Corona nieuws deel 4

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door Liekje81, 11 mei 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    Precies, ik houd mij niet aan de 6 personen regel in mijn huis en heb hier in huis ook al lekker wat dans feestjes gehad. Aan die regels wil ik mij gewoon weg niet houden. Maar daarentegen schud ik niemand de hand, zoen niemand ( dus ook vriendinnen en moeder niet laat stáán mijn oma) en houd afstand van vreemden.

    Dus ondanks dat ik zwaar anti maatregelen ben ben ik nog milder dan een Corona minster. Da’s gek toch?
     
    SAARC en nelta vinden dit leuk.
  2. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Ja, dat snap ik wel. Maar het is gewoon een feit dat ze daar niet woont en geen aanname, anders hadden we gisterenavond daar geen urenlang debat over hoeven te voeren.
     
    tuc vindt dit leuk.
  3. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Het debat had ook over de inhoud moeten gaan. Niet over de minister. Het valt niet goed te praten, maar ik vind het jammer dat de discussie niet meer over de inhoud gaat. Je kunt eindeloos blijven doorzeuren hierover, maar feit blijft dat hij in het zadel is blijven hangen. Nu weer dóór.
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  4. tuc

    tuc Niet meer actief

    Huh welke inhoud?? De inhoud is dat de minister zich schandalig gedragen heeft.
    En nu weer door? De minister die verantwoordelijk is voor de handhaving van de regels breekt deze op een schandalige manier, wat denk je dat dit voor gevolgen heeft op de mensen die zich toch al niet erg geroepen voelen zich aan de regels te houden?? En voor de manier waarop boa's zich nog serieus genomen voelen?
     
    SAARC en suus1983 vinden dit leuk.
  5. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam
    Nou er werden ook vragen gesteld over het nut van de regels, aangezien de minister zich er ook niet aan houdt, maar dat werd alleen maar beantwoord met: We staan er echt achter en het is echt nodig.
    Tja, dan moet je dat ook voorleven.
     
    tuc vindt dit leuk.
  6. Kraanvogel

    Kraanvogel Bekend lid

    29 apr 2017
    723
    1.062
    93
    Of de boetes en strafblad aantekeningen wissen. Want dat achtervolgd mensen een leven lang. Er zin veel mensen voor minder beboet dan wat onze minister uithaald.

    En daarbij vind ik het ongezond dat een bestuurder een beleid voert voor anderen en niet voor zichzelf, we zijn hier niet in diep Afrika of Korea hè. Hij is echt niets meer of minder dan een ander, dat beaamt onze rechts staat. Dat is waar onze natie voor staat. Eng vind ik zulke dingen.
     
    Syane, NiVa0230, SAARC en 2 anderen vinden dit leuk.
  7. Anouk2005

    Anouk2005 VIP lid

    21 mrt 2012
    23.363
    16.755
    113
    dokters-assistente
    De Glazen Stad
     
  8. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.916
    31.565
    113
    Vrouw
    Grote fout inderdaad. En daar mag hij dus ook flink foor het stof.

    Maar mijn vraag staat er los van. Wat heeft dit kabinet dankzij de maatregelen kunnen doordrukken, wat anders niet had gekund?
    Want als het nut niet de bescherming van het volk is. Wat is dan het nut?
     
    HappyRabbits vindt dit leuk.
  9. Liekje81

    Liekje81 VIP lid

    6 sep 2013
    20.362
    23.546
    113
    doktersassistente
    Zevenhoven
    @Anouk2005 Wij krijgen op de praktijk die meldingen vanaf begin af aan al niet van de GGD hoor. Het is dat patienten het zelf weleens doorgeven...
     
    Fuddey vindt dit leuk.
  10. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik begin vast met de stikstofwet te noemen...
     
  11. Fuddey

    Fuddey VIP lid

    6 okt 2015
    16.382
    12.679
    113
    Ah, hier geeft de GGD dat niet door aan de huisarts en krijgen mensen het advies om contact op te nemen met de huisarts als ze bv erg benauwd worden of heel ziek, anders niet.
     
  12. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Ik haal deze weg, quoten ging mis.
     
  13. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Dat werd dan hoog tijd....
    Wat nog meer?
     
    Mamafiets vindt dit leuk.
  14. tuc

    tuc Niet meer actief

    Och nu zijn de argumenten op ofzo?? Wat een nuttige bijdrage aan deze discussie.
     
  15. HappyRabbits

    HappyRabbits Fanatiek lid

    20 jan 2014
    4.891
    4.387
    113
    Sorry, maar ik zie het verband gewoon niet. Zal wel aan mij liggen. Jij begint zelf over het doordrukken van andere maatregelen en noemt er dan eentje waarvan ik denk dat het geen ramp is als die er doorkomt.
    Vind de bijdragen nogal eenzijdig en erg op het eigen individu gericht. Mensen vergeten gewoon snel het grote plaatje.
     
    Neuzeke, Mamafiets en Trirani vinden dit leuk.
  16. tuc

    tuc Niet meer actief

    Tja agree to disagree, ik vind dat men veel te veel klakkeloos het kabinet volgt zonder zelf na te denken.
    En de problemen die hier benoemd werden hebben juist niks met het individu te maken. Het zijn juist de problemen waar heel veel ouders mee te maken krijgen.
     
    Cin85 vindt dit leuk.
  17. nelta

    nelta VIP lid

    28 apr 2009
    18.627
    9.138
    113
    Vrouw
    Rotterdam

    Mensen vergeten idd het grote plaatje en denken dat corona ons enige probleem is.
     
    SAARC, Whysteria, Cin85 en 3 anderen vinden dit leuk.
  18. Mamafiets

    Mamafiets VIP lid

    22 apr 2019
    18.916
    31.565
    113
    Vrouw
    Die lag er al voor corona en heeft volgens mij alleen maar vertraging opgelopen door de crisis.

    En verder kan je weinig benoemen, want er is op dat vlak weinig te benoemen.

    Ik ben het met je eens dat er kritisch gekeken moet worden naar de maatregelen. En versoepelen waar mogelijk, kijkend naar waar zich problemen voordoen.
    Maar wel alleen versoepelen om de juiste reden: dat het veilig is volgens de deskundigen.
    En ik ben ervan overtuigd dat, wanneer de deskundigen die de ministers adviseren zeggen dat het veilig is om bepaalde maatregelen te versoepelen, dat ze dat dan ook gaan doen.
    Dus zolang ze er zijn is het enige wat wij kunnen doen om uit de crisis te komen, ons zo goed mogelijk aan de maatregelen houden.

    Dit is mijn mening. En die ga jij met non-argumenten en complottheorieën echt niet veranderen.
    Daarom zal dit dan ook mijn laatste bijdrage zijn aan deze discussie

    Als ik me kan inhouden :p
     
    Trirani, HappyRabbits en Neuzeke vinden dit leuk.
  19. tuc

    tuc Niet meer actief

    Ik heb helemaal geen complottheorieën. Daarnaast vraag je zelf om voorbeelden, dan noem ik iets en zeg je: tja meer kun je niet noemen. Zeg, ik blijf dit spelletje niet doen hoor.
     
  20. Cin85

    Cin85 VIP lid

    12 jan 2010
    12.576
    14.159
    113
    Vrouw
    Er zijn genoeg deskundigen die al een paar maanden roepen dat de maatregelen versoepeld moeten worden.
    Heb je het nieuws niet gevolgd? Zo'n 3000 medisch specialisten, virologen etc hebben hierover ook een protestbrief naar den Haag gestuurd. Echter weigeren ze luisteren. Artsen en virologen uit het buitenland roepen hetzelfde maar worden ook niet gehoord.
    Een beetje jammer dat je @tuc neerzet als complotdenker terwijl zij dus gewoon zegt hoe het is. Persoonlijk vind ik juist termen als complottheorieën getuigen als non-argumenten, ik vind dat echt zo'n dooddoener.

    En als je het over maatregelen hebt die men wil doordrukken, verdiep je dan eens in de spoedwet / noodwet corona, Korea is er niets bij. Echt, ga gewoon eens een middagje uitzoeken wat dit in zal gaan houden als deze maatregel er door gedrukt wordt.
    Dan zal je er achter komen waarom een hoop mensen kritisch zijn en ik denk zelfs dat je het woord complotdenken hier niet meer zal noemen. ;)
     
    Zara75, nelta, SAARC en 3 anderen vinden dit leuk.

Deel Deze Pagina