@novemberzes jaaaaa gefeliciteerd meid het is je zo gegund!! Roze roze roze!! En om maar in het roze te blijven... Wij verwachten een dochter! Het moet nog even landen hoor hihihi
Leggingkje, kettinkje, make up je, haarbandje, jurkje, armbandje, etui met froezels, nagelakje, bij passend dit en dat ..... oftewel mijn dochter is vele malen duurder dan mijn zoons op die leeftijd.. Bij n jongen broek, shirts, en goede nike's voor half jaar plezier.
Mijn dochter is nu op een leeftijd... dat er eisen worden gesteld aan t outfit he.. je kunt geen nee blijven zeggen en idd ik ben wel een mama die de kids graag beetje up to date buiten de deur laat gaan... mja toch is een meid duurder als een jongen.
Ik snap je.. je kan er niets aan doen, alleen hopen dat het goed gaat. Ik vond het ook zo moeilijk.. ik heb een doppler gekocht op af en toe hartje te luisteren..
Als jij dat fijn vindt, zou ik daar gewoon om vragen. Ik heb helemaal geen reden om extra vroege echo’s te krijgen en ook niet om gevraagd, maar bij beide afspraken drukten ze me op het hart dat mocht ik me druk maken, gewoon bellen om even te gluren!
@novemberzes Nog getest vandaag? En hoe is het met jou @Lyn23 ? @michele25 Jouw echo schiet ook al op! Kijk je ernaar uit of vind je het toch nog een beetje spannend?
Ja of toch een vroege echo als extra. Dan kan je bij 6 weken , 8, 10, 12.. Mijn gyn zei dat als je bij 6 een goede start hebt en dan bij 8 goed, dat dan de kans dat jet misgaat zooo klein is.
De vorige keer had ik met 8+2 een goede echo en met 9+2 was t gestopt met kloppen... Ik wil dus echt een goede echo met 10 en 12 weken en dan geloof ik t wel denk ik