@novemberzes jeeeeej gefeliciteerd. Duimen draaien dat dit ukkie lekker bij je mag blijven. Hier vandaag 8 dpo. Morgen optijd opstaan dus dan maar even temperaturen als mijn temp mooi hoog is ga ik testen. Ik weet niet zo goed wat ik moet voelen behalve dat ik wel echt zere borsten heb.
Veel plezier vandaag @michele25!! Ik heb net de VK gebeld en mag 24 september al voor een vroege echo! Dan twee weken later weer en dan 2 a 3 weken later weer voor de termijnecho. Zoooo fijn!
Dat is super fijn! Goed dat je al gebeld hebt Hopelijk gaat het wat rust geven.. Het begin is er in ieder geval weer! Kleintje, doe je best!!!
Ik lijk heel in de verte wat te zien, maar wil je niet blij maken met niks. Misschien 12 dpo eens testen?
Ikzelf zag ook wat. Maar wil niet te hard van stapel lopen. Aan heel mijn lichaam te voelen denk ik dat het raak is. Maar mijn gevoel heeft me vaker belazerd dus durf daar niet op vast te pinnen.
wat fijn dat je wat vaker mag spieken en dat je serieus wordt genomen bij de vk! En je mag officieel weer op roze!
Even afwezig geweest en wat een mooie berichten! Gefeliciteerd @novemberzes! Ik duim mee voor een mooie plakkerd! En wat fijn dat je voor een extra echo mag. @michele25 wat een mooie echo nogmaals gefeliciteerd @haileybaby ik denk ook wat te zien.. Ik dacht met scrollen dat het een tuurtest was en leek wat te zien. Spannend!