Wat kopen jullie voor Sint/Kerst 2020 topic!

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door chantal1985, 26 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Was een actie waarbij je filmpjes moest kijken en pagina’s ‘ontgrendelen’ op een speciale Lego site van Bol. Heeft een aantal maanden gelopen.
     
    Anan vindt dit leuk.
  2. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    #42 chantal1985, 27 aug 2020
    Laatst bewerkt door een moderator: 27 aug 2020
    Ik zal zelf ook even reageren. Ik koop het hele jaar door. Mijn dochter is in juni jarig, daar zit precies een half jaar tussen. Soms heb ik dingen liggen die eigenlijk bedoeld waren voor haar verjaardag, maar dan toch doorschuiven naar Sint/Kerst, of andersom. Wij vieren beiden. Ik zou eigenlijk van het Sint vieren af willen. M’n dochter is 9 jaar, en gelooft al een paar jaar niet meer. Maar ze vindt het vooral nog gezellig om het te vieren. Als het goed is gaan ze vanaf dit jaar surprises doen in haar klas (ze zit in een combi-klas, met een lagere groep, dus afwachten nog hoe ze het gaan aanpakken), dus ik hoop dat haar kijk op het vieren van Sint dan ook veranderd. Wij vieren Sint altijd thuis met oma & opa erbij. En kerst vieren wij als gezin. Ik probeer het met Sint klein te houden. Ik vind 5 cadeau’s totaal voor m’n dochter genoeg. Een boek, een dvd, een spelletje, iets om te knutselen, en een chocoladeletter. Met kerst krijgt ze grotere cadeau’s, verdeeld over de twee dagen. Grote cadeau’s zijn dan bijv. Lego sets. Ik heb geen vast budget, maar ik hou wel een lijstje bij met wat ik gekocht heb en hoeveel het gekost heeft. Ik probeer wel altijd goede aanbiedingen te scoren. Mijn dochter is een groot fan van Minecraft. Dus ik heb in elk geval al twee Lego sets daarvan liggen en een bordspel. Er komen nog knuffeltjes van Minecraft bij, die ‘spaart’ ze. En eind van het jaar komt er altijd zo’n jaaroverzicht boek van Minecraft uit. Verder heb ik een Thinkfun spel liggen dat ik goedkoop heb kunnen scoren. Er komt nog een Gravitrax uitbreiding bij, denk ik, en ik zit te denken aan een 3D pen. Verder hoop ik dat er nog leuke Switch spellen uit gaan komen. Verder is ze ook gek van Sonic en katten, dus daar komt vast ook nog iets van bij. Ook koop ik altijd een bruisbal van Lush voor haar. En een bioscoopbon.
     
  3. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Ik heb nog geen idee, mijn zoon is pas jarig geweest en mijn dochter is bijna jarig en toen wisten ze ook al bijna niks om te vragen.

    Mijn zoon zei nu wel dat hij graag Airpods wil, dus misschien dat we dat maar geven. En ze krijgen vaak ook nuttige cadeaus (dekbedovertrek, pyjama, nieuwe kleren, elektrische tandenborstel, dat soort dingen).
     
    Knuffelmonster en chantal1985 vinden dit leuk.
  4. Nougat

    Nougat Fanatiek lid

    27 mei 2018
    2.956
    1.293
    113
    Hier vieren we geen sinterklaas meer. Ze zijn nu 9 en 11. Met kerst geven we ze in ieder geval een dagje Efteling en dan nog wat kleine cadeautjes erbij. Het is ook steeds lastiger wat te geven vind ik zelf. Maar een dekbedovertrek zal er ws wel bij zitten. Ook een leesboek en een spel.
     
    Zonnestralen en chantal1985 vinden dit leuk.
  5. debq

    debq Fanatiek lid

    10 mrt 2010
    3.797
    761
    113
    M zingt al 2 maanden Sinterklaas liedjes en vraagt ook al wanneer we de kerstboom weer gaan halen. We vieren beide feesten. M heeft al veel wensen, ook voor haar verjaardag. Voor haar ga ik dus echt pas na haar verjaardag bedenken wat we kopen. In elk geval niet te veel speelgoed, daar komt ze in om. Q heeft tot nu toe 2 wensen. Voor hun samen iets leuks van de Ikea https://www.ikea.com/nl/nl/p/lustigt-klittenbandspel-met-vest-en-ballen-60387032/ en een nieuw abonnement op de ‘Meiden’. Het abonnement loopt eind november af dus ze wil het dan nog graag een jaar.

    Met kerst kopen we elk jaar allemaal iets kleins voor elkaar. Meestal iets van een pyjama voor de kinderen, zachte sokken, iets voor in de keuken, een boek, dat soort dingen. M wil ook heel graag iets voor de hond en kippen kopen dit jaar.
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  6. Majo1983

    Majo1983 Fanatiek lid

    1 feb 2013
    3.688
    2.387
    113
    Vrouw
    Broek
    Ik heb al nerf laserpistolen gekocht.
    En een lego Super Mario set.

    Hij krijgt ook een Google play store cadeaukaart, gaat hij uitgeven in Brawlstars, zijn favoriete spel gok ik.

    Verder lees ik mee voor inspiratie!
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  7. Elsa86

    Elsa86 VIP lid

    30 jun 2014
    6.570
    3.507
    113
    Ik moet nog bedenken wat ik mijn dochter, die in november 3 wordt, ga geven. Laat staan met sinterklaas en dan x4.
    Ik heb echt nog geen idee.
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  8. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Gelukkig heb je nog even! :D
     
  9. Koekie1

    Koekie1 VIP lid

    31 jul 2013
    5.678
    2.001
    113
    Vrouw
    Ik hoop het, kunnen we nog 1 jaartje genieten :)
     
  10. Anan

    Anan Fanatiek lid

    10 mei 2013
    3.010
    2.373
    113
    Zoon 4 jaar

    Knuffel Freek
    Bestuurbare auto
    Oprolbare potloden Freek vonk
    Playmobil Dragone
    Metal machines racebaan
    Cars bestuurbare auto (2e dus ik denk dat ik wat schuiven)
    Verre kijker Freek vonk
    Dinoboek
    Verkleedpak
    Jungle speed kids Spel

    komt nog cd speler met microfoon met cd bij



    Dochter 6
    Barbie
    Ik ben een prinses spel
    Waterpennen
    Spel wie is de dader
    Gel a Peel
    Kussen Frozen
    Make up setje
    Junior atlas menselijk lichaam
    Stiften K3
    Kaartjes maak Machine met toebehoren
     
  11. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.137
    8.869
    113
    Door dit topic ga ik er dan toch over nadenken, ook al was ik het niet van plan. :|:roflmao:

    Maar ik weet het dus echt niet... Ze zijn de speelgoed ontgroeid, boeken hebben ze behoorlijk veel (en de jongste leest amper...) en geen idee wat dan wel... Iemand misschien ideeën mbt Harry Potter (oudste) en paarden (jongste)? En dan dus geen speelgoed. ;) :)
     
    Knuffelmonster, chantal1985 en Fristi2012 vinden dit leuk.
  12. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.100
    3.487
    113
    H&M heeft nu een Harry Potter serie. Misschien zit er een leuke sweater of pyjama ofzo tussen.
     
    NiekeKris vindt dit leuk.
  13. nicole18

    nicole18 Fanatiek lid

    20 nov 2013
    4.613
    1.155
    113
    Phoe, de oudste word bijna 8, weet al niets voor zn verjaardag te verzinnen, behalve spellen voor de switch.

    Hij speelt brawl stars op de tablet, en is daar helemaal gek van maar daar is nog vrijwel niets van te vinden.
     
    Neuzeke en chantal1985 vinden dit leuk.
  14. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.137
    8.869
    113
    Die had ik gezien inderdaad. :) Ze heeft alleen al best wat Harry Potter kleding/pyjama's (van de Primark en uit Engeland). Ik heb ook nog een 'huispak' klaarliggen.

    Misschien dat ik binnenkort toch vast via ali wat bestel. Die hebben ook kettinkjes en sleutelhangers ed. En dan misschien toch Lego, ook al is dat ook speelgoed. En het boek over fabeldieren ga ik ook bestellen, denk ik. :)

    De jongste vind ik (nog) lastiger...
     
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  15. Fristi2012

    Fristi2012 VIP lid

    23 jun 2014
    6.100
    3.487
    113
    Bekijk Harry Potter magische plekken en personages op: https://www.bol.com/nl/p/harry-potter-magische-plekken-en-personages/9200000057137942?referrer=socialshare_pdp_iphoneapp

    Hier zou ik ook blij van worden. Haha

    Die grote Lego hedwig trouwens ook. En alle andere Lego ook. Hahaa
     
    NiekeKris vindt dit leuk.
  16. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.137
    8.869
    113
    Fristi2012 vindt dit leuk.
  17. chantal1985

    chantal1985 Niet meer actief

    Haha, sorry! :D

    Ik zag hierboven al wat leuke tips voorbij komen. De nieuwe Lego sets van HP zijn leuk! Maar dat is wel speelgoed, idd.

    Voor de jongste lijkt me dat idd lastig met paarden. Heeft ze paardrijles? Zo ja, heeft ze dan niet nog iets daarvoor nodig? En zo niet, misschien een les cadeau geven?
     
  18. NiekeKris

    NiekeKris VIP lid

    13 apr 2008
    23.137
    8.869
    113
    Ze zit op paardrijles, normaal geef ik daar inderdaad vaak wat voor, maar ze heeft daarvoor op dit moment (of de komende maanden) niet echt wat nodig helaas... Op een nieuwe rijbroek na misschien, maar dat vind ik niet echt een leuk cadeautje. :oops: De rest heeft ze al. :|
     
    chantal1985 vindt dit leuk.
  19. Nougat

    Nougat Fanatiek lid

    27 mei 2018
    2.956
    1.293
    113
    Wat voor kaartjes maak machine heb je gekocht?
     
  20. Anan

    Anan Fanatiek lid

    10 mei 2013
    3.010
    2.373
    113

    Van de action de papier cutter en embrossing machine. Heb filmpjes bekeken en ze zal in t begin nog wat hulp nodig hebben maar dit kan ze denk ik snel zelf alleen. Deze week in de week aanbieding
     

Deel Deze Pagina