenering. Als hij nog positiever wordt schuift alles een dagje op... Blijven klussen in elk geval!
Oké, dankjewel voor je info! Ben heel benieuwd wat de teunisbloemolie nu doet voor je cyclus. Ik heb gelukkig deze maand ineens mn positieve ovulatietest op cd 15 gehad, ik moest mn lichaam dus gewoon even wat meer tijd geven om te ontpillen denk ik (hoop ik) ik ga even wachten met iets te gebruiken nu, afwachten of mn ei volgende maand netjes op tijd komt uit zichzelf.
Wij hadden vanochtend de eerste echo. Ik zou volgens mijn cyclus nu 6+1 moeten zijn maar er was behalve een holletje op de goede plek nog niet veel te zien.. Zo spannend nog dus! Maar dit had ik bij mijn zoontje ook. We mogen donderdagavond weer terug. Hopelijk zien we dan een kindje met een mooi kloppend hartje!