Dat het niet onze smaak is, maar dat we ook geen spelbrekers willen zijn en we het op zich ok vinden als ze hem plaatsen. We hebben prima contact met onze buren en als dit hun smaak is, kan ik er wel in mee gaan. Het is geven en nemen tenslotte. Zij geven aan, ondanks dat ze snappen dat wij nu niet in de gelegenheid zijn hier aan mee te doen, toch de tuin en schutting te willen opknappen. Het voelt alleen zo vervelend hier niet in mee te betalen, maar het komt gewoon heel slecht uit. Kwam het wel uit, hadden we ook meer inspraak willen hebben in de schutting.
Nee! Ik ging echt zeker niet meebetalen (als ik ook nog eens mijn geld goed anders kan gebruiken) aan iets wat ik niet mooi vind én wat niet nodig vervangen moet worden.
En als je wel mee gaat betalen, heb je ook gewoon recht om mee te beslissen welke het wordt trouwens!
Samen uitzoeken = samen betalen Zelf uitzoeken = zelf betalen Leuk dat zij een schutting hebben uitgezocht, maar zoiets doe je samen als je verwacht de rekening te zullen delen.
Nou sorry maar leuk dat zij dit willen maar als het jullie niet uitkomt EN de schutting die zij willen niet mooi vinden, zou ik ook niet meebetalen. Gaan ze die oude schutting nu vervangen of de nieuwe ertegenaan plaatsen? Want anders kijk je dus alsnog tegen die lelijke schutting aan...
Nee. 100% nee. Je gaat toch niet aan jullie geld zitten als dat nu gewoon echt niet kan. En al helemaal niet om een schutting wat niet jullie smaak is. En je gaat je buurtjes toch niet pleasen?
Dit idd, en zelf uitkiezen = op je eigen grond zetten. Wij hebben hier een soort hekwerken tussen de tuinen, onze buurman had links een houten schutting en wilde dat bij ons (voor hem rechts) ook. Wij hebben aangegeven dat wij dat niet zagen zitten, hekwerk is begroeid en je hebt 0,0 doorkijk, totaal niet aan vervanging toe, dure grap om het te verwijderen en vervangen - plus wij vonden die houten schutting gewoon echt niet mooi (ook juist wel doorkijk, van die verspringende planken zeg maar). Geen probleem, buurman heeft z’n schutting gewoon zelf betaald en tegen het hek gezet, klaar.
Toen hier de schutting omviel hebben we een aparte gezamenlijke schutting laten plaatsen. Dus de palen staan in het midden en aan beide kanten zitten andere soort planken. Wij hadden ons oog laten vallen op een schutting met alleen horizontale planken en de buren op een gewone schutting met om en om planken zodat ze er nog wat aan konden hangen enzo.... Iets duurder maar iedereen blij.
Nee zeker niet. Wij wonen in een nieuwbouwwoning. Onze buren wilden samen een schutting plaatsen die wij echt heel lelijk vinden. Dus hebben zij hem op hun kant van de erfgrens geplaatst, en wij onze schutting aan onze kant. Jammer van die paar duizend euro, maar ik ga écht niet in mijn mooie tuin tegen zo'n lelijk ding aankijken, en er al helemaal niet aan meebetalen.
Wij hebben het vergelijkbare gehad vorige maand. Huidige schutting kon nog jaren mee maar ivm covid en niet op vakantie gaan van de buren gaan en ze hun tuin gingen aanpakken wilden ze een nieuwe schutting. Niet omdat het nodig was maar onder het mom we zijn toch bezig en blijven thuis. Wij hebben niet mee betaald. Het was nog niet nodig en wij hadden die plannen niet en al helemaal niet in het najaar. Wij willen dit jaar de boven verdieping aanpakken dus hebben daar geld voor gereserveerd niet voor een mooiere schutting. Begrepen ze en wij hebben akkoord gegeven dat ze een nieuwe schutting plaatsen op eigen kosten en wij bemoeien ons er niet mee. De schutting is ook niet geheel onze smaak maar wel acceptabel.. Maar omdat wij hier niet eeuwig blijven en zij waarschijnlijk wel ingestemd. Vond het ook wat dubbel want uiteindelijk profiteren wij er ook van wat t het is wel opgeknapt dat moet ik wel bekennen. Maar het was echt nog niet nodig en wij hadden dat niet in de planning dus daarom ja gezegd maar zonder te betalen. Overigs alles op papier gezet qua afspraken.dat er geen gezeur later kan komen
Niet mee betalen. Het komt jullie niet uit klaar. Waarom zou je je eigen financiële situatie opzij zetten voor iets wat je niet wil. Kijk was het nodig dan moest het, dat is je buren plicht. Maar zoals je het nu schrijft niet nodig dus je geeft aan dat het prima is maar op eigen kosten. En leg het vast!
Ik zou niet mee betalen. De schutting is niet kapot en hoeft dus ook niet vervangen te worden en nu komen ze ook nog met een schutting aan die jullie niet mooi vinden dus lijkt het me duidelijk dat je niet mee gaat betalen. Ik zou me daar verder ook niet bezwaard over voelen. Het is immers hun idee.
Je wil eigenlijk inspraak. Dus nee. Ik zou niet mee betalen als ik geen inspraak zou hebben . En ook niet als het financieel niet uitkomt. En zeker niet als de oude schutting nog prima is en ik er geen problemen mee heb.
Nee, dat zou ik niet doen. Onze buurjongen wilde persee van die betonschuttingen, prima maar ik hoef dat niet, dus ga er niets aan mee betalen. Had het geld er ook niet voor over. Ook was zonder overleg de oude schutting al verwijderd. Toen puntje bij paaltje kwam had hij toch het geld er niet voor, maar alles lag al wel open, dus konden zo bij elkaar in de tuin kijken en overlopen, dat wilde ik absoluut niet, dus hebben we toen zelf goedkope schuttingen geplaatst. Mocht hij ooit nog zijn betonschuttingen willen, dan kan hij die er tegen aan plaatsen.
Wat een rotstreek zeg. Dus hij sloopt jullie gezamenlijke schutting. En uiteindelijk moeten jullie het maar oplossen?
@mausi Is heg anders een optie dat jullie wel samen een schutting uitzoeken maar dat de buren hem voorschieten? En dat jullie hem in een aantal termijnen terugbetalen? Dan zit je ook niet met gedoe van wel of niet iets mogen bevestigen.
Ik zou niks meebetalen als dit niet uitkomt Onze buren hebben toen de schutting veranderd niks overlegd (zeer gammel ding) en zeiden of we ff helft konden mee betalen haha Nou dus echt níet te
Wij hebben vorig jaar de tuin opgeknapt. Hierbij zijn we naar beide buren gegaan voor de schutting, aan de ene kant stond een uit de kluiten gewassen coniferenhaag en aan de andere kant een schutting die van ellende bijna uit elkaar viel. De buren vonden de schutting mooi maar hebben er niet aan mee betaald. Ik heb daar eigenlijk niet moeilijk om gedaan