Haai dames, Onze 1e cryo terugplaatsing hebben we woe 2 september gehad. Cryo's in 2017 ingevroren bij 3 dagen. Ik mag woe 16 september testen. Dat duurt natuurlijk veeeels te lang Vanaf wanneer hebben jullie (positief) getest na terugplaatsing van een cryo?
Hier telkens licht positief getest op 5 dagen na tp van een blasto, dus 10dpo. In principe zou je al een testje kunnen wagen dus, maar het is nog vroeg!
11 dpo... Cryo was een blasto van 5 dagen oud! Ik testte omdat ik niets voelde en de bevestiging van een witte test duidelijkheid geven vond. Dat pakte dus anders uit... Vond het toen super spannend omdat het nog zo vroeg was en had ik eigenlijk langer willen wachten, haha. Dus ik zou zeggen zo lang je kunt wachten.... Succes nog met de laatste wachtdagen!
Veeels te vroeg getest. Kon gewoon niet meer wachten je ziet eigenlijk nog niets. Zaterdag nog maar een x.
Ik testte precies een week na de terugplaatsing van een 4 daagse cryo positief. In principe zou je ook al eerder mogen testen normaal gesproken dan 2 weken na de terugplaatsing (14 dagen min het aantal dagen dat het embryo oud is )
Hier op 9 dagen na tp een dikke tweede streep . Ik zie een licht streepje hoor! Ziet er veelbelovend uit.
Op 11 dpo had ik een positieve test. Heb bij veude zwangerschappen na de terugplaatsing getest om te kijken of de pregnyl eruit was.
Hoi allemaal, Ik ben hier nieuw. Ik heb vrijdag 4 september een cryo tp gehad. Dat is de eerste. Cryo was 3 dagen oud bij invriezen. Ik heb vandaag getest maar hij was helaas helemaal wit. Ik denk dus dat het deze ronde niet gelukt is. Zeker niet als ik zie dat jullie allemaal vroeger al licht een streepje hebben. Ik voel me ook niet zwanger. Officieel mag ik vrijdag pas testen. Maar ik verwacht het niet meer. Of zijn er ook dames met andere verhalen
Gefeliciteerd, ik zie wel heel duidelijk een streepje hoor. Hoeveel dagen na tp is dit? Hopelijk is die zaterdag een stuk duidelijker dat er geen twijfel meer mogelijk is
Vergeten erbij te zeggen: is in een kunstmatige cyclus. Dan heb je natuurlijk niet echt een eisprong. Je lichaam maakt dan niet dat proces door. Wie heeft daar ervaring mee? Want wanneer kan je dan testen? je hebt door het ontbreken van een eisprong natuurlijk op een hele andere manier een cyclus die niet echt een cyclus doormaakt. Voor mijn gevoel is dat niet heel gunstig voor de innesteling. Maar dat is misschien mijn ontwetendheid?
Dan zit je nu dus 13 dagen na de ‘eisprong’? Dan zou je eigenlijk al echt wat moeten zien. Weet niet of dit wordt beïnvloed door het feit dat het een kunstmatige cyclus is, maar volgens mij niet. Ik vermoed dat het helaas niet gelukt is deze ronde. Balen. Ik zou trouwens niet denken dat het de kans op innesteling slechter maakt. Het maakt volgens mij niet zoveel uit, behalve dat het nog meer gereguleerd is qua hormonen (dat lijkt me een voordeel), maar nadeel is wel dat je heel veel meer medicatie moet gebruiken (en mogelijke bijwerkingen daarvan).
Nou dat is inderdaad ook wel een beetje mijn gedachte. Ik zit nu inderdaad op 13 dagen na eisprong dan. Wel vervelend. Ik moet dus tot aan vrijdag doorgaan met de hormonen en mag dan pas stoppen als test negatief. Terwijl ik liever morgen stop zodat ik ongesteld word rn verder kan. Geduld...geduld....dat is een schone zaak. Ben er alleen zo slecht in. Bedankt trouwens voor je uitleg over innesteling. Ik hoop dat de vele hormonen en bijwerkingen toch een keer 'beloond' worden met een zwangerschap.
Ik stop zelf ook echt na 13 dpo een witte test. Dan ga ik echt niet tegen beter weten in die medicatie nog gebruiken. Overigens is dat wel in natuurlijke cyclus en alleen utrogestan. maar je moet doen waar je jezelf goed bij voelt.
Ja nog 4. We hopen echt dat ons wondertje daar bij zit. Want daarna is het echt voor ons afgelopen helaas.