Jep! Vannacht toevallig een redelijk goede nacht. 22.15 en 5.15. Maar dat krijsen snachts is gewoon echt pijn. Heel zielig. Met zijn gewicht en al die flessen moet hij toch de nacht gewoon door moeten kunnen trekken?
Volgens mij wel. Toen ik het bij de arts van het CB zei (een kundige vrouw, en nee.. ik neem lang niet van iedereen iets aan) dat onze J. 's nachts nog wel eens kwam zei ze dat dat met ons schema echt geen trek kon zijn. Hij krijgt 3 flessen en daarbij brood, fruit, groente en een volkoren soepstengel. Als hij om 23 / 1 / 4 uur wakker wordt, is dat vanwege dromen. Jullie J. weegt toch ook circa 10 kg?
Dames.... hij eet weer! Ineens! Wel potjes, die textuur gaat erin. Vanochtend voor het eerst bijna potje 4 maand peer erin! 'Shock' en met avondeten zo'n 4 maanden potje doperwten voor 1/3 erin! En nee hij slaapt er niet beter door nog helaas haha, vannacht ook elke 3 uur weer. En poepen gebeurt ook niet dus ik neig naar consult kinderarts aanvragen extra consult cb over 2 week iig. Maar we geven de potjes nog even de kans om de darmen te prikkelen hopelijk
Ja dat is mij ook altijd verteld Idd ook rond de 10kg ja. Hij is nu ook alweer 3u wakker en dan valt hij met de fles pas in slaap. Zonder fles lukt het gewoon niet.
Hier een heerlijk moment voor mezelf! Mn man is werken, J. slaapt en de oudste 2 zijn net door opa en oma opgehaald. Heeeeerlijk!
Feest!!! Ik heb ook rust haha, ik volg voorbeeld F; ik kruip naast hem in bed 6 uur was t hele gezin al wakker haha
Hier ook weer onrustige nachten. Merk dat N. nu ook veel meer wil dan ze kan. Ze draait nu echt helemaal om haar as heen. En ze wil vooruit tijgeren, maar het lukt haar nog niet. slaapregressie, maar ook progressie op den duur haha
Nou hij heeft gebeld. We krijgen een machtiging voor een pedagogisch medewerker, die komt meekijken en tips geven. En omeprazol voor zijn reflux. Hij zei dat het zo niet langer kon, en dat deze tijd leuk moet zijn.. Blij dat hij het serieus neemt
@Isabella2020 heb je wel eens geprobeerd wél een fles te geven als ie wakker wordt? Misschien slaapt ie daarna gewoon verder zonder 2 uur later weer wakker te worden? Zeker als hij met enige regelmaat wakker wordt. Hoor je geen maagje knorren? Bij de oudste heb ik de nachten ook regelmatig vervloekt (toen ik geen bv meer gaf) omdat ie zo vaak wakker was. Weer getroost in bed gelegd met speen, dus geen fles gegeven, maar die werd ook na een uurtje of 1,5 2 weeeer wakker. Na een paar nachten toch een fles gaan geven, probleem over. Die arme jongen had gewoon honger, en ik voelde me vet schuldig dat ik hem honger had laten lijden. Ik vind persoonlijk 3 flessen heeeel weinig Tot 1 jaar is melk toch hoofdvoeding, ongeacht borst of fles? Misschien is de oplossing heel simpel.. En dan kan zo'n arts (kundig of niet) heel hard roepen dat het genoeg is. Maar ieder kind is anders... En daarnaast drinken ook niet elke dag exact dezelfde afgemeten hoeveelheid koffie/thee en hetzelfde aantal boterhammen of stuks fruit.
Ik vind 3 flessen ook niet veel. Cato krijgt er 5 van 150cc (met 5 schepjes), en 's ochtends pap en fruit en 's avonds groentehapje. Tussendoor maisvinger, rijstwafel en soms brood en vroeg in de ochtend (en soms tussendoor) nog bv.
Ik moest even flink bijlezen. Ik merk dat ik toch soms wat te druk ben om steeds alles bij te houden. V. probeert zelf te gaan staan, maar de kracht heeft ze nog niet helemaal in dr rechterbeentje. Als je haar handjes vasthoud lukt het haar wel. Ze stapt sinds gisteren ook rond als je haar handjes vast houd Veeg me op hoor... hoe kan dat nou? Zo'n humpie van 7 maanden, 68 cm en nog geen 7 kilo nou zo rondstappen? Maar zo te horen niet de enige snelle baby dus. Heb besloten om de bv toch wat af te gaan bouwen op de dag. Dinsdagavond een flesje poedermelk geprobeerd, maar het duurde 20 min voordat ze snapte dat het "melk" was Al die tijd lag ze te spelen met de fles, te kauwen op de speen en tegen de fles te ouwehoeren. Uiteindelijk bijna 100 ml op. Dus fijn dat ze het toch pikt. Of ze enthousiast was is een tweede.
Als F hier in de nacht komt, krijgt hij een verdund flesje 90 water en 2 schepjes. Vaak drinkt hij dan zijn ochtendfles dan wel redelijk goed. Als we meer geven, laat hij in de ochtend meer staan. Oh en hij drinkt overdag met speentje 3 en in de nacht dus 2.. beetje moe maken @Haver11 benieuwd wat de pmw zegt. Komt ze thuis kijken?