Hi allemaal Het lijkt me leuk om hier ook mee te schrijven, als dat oké is. Volgende week hebben we een afspraak in het zkh om waarschijnlijk daadwerkelijk te gaan starten met ICSI. We zijn sinds begin dit jaar bezig met dit traject en hebben tot nu toe alle afspraken gehad over onze gezondheid etc. In het kort ons verhaal: we (31 en 32 jaar oud) proberen sinds 2,5 jaar zwanger te worden. Nadat dit niet gelukt was naar de huisarts gegaan en verschillende onderzoeken gedaan. Vriendlief blijkt slecht te produceren (laatste meting niets gevonden, daarvoor max 3000 goed bewegende zaadjes). Hij is volledig onderzocht en mag voor de start van het traject zaad invriezen mits dit natuurlijk voldoende is. Ook ik ben onderzocht maar bij mij kunnen ze niets vinden dat een zwangerschap in de weg staat. Dus nu zijn we eigenlijk aan het wachten tot we de eindeloze bezoeken gaan krijgen aan het zkh. Ik ben al een tijdje mee aan het lezen hier op het forum en vind het fijn hoe open iedereen hier is over het traject, wat mij dus de stap heeft doen nemen om ook mee te schrijven en mijn verhaal te delen, als dat oké is
Welkom! Gezellig dat je er bent! Spannend he. Als je vragen hebt kun je ze altijd stellen hier. Ik hoop dat je snel.mag beginnen veel succes alvast!
Veelste vroeg testje gedaan en ook nog een 'gewone'. En toch meen ik een 2e streepje te zien? Bekijk bijlage 662145
Oooh yes wat spannend zeg!! Hopelijk kan je een beetje slapen vanavond en zie je morgen een mooie oploop
Vorige 2x mij mk ook begonnen met druppeltjes bij afvegen dus zal wel niks worden. Enigste wat ik nog kan is op een wonder hopen.
Bedankt voor de reacties op de tweeling vraag, blijft fascinerend @Mika1988 Wat spannend zeg, ik hoop dat het goed gaat. @Jopie88 welkom! Wij hebben vandaag IUI 6 gehad. T ging prima. Wel slechtste zaaduitkomst na opwerken tot nu toe 4,6 miljoen (normaal tussen 6 en 18 miljoen bij ons) maar gelukkig alsnog genoeg voor IUI. Wel gek hoor, laatste keer op het IUI wachtbankje. Gek genoeg raak je toch gewend aan de ziekenhuisbezoeken en de fertiliteitsassistenten (4 lieve dames). Bij ivf straks toch weer andere plek, andere mensen.
Ik zit inmiddels ook in de auto opweg naar huis. De tp is idd erg snel gegaan en we kunnen gaan aftellen.
Officieel 16 dagen na IUI. Maar ik word altijd op dag 14 ongesteld en dagen daarvoor al menstruatiekramp. Ik heb in voorgaande rondes een aantal keer de ovitrelle eruit getest en die is er op dag 9 of 10 altijd uit. Dus in theorie zou ik op 12 dpo wel een test kunnen doen, dat is dan op een zondag, is fijner ivm werk. Wel met risico dat het te vroeg is.
Innesteling moet binnen 48u plaats vinden als ik het goed heb bij een dag 5 cryo. Dus dat zou niet kunnen?