Uitgerekend 16 t/m 30 april 2021

Discussion in 'Bevallingslijst forum' started by Nova87, Aug 11, 2020.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dana

    Dana Fanatiek lid

    Mar 9, 2019
    1,618
    1,007
    113
    Female
    Neeee:cry::cry::cry: shit!! Wat vreselijk oneerlijk is dit....
    Heel veel sterkte jullie, wat een klap voor de derde keer :cry:
     
    Chayammy likes this.
  2. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    Jan 5, 2017
    1,035
    966
    113
    Je je kan ook zaterdag of zondag uitslag krijgen. Pretecho zou ik overwegen als die uiteraard negatief is. Ik heb niets. Behalve de misselijkheid en vermoeidheid van zwangerschap
     
    Alanyali likes this.
  3. Parasol

    Parasol Actief lid

    Aug 21, 2020
    272
    246
    43
    Female
    Nou jouw geduld wordt wel mega op de proef gesteld he zo, niet te doen joh. We snappen precies hoe je aftelt naar zo'n echo, en als het dan niet doorgaat dan aaaargh!

    Als de test van je man nou onverhoopt positief is he, zou ik overwegen zo'n echoapparaat te huren. Ik zou iig bellen naar organisaties vanaf welke week je er iets mee ziet. Er zijn iig genoeg dames die op deze termijn al een duidelijke uitwendige echo hebben. Je vk is vast wel bereid om via whatsapp met je te beeldbellen om mee te kijken. Misschien zie je niks, maar misschien ook wel. Dat zou je weer 10 dagen wachten schelen.

    Maargoed hopelijk heb je binnen 24 uur gewoon uitslag en heeft je man geen corona, ik duim mee!!
     
    Kikkertjekwak likes this.
  4. Alanyali

    Alanyali Actief lid

    Apr 11, 2019
    276
    246
    43
    Female
    @Chayammy wat een vreselijk nieuws. Heel veel sterkte om ook deze klap weer te verwerken. En heel veel succes voor de toekomst.
     
    Chayammy likes this.
  5. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    Jan 5, 2017
    1,035
    966
    113
    Oo ik wist niet dat dat bestond! Bedankt voor de tip :):thumup:
     
  6. Anne201

    Anne201 Fanatiek lid

    Jun 22, 2014
    1,539
    774
    113
    Female
    Babywatcher heet het. Vriendin van me heeft hem gehad, en had vanaf week 11 duidelijk beeld. Maar het ligt er idd aan of dat de bm al hoog genoeg ligt om het uitwendig te kunnen bekijken
     
  7. Nymeria

    Nymeria Bekend lid

    Oct 5, 2017
    670
    656
    93
    Female
    @Kikkertjekwak
    Babywatcher heb je inderdaad. Het is volgens mij niet echt mega goede kwaliteit. Maar kan je wel iets zien. Vanaf 10 weken is dat volgens mij. Maar geen idee of ze dat echt checken. Hoever denk je nu te zijn?
    Wel echt balen zeg dat het zo lang duurt. Misschien kan je online kijken bij coronatest . nl of daar toevallig de uitslag al online staat. Gaat via digid.

    ik moet morgen getest worden van werk. Ik heb klachten. Verwacht geen corona. (Heb het in maart/april al gehad ook). Maar werk in de zorg en nemen ze geen enkel risico. En dan krijg ik dezelfde dag nog uitslag. M’n werk heeft het allemaal zelf geregeld, omdat wachten bij de ggd zo lang duurt nu.


    Ik ben trouwens zoooooo extreem moe. Is dat herkenbaar voor jullie? Heb gewoon nergens puf voor. Vind het echt vervelend. Gewoon 0,0 energie om ook maar iets te doen.
     
    Alanyali likes this.
  8. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    Jan 5, 2017
    1,035
    966
    113
    #2188 Kikkertjekwak, Sep 18, 2020
    Last edited: Sep 18, 2020
    Bedankt voor de info!
    Ik ben bang dat het dan voor nu iig te vroeg is. Ik gok dat ik tussen de 7.5 en 9 weken zwanger ben. Wij wilde eigenlijk commercieel testen. Wij hebben een eigen Fysio praktijk en dankzij dit missen zowel m'n man als ik nu dus al 4 volle dagen patiënten omzet. Maar commercieeltesten is niet te doen als je geen klachten hebt, ik kon het niet vinden.

    Het is wel frustrerend want ik wil zo graag bevestiging. Aan de andere kant heeft het geen invloed op hoe het gaat, maar we kennen hier allemaal de drang van die eerste belangrijke echo.


    Hier ook vermoeid! Jeetje. Vorige x was het nog erger.. Maar dat ik nu thuis blijf zonder corona gerelateerde klachten, is m'n brein toch stiekem dankbaar voor... Haha. Heb een dochter die nu eindelijk gaat tijgeren. Ze is sinds ruim 2 weken overdag uit een spreidbroek en ik vind het heerlijk om te liggen en haar, haar ding te zien doen. Zoals dat ze onder de salontafel kruipt en daar gaat proberen te zitten (lees: veeeel te laag). Luid gemopper. Kan daar nu thuis wel extra van genieten. Gewoon liggen en staren :D (en knuffelen)

    @Nymeria succes morgen! Hopelijk idd negatief
     
  9. Madeluc

    Madeluc Actief lid

    Aug 14, 2020
    239
    189
    43
    Female
    Oh neeee :(. Ik leef zo met jullie mee (L).
    Wat een rotnieuws!!!!:(
     
    Chayammy likes this.
  10. Madeluc

    Madeluc Actief lid

    Aug 14, 2020
    239
    189
    43
    Female
    Log even in met je digid, daar kun je ook de uitslag vinden. Staat er vaak eerder dan ze telefonisch beschikbaar hebben.
     
    Kikkertjekwak likes this.
  11. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    Jan 5, 2017
    1,035
    966
    113
    Klopt doen we heel de tijd inderdaad! Maar helaas. Moet morgen zijn in ieder geval. Stuur de vk wel een email, wie weet reageerd ze en heeft ze 't weekend nog een plekje (als de test negatief is)
     
    Madeluc likes this.
  12. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    Aug 14, 2020
    1,301
    2,091
    113
    Female

    Ja, precies. Als ik zeker zou weten dat als we het 10x proberen het minimaal 1x goed gaat, is het heftig, maar zou ik het zo doen!

    Ik woon in het zuiden en uitwijken naar bv België zou een optie zijn. Maar we zitten in een beetje gekke situatie. Twee jaar geleden ben ik er achter gekomen dat ik endometriose heb. Na een operatie aan mijn eierstok wegens een cyste gaf de specialist aan dat als wij kinderen zouden willen, we dat beter zo snel mogelijk zouden kunnen doen. Tot dan toe waren er dat nog niet actief mee bezig, meer iets voor 'over een paar jaar'. Toen besloten er voor te gaan en op advies meteen met IVF begonnen. Zo zou de endometriose niet iedere maand meer schade aanrichten en de kans om snel zwanger te zijn het grootst zijn.

    Nu blijkt het zwanger worden dus redelijk gemakkelijk te gaan (tot nu toe). Ik ben ook 1x natuurlijk zwanger geworden toen IVF stil lag ivm corona. Dus nu spelen er allemaal vragen die mijn hoofd: moeten we het niet toch eerst nog zelf proberen, of met iui bijvoorbeeld. IVF is best heftig en de laatste poging voelt zo definitief.

    Als dit allemaal achter de rug is een het onderzoek naar herhaalde miskramen geweest is misschien eerst maar eens overleggen met de endometriose specialist.
     
  13. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    Aug 14, 2020
    1,301
    2,091
    113
    Female
    Lief dat jullie allemaal zo meeleven. Dat doet me goed. Ik hoop van harte dat jullie zwangerschappen goed verlopen!

    @Kikkertjekwak ik hoop dat jullie de uitslag snel krijgen en je eindelijk duidelijkheid krijgt. Vreselijk, die onzekerheid en dat wachten...
     
    Line85, Dana, Raspberry90 and 2 others like this.
  14. Chayammy

    Chayammy Fanatiek lid

    Aug 14, 2020
    1,301
    2,091
    113
    Female
    Uitgerekend 16 - 30 april 2021 ♡

    12 April
    Michele25 - 35 jaar - 4e kindje

    16 april

    Dadelll - 26 jaar - 1e kindje

    17 april
    Elke1708 - 29 jaar - 2e kindje
    Emm95 - 25 jaar - 1e kindje (tweeling)
    Mamaloe250 - 32 jaar -3e kindje

    18 april

    19 april
    LunaM - 31 jaar - 2e kindje
    MotherPrincess - 34 jaar - 3e kindje

    20 april
    Raspberry90 - 29 jaar - 1e kindje

    21 april
    Pitahaya - 34 jaar - 3e kindje
    Sara190- 30 jaar -1e kindje

    22 april
    Annabeer - 31 jaar - 2e* kindje
    Anne201 - 30 jaar - 4e* kindje

    23 april
    Nova87 - 32 jaar - 2e kindje

    24 april

    Line85 - 35 jaar - 3e kindje
    Madeluc - 32 jaar - 2e kindje
    Chillah - 30 jaar - 2e kindje
    Dana - 27 jaar - 1e kindje

    25 april
    Nymeria - 33 jaar - 4e kindje
    Familjen - 35 jaar - 1e kindje
    Kruimeltje 1 - 32jaar. 2e kindje (1e met huidige partner )

    26 april

    27 april
    PotjeGoud - 30 jaar - 4e kindje
    Famke88 - 31 jaar - 3e kindje
    Parasol - 34 jaar - 2e kindje
    Jippiejeejole - 32 jaar - 1e kindje
    Alanyali - 34 jaar - 3 kindje
    Lieverhout - 27 jaar - 1e kindje

    28 april
    Kikkertjekwak - 29 jaar - 2e kindje

    29 april

    30 april


    Afspraken:
    20 september - Emm95 - Termijnecho
    21 september - Nova87 - intake vk
    22 September - Michele25 - 9.30 termijnecho.
    22 september - Line85 - termijnecho + intake zkh
    23 september - LunaM - Intake vk + termijnecho
    23 september - Raspberry90 - Intake vk + 10 weken echo
    24 september - Sara190 - echo
    24 september - Dana - echocontrole zkh
    27 september - dadelll 12 wekenecho
    28 september - Nova87 - Termijnecho
    28 september - Pitahaya - Termijnecho
    28 september - Anne201 - termijnecho (4e echo)

    1 Oktober -Kruimeltje 1 - Termijnecho
    2 oktober - Annabeer - intake vk + termijnecho 11 weken
    2 oktober - Nymeria - termijnecho (10+5 weken)
    3 oktober - Raspberry90 - 11+4 weken echo
    6 oktober - Parasol - termijnecho
    6 oktober - Dana - termijnecho 11,5 week
    7 oktober - Madeluc - termijnecho 11+4
    14 Oktober - Michele25 - 18.10 Pretecho geslacht
    23 oktober - Nymeria - geslachtsbepaling (9.40 uur)
     
  15. AnnaBeer

    AnnaBeer Actief lid

    Jun 9, 2018
    256
    276
    63
    Female

    Ik heb hier en daar wat gegoogled over endometriose en miskramen. Ik las dat je een verhoogde kans hebt als je endometriose hebt. Hebben ze hier in t ziekenhuis ooit wat mee gedaan? Extra medicatie om een zwangerschap ook intact te houden.

    Ik heb er natuurlijk geen verstand van maar aan zoiets begon ik direct te denken. Ze zijn tegenwoordig technische zo ver en als er bepaalde hogere risico's zijn, lijkt mij dat ze er wat mee kunnen. Dit hoop ik natuurlijk ook gewoon...
     
  16. Raspberry90

    Raspberry90 Actief lid

    May 9, 2020
    245
    205
    43
    Female
    Ahh shit zeg. Heel veel sterkte gewenst met het verwerken!
     
    Chayammy likes this.
  17. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    Jan 27, 2020
    665
    535
    93
    Female
    @Chayammy ahh wat verdrietig :( heel veel sterkte. Wat is het toch allemaal oneerlijk..

    Ik voel me eigenlijk lullig om dit te zeggen, maar ik moet het ergens kwijt.. :(
    Ik voel me nu al weken zo slecht.. ik ben continue misselijk, ook met overgeven..
    Ik functioneer bijna niet. Ik kan bijna niks doen met de kinderen, voel me zo schuldig. Mijn man is deze periode thuis, omdat hij geen opdracht heeft (zzper) dus hij zorgt nu voor de kinderen. Maar ik merk dat hij zich ergert aan mij. Hij doet heel boos tegen me. Ik zit helemaal niet goed in mijn vel, ik herken mezelf zo helemaal niet. Ik heb zelfs gedachten van waar ben ik aan begonnen, had ik het maar bij 3 gehouden. En ik heb mijn gevoel geprobeerd uit te leggen, maar hij heeft 0 begrip. Hij wordt alleen maar boos. En dan nog bozer worden als ik begin te huilen... ik weet het gewoon echt even niet meer
     
    Chayammy likes this.
  18. Kikkertjekwak

    Kikkertjekwak Fanatiek lid

    Jan 5, 2017
    1,035
    966
    113
    Ahhh nee wat shit! Van zwanger zijn kan je Zoooo ongeloofelijk ziek voelen helaas. Helemaal shit datt je man het niet kan begrijpen. Is ook moeilijk voor hen, maar kom op. Heb je je verloskundige gebeld? Zodat ze evt met medicijnen kan helpen. Ik duim voor je dat je je snel beter voelt. Hopelijk nog een paar weekjes meid. Dikke knuffel. Enne natuurlijk mag je het hie rkwijt. Zwanger zijn is ook helemaal mijn ding niet! Ik voel me ook ziek maar zeker niet zoals jij. Hou vol, en als het kan bel je verloskundige. Los van wat je man vind want uiteindelijk weet alleen jij hoe je je voelt
     
  19. PotjeGoud

    PotjeGoud Bekend lid

    Jan 27, 2020
    665
    535
    93
    Female
    @Kikkertjekwak dankjewel voor je lieve reactie. Nee ik heb nog geen contact opgenomen met de verloskundige. Ik weet niet zo goed wat ik daar mee op zou schieten. Ik heb al zetpillen tegen de misselijkheid, maarja weg gaat het dus niet.
    Daarnaast is er van alles veranderd hier in de organisatie. Je kunt nu nooit rechtstreeks een verloskundige bellen, dan krijg je eerst een centrale die je dan door verbindt. Echt heel onpersoonlijk eigenlijk.
    Ik hoop gewoon dat ik me binnenkort beter ga voelen. Maar iedere keer als ik weer een beetje hoop heb, dan wordt het weer erger en moet ik echt weer overgeven. Ben al 5kg afgevallen in korte tijd.. ik moet de hele tijd eten met tegenzin omdat ik anders nog misselijker word en dan maar hopen dat het er niet weer uit komt.
    Echt ik kan zo nergens lol aan beleven.. en zo ken ik mezelf dus helemaal niet. Ook niet van de andere 3 zwangerschappen.
    Sorry voor het geklaag hoor..
     
  20. AnnaBeer

    AnnaBeer Actief lid

    Jun 9, 2018
    256
    276
    63
    Female
    Vanaf week 6 ben ik echt Misselijk, ziek en niet lekker geworden. Sinds week 9 vooral Misselijk maar kan ik ook nog wat doen in huis ipv alleen mr op de bank liggen. Weet dat het, hoop ook bij jou, minder gaat worden!

    Vooral als je het eerder niet hebt gehad denk ik dat je de eerste 12 weken en goed te pakken hebt. Ik heb op dit moment nog vakantie en vraag mij zo wel af hoe ik moet gaan werken na 3,5 week vrij zijn en je heel ellendig voelen.
     

Share This Page