♡ De eerste 100+ dagenclub gaat door | Pt. 4 ♡

Discussion in 'De mama's' started by Nina Sanders, Aug 30, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Zullen de smileys in de tekst zijn die het verschil maken.
     
  2. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Die stomme hersens van ons vrouwen soms ook:roflmao:. Ik kan niet voor jou spreken maar misschien moet je toch ook nog even net zoals @RoseMurphy goed met je man praten hier over ;) en er zijn tegenwoordig hele dunne condooms, die ervaar ik en mijn van de condooms als het prettigst en ik ben vooral blij dat ik geen zooi heb na een beetje lol :roflmao:
     
    Nina Sanders, Mya and wolkje1994 like this.
  3. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    Misschien wel maar ik hoop voor jou dat je je ook positiever voelt en als dat toch nog niet zo is lekker hier anoniem van je afschrijven kan soms opluchten om het ergens gewoon kwijt te.kunnen zonder beoordeelt te worden
     
  4. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    @Nina Sanders Jaaaaa ik maak foto’s als het weer wat meer veranderd is. Nu zijn het kleine dingetjes die niet echt opvallen haha. Als het goed is is eind deze week alles boven wel echt af-af. Dus dan zal ik is even spammen.
     
    Nina Sanders likes this.
  5. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Ja +1 voor die hele dunne condooms haha, zijn met de jaren wel verbeterd. Die hebben wij hier ook altijd als backup in de kast liggen. Het gebeurd regelmatig dat in de ochtend oid we er 1 pakken omdat ik geen zin in ‘gelek’ heb hahaha. Zo zeg ik dat dan ook; ‘Ja wel f een condoom pakken hoor, anders lek ik de hele dag.’ :roflmao: :o:
     
    Nina Sanders, Mya, RoseMurphy and 2 others like this.
  6. Miekje86

    Miekje86 Fanatiek lid

    May 24, 2019
    4,683
    10,906
    113
    Female
    Paraveterinar
    :roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
     
  7. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Als je man toch eens wist wat we hier allemaal bespreken :rolleyes::roflmao:
     
    Poolvos and Mya like this.
  8. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    @Nina Sanders Als je zo twijfelt zou ik eerst nog condooms gaan gebruiken. Denk echt dat het met controle te maken heeft; je hebt nog steeds .....% kans dat het raak is/gaat zijn in de toekomst.
     
    Nina Sanders and Mya like this.
  9. Magnolia29

    Magnolia29 VIP lid

    Nov 30, 2015
    11,454
    23,123
    113
    Female
    Topdag gehad! Vanmiddag gewinkeld, nieuwe telefoon gekocht (hele avond al lekker aan het uitvogelen en testen haha). Speelhoek aangepast en verder aangekleed, aantal nieuwe accessoires voor de woonkamer. Voor de komende weken ook afspraken gemaakt bij winkels om een keuken te laten ontwerpen. Ben zo benieuwd! Vanavond dus ook maar even de financiën gecheckt en een x bedrag als budget afgesproken ;)

    En V is vandaag 11 maanden :eek: Nog 1 maand een baby in huis... ❤
     
    Boordevol, jvsd92, Muisje458 and 7 others like this.
  10. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,151
    6,003
    113
    mals anticonceptie gebruiken wij nu condooms. Het condoom erbij pakken / er omheen doen is niet bepaald libido verhogend. Maar jeetje wat scheelt het een bende zeg voor mij dan. Heerlijk! :roflmao:

    @Magnolia29 wat een knap ventje !
     
    jvsd92, Nina Sanders, S2909 and 3 others like this.
  11. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Mooooooorning. Wat brengt de dag jullie?
     
    Poolvos likes this.
  12. Nina Sanders

    Nina Sanders VIP lid

    Aug 1, 2016
    38,191
    45,331
    113
    Dan weet ik wat er op mn boodschappen lijstje staat :roflmao::roflmao:
     
  13. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Hahaha. Ik denk niet dat hem dat heel veel boeit. :roflmao:
     
    Magnolia29 and Mya like this.
  14. jvsd92

    jvsd92 Fanatiek lid

    Apr 12, 2019
    4,629
    8,838
    113
    Female
    Werken! Na drie weken vakantie weer aan de bak. Ik heb er zin in.
     
  15. RoseMurphy

    RoseMurphy Fanatiek lid

    Dec 15, 2018
    2,344
    4,879
    113
    Female
    Mijn vrije dag met mijn grote kleine vriendje en de hond haha. Net een stuk gewandeld. Nu even m’n thee opdrinken, dan A fruithap en even op bed. Hij was om 7.00 wakker vanochtend :thumup:

    Gisteravond meteen ff met man gepraat. Komt erop neer dat hij eigenlijk twijfelt, vooral voor wanneer fijn zou zijn (iets meer leeftijdsverschil of juist sneller proberen). Maar hij zei ook het echt niet erg te vinden als ik er gewoon over begin. En dat hij eigenlijk niet zo goed weet wat m tegenhoudt. We hebben niet afgesproken wanneer we het er weer over hebben ofzo maar ik vind het niet erg, dit voelde heel goed. Voel me dus wel vrij om er over te beginnen enzo. Hebben het ook nog even gehad over dat hij soms wat veel op z’n telefoon zit, hij is nogal van het uitstellen e zei zelf ook ja dan kijk ik ineens een debiel filmpje terwijl ik begon met iets specifieks op te zoeken. Vond ik wel herkenbaar. We gaan beide proberen wat minder op telefoon te zitten enzo. En nog gehad over dat ik de laatste tijd best wel kortaf kan doen. Heb ik zelf ook al wel gemerkt maar weet niet zo goed waar dat aan ligt. Hormonen? Terwijl ik me wel heeel goed voel bij het niet aan de pil zijn. Kortom goed gesprek en voor herhaling vatbaar :)

    Wat AC betreft: wij hebben ook die dunne condooms, dat bevalt wel goed! Maar vind het idd ook wel een moodkiller soms :p
     
    Nina Sanders, Mya, jvsd92 and 2 others like this.
  16. Poolvos

    Poolvos VIP lid

    Jan 9, 2016
    6,875
    12,390
    113
    Female
    Morrrningg!!

    Hier aan het werk. Acuut psychiatrie @Siepie85 beetje anders dan in Nederland. Ik zit met nog een A(N)IOS en een coassistent én een specialist (die gewoon aanwezig is) en om 13u komt de tussendienst erbij. Bi-zar, want afgelopen week waren er tussen 8 en 17uur zo’n 2-4 patiënten :roflmao: En we hebben alleen de SEH. Geen dienst in huis of consulten, die doet de achterwacht (die hebben we ook nog). :rolleyes::rolleyes:
    Twee weken internetshoppen op ‘t werk :cool:

    Gelukkig komt m’n salaris eind volgende week. Want na twee weken vervelen bij de poli psychiatrie en ook nog gebroken nachten met R, heb ik zelfs m’n spaargeld aangebroken voor alle internetbestellingen :roflmao::roflmao: Beetje maand over deze keer. :|
     
    Nina Sanders, Mya, Siepie85 and 3 others like this.
  17. wolkje1994

    wolkje1994 Fanatiek lid

    Aug 12, 2013
    4,151
    6,003
    113
    maar fijn dat jullie zo’n fijn gesprek hebben gehad ! Hoe oud is A nu?
     
  18. Muisje458

    Muisje458 Niet meer actief

    Wel mirakel. Deze ochtend A afgezet op de opvang. Drama tot en met. Mijn man belde mij in tranen zodanig dat zij hysterisch was. Ging haar normaal om 13u gaan halen. Krijg zonet telefoon. Met de vraag of ik haar iets later kon gaan ophalen zodat ze nog een 2de dutje kon meedoen. Had deze ochtend al 1,5u geslapen en had goed gegeten. Eerlijk ben opgelucht dat het eindelijk eens een goede dag is
     
    Miekje86, jvsd92, S2909 and 5 others like this.
  19. Boordevol

    Boordevol VIP lid

    Jun 26, 2009
    6,170
    4,321
    113
    Wat fijn! Hopelijk het begin van een fijne kdv-tijd.
     
  20. riean

    riean VIP lid

    Apr 21, 2014
    5,797
    7,388
    113
    Wat fijn @Muisje458 !! Dat geeft hoop dat het beter zal gaan!

    Hier weer een beetje druk. Gister lang gewerkt, daarna buiten vuurtje gemaakt, rooster erop en hamburgers bakken. Man had soep gemaakt, brood er bij, lekker makkelijk.
    Nu zijn alle kinderen naar opvang/school. Er hangen al 2 wassen buiten, 3 tassen boodschappen gehaald, proefmodel jurk genaaid voor dochter, en het kozijn en deur van onze slaapkamer afgelakt.
    Net voor L geboren werd heb ik 4 deuren boven in de grondverf gezet. Maar ze moeten nog steeds afgemaakt. Ondertussen zijn het 7 deuren en kozijnen geworden, dus nog meer werk :eek:
    Lange tijd wist ik gewoon ook echt niet wat voor kleuren ik wilde, maar nu ben ik er uit. De vloer moet ook nog door gelegd worden, en geverfd, en dan kan ik behangen en dat verven. Dan zijn we boven op wat kleine dingen na klaar :thumup:
     

Share This Page