Kind naar school brengen, maar zelf verkouden

Discussie in 'Gezondheid algemeen' gestart door MamavanLieverd, 19 sep 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Vero0504

    Vero0504 VIP lid

    17 nov 2016
    18.965
    15.008
    113
    Als ik wordt aangestoken door mn dochter met dr verkoudheid, vind ik die kans net zo groot voor corona. Het is een ander virus, tuurlijk, maar verspreiding is ongeveer te vergelijken met griep en verkoudheid. Tja, het is een gegeven. Met mn man weer aan t werk op school (MBO) in een van de brandhaard steden van de randstad is het gewoon je beurt afwachten. Dus ik grendel mijn omgeving maar weer af, ons gezin gaat toch wel gestrekt vroeg of laat maar hopelijk blijft het daarmee bij ons gezin en niet grootouders, mijn collega's etc.

    @TS, ja kan evt een masker opzetten afhankelijk hoe dat je dochter beinvloed. Maar zij mag naar school en is gebaat bij "normaal". Zou dat voorrang geven op de rest. Afstand houden en meer dan dat kan je even niet doen.
     
    MamavanLieverd vindt dit leuk.
  2. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    We komen er niet door bij de ggd. In juni had ik me inderdaad in dezelfde situatie laten testen, negatief, dus toen zat ik niet met dit probleem.

    In 2 dagen beide ouders aansteken past vele malen meer bij een verkoudheid dan bij covid natuurlijk, het lijkt me erg onwaarschijnlijk dat we allebei met de kortst mogelijke incubatietijd het hebben opgelopen. Na een dag ook keelpijn, hebben we vooral een zware neusverkoudheid met slechts minimaal hoesten, dus ook qua symptomen lijkt het niet op covid. Alsnog zou ik me prima nog een keer willen laten testen voor de zekerheid, maar ja, dat is dus vrijwel onmogelijk.
     
  3. Lisa280887

    Lisa280887 VIP lid

    13 jan 2019
    5.072
    5.826
    113
    Vrouw
    Ik vroeg het meer dat als je negatief getest bent, je dus ook gewoon alles weer mag doen.

    Op je verdere verhaal: ja het is wel mogelijk. We hebben de gevallen binnen onze schoon om het te bewijzen, helaas... vader met keelpijn naar huis gestuurd vanuit zijn werk. Dag erop getest: positief. Moeder daarna ook getest: ook positief.
     
  4. MamavanLieverd

    MamavanLieverd VIP lid

    1 dec 2014
    7.394
    5.298
    113
    Ja, snap ik, maar een test regelen lukt niet dus. In juni was dat makkelijk, dus toen heb ik dat wel gedaan.


    Dat is niet hetzelfde, alleen die moeder had dan een vrij korte incubatieperiode. Die vader kan natuurlijk al een week eerder besmet zijn geweest. En daarbij zijn wij beiden aangestoken door een 5 jarige, volgens de onderzoeken gaat dat niet zo makkelijk.

    Maar goed, er zijn natuurlijk altijd uitzonderingen, dus we houden netjes afstand en daarom ook mijn vraag hier.

    Ik verwacht dat we onze dochter morgen nog een dagje thuishouden, en zelf hebben we het ergste ook al weer gehad hoop ik.
     
  5. Snoopy1983

    Snoopy1983 VIP lid

    11 feb 2008
    9.543
    4.729
    113
    Vrouw
    Ik zou er niet eens bij stil gestaan hebben, hier idd altijd op de fiets naar school en aangezien je je kind nog steeds af moet zetten en niet op het schoolplein mag komen zie ik daar dus echt totaal geen gevaar in. In de buitenlucht is de kans op een besmeting zo klein. Als ik nou vreselijk moet hoesten zou ik ervoor zorgen dat ik niet tussen andere ouders kom te staan. Maar even op de fiets je kind afzetten en weer weggaan is toch prima?
     
    Wellesnietes vindt dit leuk.
  6. anne19791980

    anne19791980 Fanatiek lid

    9 dec 2008
    1.518
    229
    63
    Ik snotter op het moment ook. Maar ik zet de kinderen af met de auto. ik blijf er in zitten. Met het ophalen sta ik op ruime afstand van de rest aan het eind van het plein. Ik kom nergens binnen de 2 meter van iemand.
    Ik snotter meestal de hele winter dus dan zou ik continu iemand moeten hebben die de kinderen brengt, dat is geen doen.
     
  7. spruitjes

    spruitjes Fanatiek lid

    27 sep 2014
    2.900
    1.389
    113
    Ik heb al een tijd een irritante kriebelhoest. Van de dames. In het begin negatief getest. Nu breng ik ze met een dropje in mn mond gewoon naar school hoor. Wij mogen het plein op. Ik hou gewoon goed afstand
     

Deel Deze Pagina