Hallo allemaal! ik heb zojuist een ovu test gedaan voor het eerst deze ronde, nu vraag ik me af of dit positief is? Zo ja, wanneer kan ik het beste klussen, gelijk of? Als een ovu test posi uitslaat binnen hoelang springt je ei dan? Pff zoveel vragen!
Nee hij is nog negatief. Aangezien dit je eerste test is, kan het zijn dat je piek al net geweest is of nog moet komen. Vandaag dus even doortesten. Als je je piek hebt gevonden, springt je ei 24-48 uur daarna pas. En zolang je om de 2 dagen sex hebt, kan je je eispring nooit missen
Deze is idd nog negatief. Blijven testen. Een positieve test gaat echt knallen, je gaat zeker meteen weten dat ie positief is. Ik heb er een aantal rondes "ervaring" op zitten, en bij mij ben ik ervan overtuigd dat mijn ei binnen de 24u na de positieve test springt, en zelfs sneller dan dat (naar mijn gevoel). De ronde dat ik seks had binnen de 12u na mijn piek, werd ik zwanger. Succes!
Vandaag positieve test is uiterlijk over 48 uur je eisprong. Dus uiterlijk vrijdag je eisprong is zaterdag 1 dpo.
@Mommy94 ik zou 1 dpo rekenen op de dag dat je temp duidelijk gestegen is tov de 6 dagen ervoor. Dat kan morgen, maar ook overmorgen zijn.
Ik vind zo moeilijk wanneer het beste gezellig te maken. Gister donkere ovu test en het ook gezellig gemaakt. Vandaag pas echt knallers van testen. Wil het liefste om de dag. Maar ben ook zo bang dat het dan 'te laat' is en de eisprong gemist is.
Hallo, ik heb ook een los topic geplaatst maar gooi hem ook nog even hier. Zit op 7dagen na terugplaatsing en kon mijn nieuwsgierigheid niet bedwingen, nu al spijt van want de twijfel is enorm. Help? Dit is de eerste zwangerschapstest die ik doe waar ik een heel licht streepje zie. Wil ik dit graag of is het er ook echt?
Heb er ook een topic over geopend maar dacht gooi hem hier ook er in. Ben wel nog voor me NOD maar denk hele tijd wat te zien.
zijn dat de testen van 2besure? Die kunnen namelijk vals positieve uitslagen geven. Dus als ze daar niet van zijn, dan gefeliciteerd! Kunt beter een predictor gebruiken.
Uhm nee dacht het niet... Maar deze geven altijd negatief als ik überhaupt test.. behalve dus als ik zwanger was