Uitgerekend 1 t/m 15 mei 2021

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door ciprilla, 21 aug 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Wat naar dat jullie zo misselijk zijn zeg!
    Ik maak me alweer meteen zorgen, ik ben totaal niet misselijk. Alleen een beetje als ik smorgens niet op tijd eet. Zelfs mijn vriend vond dat mijn hormonen heeeeel erg meevallen deze keer.
    Ik heb zelfs nog geen puistjes op mijn rug deze keer. Ik stond de vorige keren helemaal onder. Hallo onzekerheid :(
     
  2. Marni1

    Marni1 Bekend lid

    14 apr 2015
    798
    615
    93
    NULL
    NULL
    Het heeft niets te maken met wat je eet tijdens de eisprong he :oops:.
    Het is puur op basis van verschillende wetenschappelijke onderzoeken bewezen dat de leefstijl van de vrouw samenhangt met een kleiner/groter percentage aan kans op het ene of het andere geslacht ;).

    Ik heb er overigens zelf ook niet iets aan gedaan (vorige zwangerschappen ook niet aan), ben hiermee in aanraking gekomen toen ik zwanger was van de tweede & nieuwsgierig was.
    En kwam er toen achter dat hoe ik leefde meer kans op een dochter gaf, beide keren.

    Deze keer iets minder naar mijn idee, dus we gaan het zien over 2 maanden :D.
    Het maakt ons nu ook echt niet uit, ben met allebei heel blij :) .
     
    EvitaDedu vindt dit leuk.
  3. Marni1

    Marni1 Bekend lid

    14 apr 2015
    798
    615
    93
    NULL
    NULL
    Oh zo herkenbaar, vervelend he? Ik blijf ook eten om te zorgen dat het weg gaat, maar dat duurt maar zo kort :( .
    En vervolgens bij niet eten word ik ook enorm beroerd.

    Ik heb overigens geen medicatie. Jij wel?
    Onze huisarts gaf aan dat ik gember moet proberen, maar dat vind ik echt smerig:( .
     
  4. Marni1

    Marni1 Bekend lid

    14 apr 2015
    798
    615
    93
    NULL
    NULL
    Kan ook zijn dat het nog komt he? Bij mij was het vorige week ook een stuk minder dan nu! De piek ligt geloof ik met een week of 9/10?
    Maar ik snap je, zou er ook onzeker van worden, terwijl kwaaltjes an sich niets zeggen.. Maar ja, rationeel denken is zo moeilijk in deze onzekere eerste tijd. :oops:
     
  5. Marni1

    Marni1 Bekend lid

    14 apr 2015
    798
    615
    93
    NULL
    NULL
    Haha als je het met mate doet valt het mee toch? Wel lekker hoor!
    Ik ben door al mn eetgedrag ook al ruim 1,5 kg aangekomen. Zo balen :( .
    Maar zodra die misselijkheid minder is ga ik wel weer gezonder (en minder) eten. Dat lukt nu gewoon echt niet.
     
  6. Wensvooreenderde

    Wensvooreenderde Bekend lid

    1 mei 2020
    812
    1.008
    93
    Geen zorgen maken!! Ik ben ook (nog) niet misselijk. Bij onze 1e werd ik pas misselijk in de 11e week. We hadden toen een last minute naar tenerife geboekt. Terug in het vliegtuig zo ziek, had gelijk al die weken ervoor ingehaald. Eenmaal op de grond ging het weer beter, maar was vanaf toen wel medicatie nodig en te zwak om aan het werk te gaan. Bij de 2e was ik alleen heel af en toe een beetje misselijk en over al die weken maar 2x over hoeven geven.
     
  7. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Hier laatste dag van onze week centerparcs. Toch altijd weer fijn om thuis te komen, we zijn inmiddels weer thuis. L. sliep bijijijna onderweg, half slapend naar bed getild, maar nu is ze er ineens volledig overheen, helemaal weer onder de indruk van thuis zijn en in haar eigen bedje/kamertje :cool: Hopelijk kukelt ze zo vanzelf om...

    Als zij slaapt kruip ik er ook ff lekker in. Morgen wasdag! :rolleyes:
     
    Lindavvv vindt dit leuk.
  8. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Tegen het uitzendburo steeds herhalen wat je gyn wil dat je doet. Hou daar aan vast, je beeb is het allerallerallerbelangrijkst. Dikke knuf hou je taai!
     
    twee vindt dit leuk.
  9. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    #metoo :D
     
    novemberzes en twee vinden dit leuk.
  10. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Wat is het probleem dan? Als je weer mag autorijden dan ga je toch gewoon lekker? :D:thumup:
     
  11. twee

    twee Fanatiek lid

    7 jul 2014
    1.635
    535
    113
    Haha
     
    MLady vindt dit leuk.
  12. twee

    twee Fanatiek lid

    7 jul 2014
    1.635
    535
    113
    Dankjewel
     
  13. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Hilarisch ik ben benieuwd!!
     
    Wensvooreenderde vindt dit leuk.
  14. novemberzes

    novemberzes Fanatiek lid

    28 jan 2020
    1.945
    1.994
    113
    Vrouw
    Dat is zo! Nu is het zo dat ik rond de middag wel net vlagen een soort van misselijk word. Ik moet er niet te veel bij nadenken
     
  15. ciprilla

    ciprilla Fanatiek lid

    1 apr 2014
    3.660
    2.008
    113
    Vrouw
    Ooo ik voel me zo slecht!! Maar ben gelukkig niet de enige.

    Misselijk en moe bluhh...
    Ik eet dus echt om het half uur iets.. met als gevolg ik pas mn broeken niet meer.
    Dus zit al lekker in de positie jeans.. oops.

    Kan me trouwens niet herinneren dat ik me zo voelde vorige zwangerschappen. Dus dit moet dan een jongen zijn.:roflmao:
     
    Sylva, novemberzes en MLady vinden dit leuk.
  16. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Ik had dat met gehaktballen. 's namiddags moest en zou ik er 1 eten, 's avonds kreeg ik er met moeite nog 1 binnen. En de dag daarna werd ik helemaal onpasselijk van een piepklein stukje :confused:
     
    novemberzes en Marni1 vinden dit leuk.
  17. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Ik ben ook helemaal niet misselijk! Ook niet weeïg de hele dag door wat ik de vorige keer wel had. Hallo onzekerheid inderdaad...:oops:

    Heb wel af en toe mood swings richting huilen of kribbig. Mijn buikje staat echt al bol :eek: En ik ben de hele dag door ka-pot...

    Dl had gespuugd in de auto eergisteren, konden de stoelbekleding daar niet wassen (geen tijd/gelegenheid) dus hebben op de terugweg de hele tijd in een milde kotslucht gezeten... :confused: Toen was ik echt wel heeeeeel erg blij dat ik door de zwangerschap niet onpasselijk word van geurtjes..... :rolleyes:
     
  18. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Vorige keer deed ik een moord voor rolmopsen (zure haring in pot) :roflmao:

    Hmmm... Als ik er nu aan denk ga ik spontaan kwijlen, denk dat ik ze binnenkort weer ga kopen :D:D
     
  19. MLady

    MLady Fanatiek lid

    12 mrt 2014
    4.674
    1.880
    113
    Vind je gemberthee ook vies? Is misschien een idee. Of citroen/gember thee. Zwanger of niet, ik heb altijd die van Clipper in huis!
     
  20. EvitaDedu

    EvitaDedu Fanatiek lid

    24 dec 2018
    2.003
    1.809
    113
    Vrouw
    Kinderverzorgster
    Buzău
    Echt vervelend ja. Bij mij is het probleem dat wanneer ik niets eet, word ik super misselijk en duizelig. Eet ik wel, dan word ik ook misselijk maar iets minder erg.
    Ik ga het met de gynaecoloog bespreken, want dit is echt niet leuk. Ik moet ook echt zorgen dat ik niet nog meer gewicht verlies, want eigenlijk heb ik nu licht ondergewicht
     

Deel Deze Pagina